مراسم PlayStation Experience در دسامبر

بهترین کنسول سونی از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    411

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,090
نام
آریا
سلام!

pssuoqk55u6d6hp63df0.jpg

سونی تصمیم دارد در روزهای 6 و 7 دسامبر مراسمی عظیم را تحت عنوان PlayStation Experience برگزار کند. این مراسم از مدتی پیش در دست طراحی بوده و اینک همزمان با 20 سالگی PlayStation در بهترین زمان ممکن شاهد آن خواهیم بود.
افراد 18 سال به بالا برای شرکت در PlayStation Experince می توانند با پرداخت 50 دلار برای یک روز (90 دلار برای دو روز) به محل برگزاری مراسم در لاس وگاس واقع در نوادا رفته و از بخش های مختلفی لذت ببرند. تجربه انواع بازی های پلتفورم های PlayStation، نشست های متنوع، ملاقات با تعدادی از بهترین بازیسازان این صنعت، بدست آوردن آیتم های مختلف و شانس خرید وسایل کلکسیونی کمیاب از استودیوهای مختلف جزو برنامه های این مراسم خواهد بود. در کنار این ها، حاضرین می توانند به صورت اختصاصی اولین نمایش بعضی عناوین سال 2015 را شاهد باشند.
PlayStation Blog نیز در تاریخ ذکر شده به پوشش مراسم پرداخته و گزارش هایی برای افرادی که نمی توانند در مراسم شرکت کنند، ارائه خواهد داد.

موفق باشین!

ویرایش:

Saturday, December 6th

10:00am PlayStation Experience keynote
11:30am Dying Light live gameplay
12:00pm Destiny: The Dark Below gameplay
12:30pm Virtual Reality: A New Era for Games (live panel
1:30pm The Tomorrow Children live gameplay
2:00pm God of War: Retrospective (live panel excerpt
2:30pm World Wide Studios Town Hall (live discussion
3:00pm No Man’s Sky gameplay and discussion
3:300pm The Journey of Diablo III on PS4 (live panel excerpt
4:00pm Tearaway Unfolded PS4 live gameplay
4:30pm LittleBigPlanet 3 Community Creations
5:00pm Inside the Dev Studio (live panel

Sunday, December 7th

10:30am Opening welcome and recap with special guests
11:00am The Witness live gameplay
11:30am Grim Fandango Remastered live gameplay
12:00pm The Tomorrow Children live gameplay
12:30pm Prototype to Product (live panel excerpt
1:00pm Lara Croft & The Temple of Osiris live gameplay
1:30pm World Wide Studios Town Hall (live discussion
2:00pm Far Cry 4: From the Developer’s Mind to the Gamer (live panel excerpt
2:30pm Amplitude live gameplay
3:00pm Tearaway: How Media Molecule Built a Living Papery World
4:00pm Secret Mystery Game live gameplay
4:30pm Axiom Verge live gameplay

5:00pm Story Time (live panel

آخرین ویرایش:

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,602
نام
امین
ولی من تو هایپ بودنو بیشتر ترجیح میدم :d
یه حس خاصی داره مثل اون خبری که راجب U4 و گرافیکش اومد.
لحظاتی که میشه هایپ شد رو قدرش رو بدونید :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من اگه یه روانپزشک بودم حتما یه سری مطالعات گسترده ای روی روان این میازاکی انجام میدادم. واقعا بشریت شانس آورده که این آدم جنایتکار نشده وگرنه با این هوش و خلاقیتی که داره نسل بشر رو منقرض میکرد. من خیلی صاحب نطر نیستم ولی هر بچه ی دو ساله ای بشینه خوب فکر کنه به این نتیجه میرسه که این آدم هوشش با یه آدم معمولی قابل مقایسه نیست. به مخ کی میرسه آخه یه همچین اسلحه ای طراحی کنه؟:d

گوئیچی سودای بی شرف :D در خفنیت میازاکی که هیچ شکی نیست ولی استفاده از تیغ سلمونی به عنوان سلاح رو قبلاً سودا شیره ـش رو کشیده :D

پ.ن : و صد البته از این تیپ سلاح ها توی انیمه ها و مانگا ها هم به وفور یافت میشه :D باز بحث انیمه و بازی اینا شد یاد جریان کیلزون افتادم :D یادش بخیر کن فیکن شد بدبخت :D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
سخنرانی همراه با معرفی بازی های جدید (+ رونمایی جدید از بازی های معرفی شده) تائید شد .
JuqZL.png

TLG ایا؟؟ نمیدونم چرا وقتی اصلا امیدی به نمایش این عنوان ندارم همتون کل کامنتاتون در این مورده ولی وقتی خیلی امید دارم هیشکی هیچی نمیگه!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,327
نام
امیر حسین
چی شد الان؟؟؟
نکنه میخوان کالکشن بدن؟ من راضیم:d
مثل امسال که 30 سالگی ND بود و یه عالمه مراسم داشتن و چیز میز معرفی شد، کم کم دارن برای 10 سالگی GOW هم بند و بساطشون رو راه میندازن :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,090
نام
آریا
بَه بَه! :D بعد از مدت ها بی خبری از Armikrog (بازی جدیدی که بعضی از بروبچ سازنده Neverhood دارن میسازن و مثل اون حالت خمیری داره) اعلام شده که بازی برای PS4 میاد و میشه توی PS Experience تجربه ـش کرد!! :D

nvd11zlbgotjzpkdd5op.jpg

انقدر بازی در خفا رفته بود که نگران بودم کنسل شده باشه.
در کنار Armikrog، سه تا بازی دیگه هم برای PS4 معرفی شدن که اونا هم در PS Experience قابل بازی هستن:
The Banner Saga
Kyn
Toren

The Banner Saga, Toren, Kyn, Armikrog Coming to PlayStation ***8211; PlayStation.Blog

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
باز بحث انیمه و بازی اینا شد یاد جریان کیلزون افتادم :biggrin1: یادش بخیر کن فیکن شد بدبخت :biggrin1:

این که کلا بدجور گندش در اومد ! دقیقا از همین موقع بود که من کلا خودم رو از سری Killzone کشیدم کنار !

این قضیه و کپی برداریشون انقدر واضح و مبرم بود که هر نسخه داشتند تو هلگاست ها تغییر ایجا میکردند ! تو Shadow Fall که قشنگ عوضشون کردند و یه چیز دیگه شده بودند :|

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
بَه بَه! :D بعد از مدت ها بی خبری از Armikrog (بازی جدیدی که بعضی از بروبچ سازنده Neverhood دارن میسازن و مثل اون حالت خمیری داره) اعلام شده که بازی برای PS4 میاد و میشه توی PS Experience تجربه ـش کرد!! :D

nvd11zlbgotjzpkdd5op.jpg

در کنار Armikrog، سه تا بازی دیگه هم برای PS4 معرفی شدن که اونا هم در PS Experience قابل بازی هستن:
The Banner Saga
Kyn
Toren

The Banner Saga, Toren, Kyn, Armikrog Coming to PlayStation ***8211; PlayStation.Blog
این بازی عالییییییی بود:d یعنی الآن شنیدم دارن یه بازی مثلش میسازن اشک تو چشام جمع شده:((:d

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
استقبال میشه :bighug:
با اینکه Neverhood بازی نکردم ولی انقدر موسیقیش خاطره‌ انگیزه که هنوزم بعضی وقتها برا گشادگی روح و روان گوش میدم! :d

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483

nvd11zlbgotjzpkdd5op.jpg

The Banner Saga
Kyn
Toren

وای این بازی یه بازی کیک استاری بود که قرار بود برای Wii U و Pc بیاد الان نه تنها برای ps4 ام میاد بلکه دمو هم ازش نشون میدن توی psx.
واقعا خوشحالم نورهود واقعا بازی خاطره انگیز و دوست داشتنی بود مخصوصا ارت و موسیقیش تو زمان خودش غوغایی بود!
واقعا خوشحال شدم! :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر