مراسم PlayStation Experience در دسامبر

بهترین کنسول سونی از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    411

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,093
سلام!

pssuoqk55u6d6hp63df0.jpg

سونی تصمیم دارد در روزهای 6 و 7 دسامبر مراسمی عظیم را تحت عنوان PlayStation Experience برگزار کند. این مراسم از مدتی پیش در دست طراحی بوده و اینک همزمان با 20 سالگی PlayStation در بهترین زمان ممکن شاهد آن خواهیم بود.
افراد 18 سال به بالا برای شرکت در PlayStation Experince می توانند با پرداخت 50 دلار برای یک روز (90 دلار برای دو روز) به محل برگزاری مراسم در لاس وگاس واقع در نوادا رفته و از بخش های مختلفی لذت ببرند. تجربه انواع بازی های پلتفورم های PlayStation، نشست های متنوع، ملاقات با تعدادی از بهترین بازیسازان این صنعت، بدست آوردن آیتم های مختلف و شانس خرید وسایل کلکسیونی کمیاب از استودیوهای مختلف جزو برنامه های این مراسم خواهد بود. در کنار این ها، حاضرین می توانند به صورت اختصاصی اولین نمایش بعضی عناوین سال 2015 را شاهد باشند.
PlayStation Blog نیز در تاریخ ذکر شده به پوشش مراسم پرداخته و گزارش هایی برای افرادی که نمی توانند در مراسم شرکت کنند، ارائه خواهد داد.

موفق باشین!

ویرایش:

Saturday, December 6th

10:00am PlayStation Experience keynote
11:30am Dying Light live gameplay
12:00pm Destiny: The Dark Below gameplay
12:30pm Virtual Reality: A New Era for Games (live panel
1:30pm The Tomorrow Children live gameplay
2:00pm God of War: Retrospective (live panel excerpt
2:30pm World Wide Studios Town Hall (live discussion
3:00pm No Man’s Sky gameplay and discussion
3:300pm The Journey of Diablo III on PS4 (live panel excerpt
4:00pm Tearaway Unfolded PS4 live gameplay
4:30pm LittleBigPlanet 3 Community Creations
5:00pm Inside the Dev Studio (live panel

Sunday, December 7th

10:30am Opening welcome and recap with special guests
11:00am The Witness live gameplay
11:30am Grim Fandango Remastered live gameplay
12:00pm The Tomorrow Children live gameplay
12:30pm Prototype to Product (live panel excerpt
1:00pm Lara Croft & The Temple of Osiris live gameplay
1:30pm World Wide Studios Town Hall (live discussion
2:00pm Far Cry 4: From the Developer’s Mind to the Gamer (live panel excerpt
2:30pm Amplitude live gameplay
3:00pm Tearaway: How Media Molecule Built a Living Papery World
4:00pm Secret Mystery Game live gameplay
4:30pm Axiom Verge live gameplay

5:00pm Story Time (live panel

آخرین ویرایش:

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
به من همین الان الهام شد که این معرفی سونی که گفته میشه حرص بقیه رو در میاره یه ربطی به Titanfall داره! حالا یا اعلام خبر عرضه یه ورژن جدید از بازی برای PS4 (مثلا همون نسخه X1 به همراه DLC و اضافات) یا عرضه همزمان شماره دوم. نمیدونم چرا اما این امد تو ذهنم. هم محتمله، هم هایپ کنندس و هم اینکه حرص همه رو در میاره.
اگه این اتفاق افتاد من به درازای یک ماه حرفای Dave cook رو توی امضام میزارم:bighug:

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
یکی لینک این خبر سونی که حرص در میاره رو به من بده
سونی حرص در میاره چیه ؟ :D منتقد GameBlog.fr گفته که توی مراسم PS Experience عنوانی بصورت انحصاری برای PS4 معرفی میشه که باعث خشم یک عده خواهد شد . از این رو میشه برداشت کرد که باید یک عنوان انحصاری از سازنده Third-Party یا ادامه انحصاری از یک بازی مالتی پلتفرم باشه .

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
سونی حرص در میاره چیه ؟ :D منتقد GameBlog.fr گفته که توی مراسم PS Experience عنوانی بصورت انحصاری برای PS4 معرفی میشه که باعث خشم یک عده خواهد شد . از این رو میشه برداشت کرد که باید یک عنوان انحصاری از سازنده Third-Party یا ادامه انحصاری از یک بازی مالتی پلتفرم باشه .
احتمالا agent یا نینجا گیدن یا یکی از بازی های شماره دار کپکامه :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,359
حرص همرو در میاره ینی چی؟؟؟
لطفا از یکم حدالقل تو ادبیات و گفتار ادای آدم با شخصیت هارو در بیار ک...سخت نیست بخدا
ی روز پیامبر پیدا میشه ی روز ب یکی وحی میشه!!!

فشارت نیفته!;)

اگه این اتفاق افتاد من به درازای یک ماه حرفای Dave cook رو توی امضام میزارم
:bighug:

حالا نه الزاما تو این مراسم اما در نهایت این اتفاقی هست که دیر یا زود میفته!

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,967

صفحه قبل حرف از حرص ، خشم، غضب و این چیزا شد منم یکیش رو انتخاب کردم :d این خبرم از اسم سایتش فهمیدم کدومه . کاری ندارم سونی تا کجا پول خرج میکنه برای عنوانای Third-Party، ولی اگه گیمربلاگ درست گفته باشه، طبق این توییت پایین، سونی باید خیلی هزینه کنه :d
Romain ادیتور همین سایت هستش. ازش پرسیدن این خشمی که سونی از بعضیا در میاره (بابت هموون معرفی) به اندازه انحصاری کردن tomb raider از سوی MS هست؟
جوابشم که معلومه

5wh45qj5wrai1ocv19tn.jpg

262

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
خوب پس فحش ها رو آماده کنم که نثار سونی بکنم در صورت واقعی بودن این خبر :D

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
یک چیزی بگم که هیچکدومتون بهش فکر نکردید خیلی هم محتمله:d : چون گفته حرص در میاره احتمال هم میره تاریخ عرضه TR RISES برای PS4 مشخص بشه :d . کارل استوارت بدجور فنا رو سر این دروغش عصبانی کرد . بعدش گفت بعد XONE . هر چقدر که طول بکشه بهترین فرصت براشونه که تاریخشو اعلام کنن .

به هر حال تنها بازی ای هست که نسبت به بقیه بازیها واقعا حرص فنا رو در میاره :d

و امیدوارم اگه میخوان حرص مایکرو رو بازم در بیارن :d سر قضیه ی لارا بیان HELL BLADE رو انحصار کنن . alone in the dark illumination رو انحصار کنن ، خلاصه هر چی که وضعیتش نامعلومه انحصاری کنن :d . هایپ کشون راه میفته :d .

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578

ادامه ی انحصاری یک بازی مالتی پلتفرم حرکت بسیار چیپی ـه که اسکوئراینکس و مایکروسافت با تومب ریدر تو این نسل دوباره شروعش کردن! حالا چه زمانی چه هرچی. سر splinter cell هم نسل پیش همچین حرکتی زدن. سونی هم بخواد همین روند رو ادامه بده دیگه من حرفی ندارم بزنم چون خودم جزء کسایی بودم و هستم که مخالف این حرکت بودم! این همه استودیو داره، بجای اینکه بده واسش بازی چرت و پرت با متای 70 مثل کیلزون بسازن ( تیم دوم یا اول یا دهم GG ، مهم اینه که پابلیشر سونی بوده ) در این استودیوها رو تخته کنه یا اگه پول داره یه استودیو از افراد خبره جمع کنه که کارشون ساختن FPS قابل رقابت با COD و Battle و Halo باشه.
یه نگاهی به امتیازات بازیهای انحصاری سونی از شروع نسل تا الان بندازیم میبینیم ناامید کننده بودن، دلیلی نداره در آینده هم همین وضعیت واسه عناوین در راه تکرار نشه! Bloodborne و U4 رو بذاریم کنار، این Order معلوم نیست وضعیت گیم پلی و گان پلیش چجوریه! فقط گرافیک نشون دادن به ما! از اون Until Dawn هم که به شخصه خوشم نمیاد. دیگه بقیه هم معلوم نیست چیکار میکنن.
انگار هر کمپانی ای ضعیف تر بفروشه بیشتر به نفع گیمرا میشه چون مایکروسافت تا اینجا حداقل تو هر سبکی یه بازی خوب داشته، Titanfall ، Forza , Sunset .

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
Bloodborne و U4 رو بذاریم کنار، این Order معلوم نیست وضعیت گیم پلی و گان پلیش چجوریه! فقط گرافیک نشون دادن به ما! از اون Until Dawn هم که به شخصه خوشم نمیاد.
اون دو عنوان اول که سازندگان ـشون هر چی به بازار عرضه کنن، موفق میشه ! ولی میمونه The Order که به نظر من هم طبق نمایش هایی که دادن بعضی از قسمت های بازی به نظر من که اصلا بالانس کار نشده ! منم اگر این شکّ رو نمیداشتم، با نمایش های تکراری بازی دیگه مطمئن شدم !
Until Dawn هم که باز دوباره یه داستان Teen Age Horrorـی رو دارن میسازن، که من از همین الان میگم کلا ایده هاشون تو افسایده ! بحث سر اینه که بهترین ها همیشه توسط بهترین ها رقم میخوره ! نه این عناوین چیپ و ...
البته The Order جزو این قسمت حرفم نبود ! :d طبیعتا این حق رو به هر New IP باید داد که شاید شماره اولش اونطور که باید و شاید موفق عمل نکنه، ولی نسخه های بعد 100% پیشرفت خواهد داشت ! حداقل اینکه این مورد برای استودیوی R@D صدق میکنه ! داستان سرایی، گرافیک بازی همگی (Cinematic Storytelling و گرافیک هم که خود CGـه) خارق العاده هستند ! تو نسخه اول هم بلندپروازی های بسیاری داشتند و این نشون میده که کارشون رو بلدن ! شماره دوم قطعا یک عنوان توپُر و غنی خواهد بود !
دیگه بقیه هم معلوم نیست چیکار میکنن...
البته Rime هم هست که در این نسل به نظرم دقیقا حکم بازی جنوا چن در نسل قبل را داره ! از اون دسته بازی هاست که شاید با درجه هایپ کمتری (قبل از عرضه..) میاد، ولی سروصدای زیادی (بعد از عرضه..) به پا میکنه !
اون استایل گرافیکی و نقاشی مانند، اون رنگ بندی شاد و سحرآمیز، خلاقیت های اعضای Tequila Works + موسیقی که توسط آهنگساز افسانه ای سری سایلنت هیل یامائوکا نواخته میشه، برای من دست کمی از شاهکار نداره !
من که به موفقیت بازی به شدت امیدوارم ! چه از لحاظ متا و نمره منتقدین و مطبوعات مرتبط با این رسانه، چه از لحاظ مارکتینگ و فروش و اینجور حرف ها..

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
من یه مشکلی که دارم اینه که بعضی ها زیادی روی این عناوینی مثل Rime رو ... حساب باز میکنن. من اینطوری نیستم شخصا! درسته که اینطور عناوین هم نیازه و باید باشه اما این بازی ها نون و آب و موفقیت یه کنسول نمیشه. امیرحسین خیلی خوب توضیح داد. الان مثلا مایکرو تایتان فال و فورتزا و سانست داره.اما سونی دست رو دست گذاشته و معلوم نیست چیکار میکنه. بحث سر بازی های هست که تا حالا منتشر شدن. کیلزون که هیچی نشد. اینم از درایو کلاب که ناقص تحویل دادن. این وسط از زمان لانچ فقط یه inFamous درست و حسابی بوده. بقیه همه تو آفساید بودن.

« Lions Gate »

کاربر سایت
Aug 9, 2014
444
ادامه ی انحصاری یک بازی مالتی پلتفرم حرکت بسیار چیپی ـه که اسکوئراینکس و مایکروسافت با تومب ریدر تو این نسل دوباره شروعش کردن! حالا چه زمانی چه هرچی. سر splinter cell هم نسل پیش همچین حرکتی زدن. سونی هم بخواد همین روند رو ادامه بده دیگه من حرفی ندارم بزنم چون خودم جزء کسایی بودم و هستم که مخالف این حرکت بودم! این همه استودیو داره، بجای اینکه بده واسش بازی چرت و پرت با متای 70 مثل کیلزون بسازن ( تیم دوم یا اول یا دهم GG ، مهم اینه که پابلیشر سونی بوده ) در این استودیوها رو تخته کنه یا اگه پول داره یه استودیو از افراد خبره جمع کنه که کارشون ساختن FPS قابل رقابت با COD و Battle و Halo باشه.
یه نگاهی به امتیازات بازیهای انحصاری سونی از شروع نسل تا الان بندازیم میبینیم ناامید کننده بودن، دلیلی نداره در آینده هم همین وضعیت واسه عناوین در راه تکرار نشه! Bloodborne و U4 رو بذاریم کنار، این Order معلوم نیست وضعیت گیم پلی و گان پلیش چجوریه! فقط گرافیک نشون دادن به ما! از اون Until Dawn هم که به شخصه خوشم نمیاد. دیگه بقیه هم معلوم نیست چیکار میکنن.
انگار هر کمپانی ای ضعیف تر بفروشه بیشتر به نفع گیمرا میشه چون مایکروسافت تا اینجا حداقل تو هر سبکی یه بازی خوب داشته، Titanfall ، Forza , Sunset .

کاملا موافقم . سونی تا اینجا واقعا سر انحصاری ها گند زده.کنسول رو با 2 بازی افتضاح لانچ کرد (Killzone و Knack). بهترین بازی هم که تا الان داده IF:SS بوده که متای دندون گیری هم نداره . من که تمام امیدم به U4 هست یعنی اطمینان دارم بازی خوبی میشه . The Order هم از همین الان معلومه به جز گرافیک و داستان از نظر گیم پلی هیچ حرفی واسه گفتن نداره . چیز کاملا مشخصی هست که متا بالایی نمیتونه بیاره .
خودتون رو گول نزنید بازی که خوب باشه از نمایش اولش معلومه.امیدوارم سانتا حداقل یه چی رو کنه ملت دلشون خوش بشه . چند ساله معلوم نیست دارن چی کار میکنن.

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,798
به نظر من تا زمان عرضه u4 (كه نزديكترين بازي معروف از لحاظ عرضس) استاد ميازاكي تنهايي ابروداري خواهد كرد(سكان و ابروي كشتي ps4 فعلا تو دستاي ميازاكيه:d)
البته اگه كسي هم bb رو دوس نداشته باشه تقريبا فعلا ميشه گفت كه يك و نيم سال اول عرضه كنسول(تا u4) فقط انتظار كشيده....البته بر خلاف شما دوستان به نظر من order بازي خوبي ميشه يعني به احتمال زياد شاهكار و اينا نخواهد شد ولي بازي آبرومندانه و جذابي خواهد بود:d

.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر