مد جدید برای GTA IV در PC، گرافیک بازی را به طور باور نکردنی بالا می برد!

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
4g40gh48bc33ur9crx3c.jpeg

ظاهرا شخصی برای نسخه PC بازی GTA IV یک مد تغییر دهنده Engine بازی نوشته که تغییرات زیادی در بازی ایجاد می کنه، از جمله Texture های با رزولوشن بالا و نورپردازی بسیار بهتر.

یک مد 2.82 مگابایتی ظاهرا چنین تغییرات عجیبی رو در گرافیک بازی داده!!

خبر در منبع اصلی در همین حد و خیلی کوتاهه و تغییرات رو در حد خیلی بالایی توصیف کرده؛ ولی در سایت اصلی تعداد زیادی از طرفداران این بازی مد رو دانلود کردند، که عکس العمل های متفاوتی داشتند. عده کثیری از دانلود کننده ها خیلی راضی بودند و گفتند تغییرات عالیه، یه عده از کاهش فریم ریت شاکی بودند، و یه عده هم گفتند محیط خوب تغییر می کنه، ولی درخت و سبزه و ... از حالت طبیعی خارج میشن.

نکته جالب اینه که رای اکثریت به نظر مثبت میاد و میانگین نمره مد هم 9.23 از 10 هستش.

منبع اصلی خبر vg247 هستش، ولی محل اصلی Mod اینجاست که می تونید هم دانلودش کنید، هم عکس هاش رو ببینید، و هم نظر دیگران رو بخونید.

اگر دوستان بتونند تست کنند و بگن نتیجه اش چطوره خیلی عالیه. :)

-----------------------------------------
ویرایش تاریخ 30 تیر 90: نسخه جدید مد که حجمش به 101 مگابایت افزایش پیدا کرده از این لینک قابل دانلوده، و محل اصلی مد که می تونید نمونه عکس ها و نظرات دانلود کننده هاش رو ببینید هم اینجاست. شایان ذکره که تعدادی از سایت ها با گذاشتن نمونه تصاویر این مد، گرافیک این نسخه مد رو به عکس های واقعی تشبیه کردند!
yahoosurprised.gif

تشکر از nihilnigritude عزیز به خاطر آدرس مد.

آخرین ویرایش:

mrbahram

کاربر سایت
May 3, 2008
433
sسلام دوستان من این مد 100 مگی رو نصب کردم میتونم بگم فوق العادست یه جورایی مکمل مد قبلی هست افت فرم خیلی بهتر شده و بازی مثل قبل سنگین نیست و مشکل اون درختا هم درست شده و طبیعی شده فقط میشه گفت شاهکار کرده....

• Like
Reactions: mahi58

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
این یه شوخیه دیگه ؟! :-o
این بازیه ؟! GTA IV خودمون ؟! کسی از PC خودش در حال اجرای بازی عکس میذاره که مطمئن شم بیدارم ؟!

GTX@580

کاربر سایت
Sep 16, 2011
416
نام
GTX@580
میشه بگی چطوری باید این مد نصب واجرا کنم؟

کل فولدری که از زیپ خارج میکنی یا محتویاتش رو قیقا بریز جایی که بازی رو نصب کردی داخل فولدر gta . همین ! قبلش از تمام فایل های بازی که با فایل ها و فولدر های این مود مشترک هستن پشتیبان بگیر !

POPO X

کاربر سایت
Aug 20, 2011
276
نام
پوریا
بچه ها سیستم مورد نیاز چنده تورو خدا بگید چون دیوانه اش هستم
گرافیکوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو:-o:-o:-o
حالا که دارم فکر میکنم گرافیکش خیلی هم تفاوت نداره/:)

آخرین ویرایش:

alafasy

کاربر سایت
Sep 17, 2011
5
من بازی Grand Theft Auto IV - Episodes From Liberty City دارم اما هر چه سعی می کنم با sparkiv ماشین جدید بیارم یا مدل گوشی را عوض کنم نمی تونم می شه بگی چرا؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر