مد جدید برای GTA IV در PC، گرافیک بازی را به طور باور نکردنی بالا می برد!

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
4g40gh48bc33ur9crx3c.jpeg

ظاهرا شخصی برای نسخه PC بازی GTA IV یک مد تغییر دهنده Engine بازی نوشته که تغییرات زیادی در بازی ایجاد می کنه، از جمله Texture های با رزولوشن بالا و نورپردازی بسیار بهتر.

یک مد 2.82 مگابایتی ظاهرا چنین تغییرات عجیبی رو در گرافیک بازی داده!!

خبر در منبع اصلی در همین حد و خیلی کوتاهه و تغییرات رو در حد خیلی بالایی توصیف کرده؛ ولی در سایت اصلی تعداد زیادی از طرفداران این بازی مد رو دانلود کردند، که عکس العمل های متفاوتی داشتند. عده کثیری از دانلود کننده ها خیلی راضی بودند و گفتند تغییرات عالیه، یه عده از کاهش فریم ریت شاکی بودند، و یه عده هم گفتند محیط خوب تغییر می کنه، ولی درخت و سبزه و ... از حالت طبیعی خارج میشن.

نکته جالب اینه که رای اکثریت به نظر مثبت میاد و میانگین نمره مد هم 9.23 از 10 هستش.

منبع اصلی خبر vg247 هستش، ولی محل اصلی Mod اینجاست که می تونید هم دانلودش کنید، هم عکس هاش رو ببینید، و هم نظر دیگران رو بخونید.

اگر دوستان بتونند تست کنند و بگن نتیجه اش چطوره خیلی عالیه. :)

-----------------------------------------
ویرایش تاریخ 30 تیر 90: نسخه جدید مد که حجمش به 101 مگابایت افزایش پیدا کرده از این لینک قابل دانلوده، و محل اصلی مد که می تونید نمونه عکس ها و نظرات دانلود کننده هاش رو ببینید هم اینجاست. شایان ذکره که تعدادی از سایت ها با گذاشتن نمونه تصاویر این مد، گرافیک این نسخه مد رو به عکس های واقعی تشبیه کردند!
yahoosurprised.gif

تشکر از nihilnigritude عزیز به خاطر آدرس مد.

آخرین ویرایش:

mrbahram

کاربر سایت
May 3, 2008
433
از خیرش بگذرید
"به نفعتونه"
دوست من شمت حتما نصب کردی که نظر میدی
ولی من یک هفته قبل این بازی رو هوس کردم و دوباره نصبش کردم ولی بخاطر اون گرافیک مزخرف(مخصوصا سایه ها) پشیمون شدم و پاکش کردم
حهلا با اومدن این مد دوباره بازی رو نصب کردم و با اطمینان میگم گرافیکش از این رو به اون رو شده(مخصوصا سایه ها)

.PinkFloyd.

کاربر سایت
Jun 23, 2010
226
نام
Ali
دوست من شمت حتما نصب کردی که نظر میدی
ولی من یک هفته قبل این بازی رو هوس کردم و دوباره نصبش کردم ولی بخاطر اون گرافیک مزخرف(مخصوصا سایه ها) پشیمون شدم و پاکش کردم
حهلا با اومدن این مد دوباره بازی رو نصب کردم و با اطمینان میگم گرافیکش از این رو به اون رو شده(مخصوصا سایه ها)

:-o
چه ربطی داره؟

میگه ارور میده, منم گفتم بازی نکنه
لابد کامپیوترش قدرت اجراشو نداره

"البته اگر اشتباهی کپی نکرده باشه"

Arkham City

کاربر سایت
Aug 11, 2010
336
اقا برای اجرای این مد دوستان از چه کرکی استفاده کردند ؟!
هرکی تونسته با کرک خودش بازی رو درست اجرا کنه لطفا لینک بده چون
من وقتی این فایلها رو کپی میکنم منو بازی اصلا نمیاد اصلا بازی لانچ نمیشه
ولی بدون این فایلها راجت بازی میکنم .
کرک من کرک razor هست گفتم شاید با فایل های جدید سازگاری نداره

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
یه سری اسکرین شات جدید از این مد در بازی GTA IV اومده که توی بعضی سایت ها نوشتند کیفیتش نزدیک به عکس واقعی هستش...

البته دیگه این یه کم اغراقه، ولی واقعا کیفیتش قشنگ و بالاست. می تونید اینجا ببینیدشون.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
یه سری اسکرین شات جدید از این مد در بازی GTA IV اومده که توی بعضی سایت ها نوشتند کیفیتش نزدیک به عکس واقعی هستش...

البته دیگه این یه کم اغراقه، ولی واقعا کیفیتش قشنگ و بالاست. می تونید اینجا ببینیدشون.
بعيد ميدونم واقعيت داشته باشه !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر