مد کردن وی

Mysterio

کاربر سایت
Jul 1, 2007
28
Wii Screwdrive

من در استرالیا زندگی میکنم و نمی تونم ویمو بیارم یا بفزستم ایران برای همین تصمیم گرفتم مد چیپمو خودم نصب کنم همه چیز عالی بود تااینکه دیدم نمیتونم وی را کامل باز کنم برای اینکه پیچ هاش سه سر هستن. جایی هست که پیچ گوشتی وی را بفروشه؟ اگه جایی را می دونید لطفا جواب بدید!!:love:

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
من در استرالیا زندگی میکنم و نمی تونم ویمو بیارم یا بفزستم ایران برای همین تصمیم گرفتم مد چیپمو خودم نصب کنم همه چیز عالی بود تااینکه دیدم نمیتونم وی را کامل باز کنم برای اینکه پیچ هاش سه سر هستن. جایی هست که پیچ گوشتی وی را بفروشه؟ اگه جایی را می دونید لطفا جواب بدید!!:love:
Wii شما که احیانا PAL نیست ؟! ;)

اگه PAL هست ، بیخیال مادچیپ و کرک و این حرفا بشو ، تازه شما که میگی استرالیایی ، برو با بازی های اصل حال کن...

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
Wii شما که احیانا PAL نیست ؟!

اگه PAL هست ، بیخیال مادچیپ و کرک و این حرفا بشو ، تازه شما که میگی استرالیایی ، برو با بازی های اصل حال کن...

چه پدر كشتگي با Pal داري؟:) بزار ملت حالشون رو بكنن!
-----------------------------------------------------------

اگه ميخواي با اين Yaosm كه چيپ PIC هستن و هزينه اشون خيلي كمه اين كار رو انجام بدي بايد از يه جايي پيدا كني اما اگه ميخواي از Wiikey اينها استفاده كني معمولا روي خودش اين پيچ گوشتي رو ميدن (همچنين سيم مخصوص لحيم كاري) بهترين جا هم اين سايت هست كه سايت قابل اطمينانيه.

اگه مشكلت حل نشد يه PM به من بده.:cheesygri

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
چه پدر كشتگي با Pal داري؟:) بزار ملت حالشون رو بكنن!

:cheesygri

من مشکلی با PAL ندارم ، PAL خیلی مشکل داره!!

تقریبا همه بازی هایی که تو ایران برای Wii پیدا میشه (شاید 95%) ؛ U/C یا J هستن ، بازی PAL خیلی کم پیدا میشه ، سازگاری PAL با U/C و J هم که فاجعه س!

حالا به همه اینا مشکل آپدیت بازی ها و مادچیپ و... اضافه کنید!

خودتون قضاوت کنید... ;)

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
من مشکلی با PAL ندارم ، PAL خیلی مشکل داره!!

تقریبا همه بازی هایی که تو ایران برای Wii پیدا میشه (شاید 95%) ؛ U/C یا J هستن ، بازی PAL خیلی کم پیدا میشه ، سازگاری PAL با U/C و J هم که فاجعه س!

حالا به همه اینا مشکل آپدیت بازی ها و مادچیپ و... اضافه کنید!

خودتون قضاوت کنید...
ايشون همون طوري كه گفتن تو ايران نيستن، اينكه تو ايران هم چه بازي هايي بيشتر هست اصلا مهم نيست براي ايشون! يه سري به لينك هايي تورنت بزن ببين اصلا ميتوني يه بازي J پيدا كني؟ درصد بگير ببين چقدر از بازي هاي Wii تو تورنت Pal هستن!

---------------------------------------------------------

من تونستم با يه پوست كن (:eek:) يكي از پيچ ها رو باز كنم
يه چاقوي سر پهن و كند گير بيار و با پيچ يه كمي ور برو ولي مواظب باش كه پيچ هرز نشه، اگه نتونستي كه ديگه بايد تو اينترنت از اين سايت هاي هك سفارش بدي.

Mysterio

کاربر سایت
Jul 1, 2007
28
ايشون همون طوري كه گفتن تو ايران نيستن، اينكه تو ايران هم چه بازي هايي بيشتر هست اصلا مهم نيست براي ايشون! يه سري به لينك هايي تورنت بزن ببين اصلا ميتوني يه بازي J پيدا كني؟ درصد بگير ببين چقدر از بازي هاي Wii تو تورنت Pal هستن!

---------------------------------------------------------

من تونستم با يه پوست كن (:eek:) يكي از پيچ ها رو باز كنم
يه چاقوي سر پهن و كند گير بيار و با پيچ يه كمي ور برو ولي مواظب باش كه پيچ هرز نشه، اگه نتونستي كه ديگه بايد تو اينترنت از اين سايت هاي هك سفارش بدي.
مشکل اینه که نمی خوام معلوم باشه که پیچ را باز کردم که اگه وی خراب شد بتونم از گارانتیش استفاده کنم.

Mrmii

کاربر سایت
Jan 14, 2008
94
1.PAL هست!
2.مد چیپ مخصوصPAL دارم
3.بازی های اصل گران هستن.
سلام
خود wii هم گران است اما شما برداشتن آن از مغازه و ندادن پولش را دزدي مي دانيد. بازي ها چطور؟آيا اين كار دزدي نيست؟ به هر حال شما از منافع آن جامعه استفاده مي كنيد پس قوانينش هم بايد مورد احترام شما باشد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر