مخرب ترین سلاح !!!

oxford

کاربر سایت
May 11, 2009
246
نام
حمید
من میخوام اینجا بحث رو یه خورده جدی کنم و یه اسلحه ای رو معرفی کنم که اگه cod:modern warfare رو بازی کرده باشید تو اون مرحله که با یکی از کاپیتانا برمیگرده به 15 سال پیش و مخفیانه میرید و میخواید یه نفر رو ترور کنید (که کلا داستان محشری داشت) اون اسلحه ساخت امریکا و اسم اسحه m80 هستش و کالیبرش 50 و همچنین برد مفید 4 کیلومتر که وحشتناکه اون اسلحه رو یه جادیدم (غیر بازی)که شلیک کرد به خلبان هلکوپتر و بعد از ترکوندن خلبان موتور هلکوپتر رو هم ترکوند خیلی وحشتناکه اصلا یه چیزیه

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
فقط کا-گاش!
این کا گاش که میگم یه اسلحه مثل شمشیر دانته یا m14 نیست...
کاگاش:نابود کننده دنیا ها... سلاح هوشمند....از ازل تا ابد بوده و هست... نگه دانده دنیا ها... قدرتمند ترین سلاح...غیر قابل پیشبینی ... غیر قابل اعتماد....نیرویی که حتی موجودات کهن هم از ان میترسند....فریب دهنده مرگ...جادویی ترین جادو... متحد کننده 32 دنیا ....اصلا یه چیزی میگم یه چیزی میشنوی....

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
اگه بخوایم سلاح های سرد رو نام ببریم میشه buster sword و Blade of Chaos و masamune و فراست مورن ...سلاح های Ninja Gaiden هم مثل Eclipse Scythe (این همون داس ریو هست) و Palcons Talons ( چنگک ریو هست) و Lunar Staff .یه سلاح سرد باحالم تو بازی Red Faction است که اسمش Gutter یه چیز تو مایه های داس ریو هست ولی یکم فرق داره.

سلاح های گرم : این ها تو بازی Red Faction است:Rnino (یه چیزه که پشتش وصل میشه و از هر جا که بخوای دیوار رو خراب میکنه رد میشه ) Thermobaric rocker ( این رو دیگه هر چی بگم کم هست این یه موشک هست که یه انفجاری درست میکنه که این جوری میمونی:eek:.هر چی جلوشه خراب میکنه.)
Tremor ( این هم مثل Rnino به پشتش وصل میشه وقتی که تو یه ساختمان هستی اون رو فعال کنی ساختمان میاد پایین این هم خیلی خفن هست.)Singularity Bomb ( این هم یه بمب است وقتی یه جایی نصبش میکنی بعد از چند ثانیه شروع میکنه اجسام رو دور خودش چر خوندن. این هم باید این خوری بمونی:eek:.)باز هم پیدا میکنم بهتون میگم.:pحالا از این ها میگردم اگه عکسی چیزی دیدم اپلود میکنم میزارم.

شما هم بگید دیگه چه سلاح هایی هست که همه چیز رو نابود میگنه !! (لطفا سلاح های درست حسابی بگید)

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
من نميدونم منظور شما از خفن ترين سلاح ها چيه اگه منظورتون قوي ترين سلاح ها است كه توي بازي ها ازمايش شده خوب مسلما توپ اتمي قابل نصب روي تانك هاي بازي كرايسيس هستش كه خوب احتمالا اكثر قريب به اتفاق ديدن يا اصلحه ي دستي اتمي در كرايسيس:biggrin1:
اگه از اينا نيرومند تر بود به مام بگين:confused: (بجز بمب هاي اتمي بازي هاي استراتژيك)
اما در كل وخارج از اينا (يني بازي)قويترين سلاح بمب هيدروژني روسي TSAR هست كه در سال 1969 توسط شوروي سابق ازمايش شد و قدرتي بيش از 50 مگاتن داشت:eek:قابل توجه اينه كه بمب هاي ناكازاكي و هيروشيما تنها 20 كيلو تن قدرت داشتن يعني در برابر اين تزار ترقه اي بيش نبودند:biggrin1:قطر قارچ اون بيش از 4.6 كيلومتر بوده:eek::eek: شعاع نابودي موثر اون طبق منا بع موثق چيز بيش از 150 كيلومتر بوده است.البته در اين شعاع هچ چيزي باقي نميمونه در غير اين صورت شعاع گرمايي و كوبنده خيلي بيشتر از اينهاست. براي مقايسه بهتره به خود منبع مراجعه كنيد:biggrin1:
http://en.wikipedia.org/wiki/Tsar_Bomba

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
مخرب ترین سلاح اخه تو چه کاری ؟؟اگر از نظر خراب کردن خونه بد کمپانی ار پی جی هفتش که می زدی خونه با در یکسان می شد :biggrin1:

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
تو بازی Worms 2: Forts دو سلاح گوزن و کرگدن فکر کنم قوی ترین سلاح ها بودن! تفاوتشون این بود که کرگدن رو میتونستین هدایت کنید.ولی گوزن رو با منجنیق پرتاپ میکردین!! واقعا چیز باحالی بودن (ته خنده هم بودن!!)
و همچنین اسب آبی بسته شده به موشک که میتونستین مثل موشک طالبان از تو هوا بزنیدش به برج!!!! :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر