مبین نت ... WIMAX

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
بهداد جان اتفاقا آرش درست گفته!
کدوم تست رو میگی؟ وقتی هنوز 10 نفر از یه مرکز وایمکس نگرفتن؟ صبر کن یکم شلوغ بشه فقط تایم آوت میزنی!
:d

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
بهداد جان اتفاقا آرش درست گفته!
کدوم تست رو میگی؟ وقتی هنوز 10 نفر از یه مرکز وایمکس نگرفتن؟ صبر کن یکم شلوغ بشه فقط تایم آوت میزنی!
:d
100% تایید میشه !
من دیگه کلا در ضمینه پینگ تا 5 6 سال آینده کاملا نا امید شدم
الان فقط و فقط دنبال اینترنت Unlimit ام

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
باز از خودت حرف در اوردی آرش :D ؟

مبین نت چند نفر تست گذاشته بودن با مودم خارجی پینگا خوب بود :D

180 220 270

کسی تو این فروم خراب شده نگرفته بگه چطوره ؟ :D
والا نمیدونم اینا کی بودن که با وایمکس همچین پینگ هایی :d داشتن اما من از چند نفر که وایمکس داشتن سوال کردم گفتن کلا وایمکس تو ایران ری*ه..:d..

M_J_666

کاربر سایت
Aug 28, 2007
88
دوستان بالاخره امروز بعد از یه هفته پیادشون شد
دو تا مودم Indoor امتحان کردن جفتش جواب داد گفتن فردا یا پس فردا زنگ می زنن برای نصب مودم (اینا میگن 2 روز می شه یه هفته)
یه سوال اون مودم که قیمتش 110 هزار تومان هست wifi هم داره یعنی من می تونم با موبایل هم به مودم وصل شم ؟

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
ازشون میپرسیدی خوب!
منم این ماه مودمم رو عوض میکنم یدونه از این tp link ها میگیرم که وای فای داشته باشه برای آیفونم!

PaRaDoXiSt

کاربر سایت
Sep 25, 2008
425
نام
Hossein
942773692.png

942776729.png

942781902.png

942847702.png

تست های بالا مربوط به یکی از کاربران P30world هست + اینکه تست ها مالِ 3-4 روز پیش هست...
Outdoor | 1024kbps

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
دوستان بالاخره امروز بعد از یه هفته پیادشون شد
دو تا مودم Indoor امتحان کردن جفتش جواب داد گفتن فردا یا پس فردا زنگ می زنن برای نصب مودم (اینا میگن 2 روز می شه یه هفته)
یه سوال اون مودم که قیمتش 110 هزار تومان هست wifi هم داره یعنی من می تونم با موبایل هم به مودم وصل شم ؟

اگه امکانش رو موبایلت باشه میشه . مثل N97 N82 5800 و ...

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
سلام دوستان !
من " شهر زیبا " زندگی می کنم و می خواستم وایمکس ایرانسل بگیرم . ولی رفتم یه سایتی همه ازش بد می گفتن و ناله می کردن . اگر میشه یه راهنمایی به من بکنید که مبین نت بگیرم یا ایرانسل .... .>:d<
برای استفاده ی بازی هم نمی خوام .

PaRaDoXiSt

کاربر سایت
Sep 25, 2008
425
نام
Hossein
سلام دوستان !
من " شهر زیبا " زندگی می کنم و می خواستم وایمکس ایرانسل بگیرم . ولی رفتم یه سایتی همه ازش بد می گفتن و ناله می کردن . اگر میشه یه راهنمایی به من بکنید که مبین نت بگیرم یا ایرانسل .... .>:d<
برای استفاده ی بازی هم نمی خوام .

کاربران مُبین نت هنوز به تعدادی نرسیدن که بشه در موردش با اطمینان نظر داد ولی همون تعداد هم تقریبا میشه گفت راضی بودن.

اگر برای دانلود میخواین 100% مبین نت پیشنهاد میشه چون ایرانسل قانونی داره مبنی بر اینکه اگر شما بیش از حدِ مجاز دانلود داشته باشین سرویستون از نامحدود به محدود تغییر پیدا میکنه + اینکه پهنای باند هم محدود میشه ( مانندِ قانون Fair Use Policy در شاتل )! :|

نوشته شده توسط irancell:
در صورتی که کاربر به طور غیرمعمول از پهنای باند استفاده کرده و به دانلود بیش از حد اقدام نماید، از دوره بعدی، سیاست محدودسازی پهنای باند در مورد وی اعمال خواهد شد و از آن پس، قادر به استفاده از سرویس، به صورت نامحدود نخواهد بود.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
کاربران مُبین نت هنوز به تعدادی نرسیدن که بشه در موردش با اطمینان نظر داد ولی همون تعداد هم تقریبا میشه گفت راضی بودن.

اگر برای دانلود میخواین 100% مبین نت پیشنهاد میشه چون ایرانسل قانونی داره مبنی بر اینکه اگر شما بیش از حدِ مجاز دانلود داشته باشین سرویستون از نامحدود به محدود تغییر پیدا میکنه + اینکه پهنای باند هم محدود میشه ( مانندِ قانون Fair Use Policy در شاتل )! :|
بله دقیقا همینطوره که میگید!
ایرانسل برای طرح های اینترنت gprs و wimax همچین محدودیتی رو گذاشته که تنها دلیلش ضعیف بودنشه!
سر این قضیه خیلی ها از ایرانسل شکایت داشتن که به هیج جایی نرسیدن!
برای مبین نت هم بگم که قطعا خیلی بهتر از ایرانسل خواهد بود!
ایرانسل یک اپراتور هست و وظیفه اصلیش مکالمات و... هست! توی همیناش مونده حالا شما gprs و وایمکسم بهش اضافه کنید! نتیجه میشه نارضایتی همه!
اما مبین نت تنها وظیفش وایمکس هست که قطعا بیشتر و بهتر بهش میرسن!

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
بله دقیقا همینطوره که میگید!
ایرانسل برای طرح های اینترنت gprs و wimax همچین محدودیتی رو گذاشته که تنها دلیلش ضعیف بودنشه!
سر این قضیه خیلی ها از ایرانسل شکایت داشتن که به هیج جایی نرسیدن!
برای مبین نت هم بگم که قطعا خیلی بهتر از ایرانسل خواهد بود!
ایرانسل یک اپراتور هست و وظیفه اصلیش مکالمات و... هست! توی همیناش مونده حالا شما gprs و وایمکسم بهش اضافه کنید! نتیجه میشه نارضایتی همه!
اما مبین نت تنها وظیفش وایمکس هست که قطعا بیشتر و بهتر بهش میرسن!

چه ربطی داره orange , AT&T هم اینترنت میدن که کار اصلیشون مکالماته

این طوری نگو

مشکل از ریشس مسعود جان /:)

پ . ن : راستی فیس بوک چرا نیستی ؟ :d

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟