مجله EDGE به تحلیل بازی Far Cry 3 پرداخت .

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,958
نام
فرهاد
Far_Cry_3_logo.png

شرکت Ubisoft که در حال حاظر هر سال دوبار سری Assassin's Creed بیرون میدهد هیچ خبری مبنی سری جدید بازی خود یعنی Far Cry 3 منتشر نمیکرد تا امروز که مجله معتبر EDGE در صفحه خودش در این ماه به برسی بازی پرداخته است . که تصاویر این بازی را در زیر میتوانید مشاهده کنید .
در همین راستا سازنده بازی اقای Jason Vandenberghe در طی خبری نیز اذعان کرد محیط بازی Far Cry 3 نسبت به سریهای پیشن خود 10 برابر وسیعتر خواهد بود که شما در مسیر بازی باید انتخابهای بزرگی را انجام دهید .

بازی Far Cry 3 در سه ماه دوم سال 2012 برای PC,360,PS3 روانه بازار میشود .
تصویر اول از مجله EDGE
تصویر دو بازی

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
با اون دمویی که من دیدم ... واقعا میتونه اولین رقیب جدی برای Crysis 1 و Warhead باشه ...
کاش نوامبر میومد ! جمع بازیا جمع میشد ...

• Like
Reactions: essi 10

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
محیط بازی Far Cry 3 نسبت به سریهای پیشن خود 10 برابر وسیعتر خواهد بود که شما در مسیر بازی باید انتخابهای بزرگی را انجام دهید .

:-?

بعد از افتضاح شماره 2 امیدوارم این یکی از لحاظ گیم پلی پیشرفت کنه :|

• Like
Reactions: essi 10

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
من که اصلا امیدی به این بازی ندارم !!! چه فایده محیط رو بکنن 100 برابر وقتی همش خسته کننده و تکراری باشه چه خوبی ای داره ؟ تو نسخه دومش ادم همش تو راه بود !

ممنون بابت خبر فرهاد جان

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
ایراد از منه یعنی؟ من با FC2 حال کردم :|.
البته گیم پلیش بی روح و رو اعصاب بود ولی جذاب بود بازیش یه کم اگر به داستان بازی شاخ و برگ میدادن حساسیت بازی میرفت بالا خیلی باحال میشد.

این نسخه روند خطی تری داره انگار ...

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
:-?

بعد از افتضاح شماره 2 امیدوارم این یکی از لحاظ گیم پلی پیشرفت کنه :|

آره، افتضاحی که میانگینش 85 شد و از IGN و GS هم بهش بالا 8.5 دادن و IGN هم جزو 100 بازی برتر نسل انتخابش کرد lol :| و یکی از بهترین گرافیک هارو تو اون سال داشت... البته قبول دارم گیم پلی ـش تکراری میشد، اونم اواخر بازی! وگرنه من مشکل دیگه ای ندیدم. (اون مسافت هایی که برای مأموریت ها طِی میکردیم هم بعضی موقع ها خیلی طولانی میشُد :D)

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
آره، افتضاحی که میانگینش 85 شد و از IGN و GS هم بهش بالا 8.5 دادن و IGN هم جزو 100 بازی برتر نسل انتخابش کرد lol :| و یکی از بهترین گرافیک هارو تو اون سال داشت... البته قبول دارم گیم پلی ـش تکراری میشد، اونم اواخر بازی! وگرنه من مشکل دیگه ای ندیدم. (اون مسافت هایی که برای مأموریت ها طِی میکردیم هم بعضی موقع ها خیلی طولانی میشُد :D)
فکرکنم منظور فرهود هم همینی بود که شما گفتی:d
من 2 رو بازی کردم فوق العاده گرافیک عالی داشت ولی گیم پلی و داستان خسته کننده ای داشت....بوم بوم بوم....!!!دوباره ایست بازرسی بوم بوم بوم....ایست بازرسی:dکل گیمپلی همین بود!

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
آره، افتضاحی که میانگینش 85 شد و از IGN و GS هم بهش بالا 8.5 دادن و IGN هم جزو 100 بازی برتر نسل انتخابش کرد lol :| و یکی از بهترین گرافیک هارو تو اون سال داشت...
نسخه-ی دوم بازی-ای بود که برای من و خیلی-های دیگه بعد از 3 ساعت تکراری میشد .
محیط الکی بزرگ بود . ماموریت-ها هم دقیقا فاصلشون با جایی که بازیباز ماموریت رو دریافت میکرد خیلی زیاد بود
یجورایی میشه گفت از یک طرف نقشه باید میرفتیم یک طرف دیگه
از نظر گرافیکی بازی هیچی کم نداشت . ولی مشکلات گیم پلی و تکراری شدن سریع بازی خیلی راحت من رو از ادامه-ی بازی منصرف کرد
اون لیست هم کلا داغون بود وقتی شاهکاری به اسم MGS4 که همه میگفتیم باید جزو 5تای اول باشه کلا تو لیست نبود باید به عظمتش پی برد !! LOL

• Like
Reactions: Oceanic 6

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
نسخه-ی دوم بازی-ای بود که برای من و خیلی-های دیگه بعد از 3 ساعت تکراری میشد .
محیط الکی بزرگ بود . ماموریت-ها هم دقیقا فاصلشون با جایی که بازیباز ماموریت رو دریافت میکرد خیلی زیاد بود
یجورایی میشه گفت از یک طرف نقشه باید میرفتیم یک طرف دیگه
از نظر گرافیکی بازی هیچی کم نداشت . ولی مشکلات گیم پلی و تکراری شدن سریع بازی خیلی راحت من رو از ادامه-ی بازی منصرف کرد
اون لیست هم کلا داغون بود وقتی شاهکاری به اسم MGS4 که همه میگفتیم باید جزو 5تای اول باشه کلا تو لیست نبود باید به عظمتش پی برد !! LOL

درسته، اما کلاً میشه گفت بازی خیلی خوبی بود. (البته نظر من هست)
اون لیست هم که آره برای بعضی انتخاب هاش، امّا ممکنه به خاطر این MGS4 رو نذاشتن که بگن مثلاً این بازی از این لیست فراتره :D

• Like
Reactions: War Has Change

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
محیط بازی Far Cry 3 نسبت به سریهای پیشن خود 10 برابر وسیعتر خواهد بود
نه اقا نکنن تو رو پیغمبر!:d ما که تو شماره قبلی فقط داشتیم از این سر مپ میرفتیم اون طرف!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر