مدل جدید PS3 ؟

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
PS3 جدید از سری 4000 است و Super Slim نام دارد.

بر اساس این خبر که بایگانی شده است, سونی در حال کار بروی سری 4000 PS3 می باشد.

4000.jpg

این خبر می تواند نوید یک PS3 باریکتر را به ما بدهد, همانطور که قبلا Eurogamer شایعه کرده بود شاید
سونی در گیمز کام امسال مدل جدیدی از PS3 را معرفی می کند.

PS3 های فعلی سری 3000 می باشند. مدل PS3 سری جدید CECH-4001x خواهد بود.

در تصویر بالا که به نظر می رسد مدل جدید را نشان می دهد, این کنسول بسیار کوچکتر است.

منبع

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
فکر نکنم از لحاظ قیافه فرقی بکنه مگر در حرارت و برد فرق کنه والا توی سر کنسول اسلیمش میخوره

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
من فکر نمیکنم این کارو بکنن آخه خیلی هزینه بره واسشون. تازه تونستن از رو همین مدلای موجود سود کنن.

اتفاقا با این عمل هم قیمت کنسول کمتر میشه هم .... خرج دیگه کم میشه اینها باید به فکر آینده هم باشن که قرار هستش این کنسول به قسمت 99$ برسه اون وقت قرار هستش ضرر بدن روی این کنسول به خاطر همین من هم احتمال میدم این کار رو بکنه .

Killer Queen

کاربر سایت
Apr 28, 2012
586
اتفاقا با این عمل هم قیمت کنسول کمتر میشه هم .... خرج دیگه کم میشه اینها باید به فکر آینده هم باشن که قرار هستش این کنسول به قسمت 99$ برسه اون وقت قرار هستش ضرر بدن روی این کنسول به خاطر همین من هم احتمال میدم این کار رو بکنه .

میدونی باید کلی طراحی و کارای جطیط بکنن. همینطوری الکی نیست که.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
میدونی باید کلی طراحی و کارای جطیط بکنن. همینطوری الکی نیست که.

بله مگه من گفتم الکی هستش ؟ این خودش یک آینده نگری و هم براش سود داره شما یک خرج میکنی قیمت تمام شده رو کاهش میدی هم فروش زیاد میشه هم فروش نرم افزاری زیاد میشه هم قیمت تمام شده برات کاهش داره وگرنه چرا از اول کنسول رو مدل Slim رو معرفی کرده ؟ برای همین کار اگه سود نداشت همون رویه رو ادامه میداد .

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
چیز خوشگلی میشه ها :))من بیشتر فکرم میره سمت طرح و اندازه PSone کوچولو ها.جون میده واسه کادو دادن.البته خدا کنه قیمتش پایین باشه حداقل زیر ۱۸۹ دلار

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر