مبارزات crackdown 2 به خوبيه batman:aa

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
crackdown22.jpg

اگر شما احساس كرديد مبارزات crackdown ضعيف بود.
ادامه ي اين بازي از بازيه arkham asylum الهام گرفته كه توسط rocksteady ساخته شده بود.

"من فكر ميكنم اين يك مقايسه ي عادلانه است"
اين رو lead designer بازي يعني Billy Thomson
درباره ي موضوع مبارزات در يك محاسبه ي تلفني به vg247 گفته.

"arkham asylum رو ما به عنوان هدف بهش نگاه ميكنيم , چون هم زيبا بود و هم خوب اجرا ميشد"

او گفت كه CRACKDOWN2 البته به عميقيه AA نيست چون سبك و سياق چيز ديگري است و با اون متفاته.
"بازي هايه زيادي هستن كه مبارزات رو خيلي خوب به نمايش ميزارن, اما اون بازي ها بر اون پايه هستن و هدفشون هم همونه. مثل سري GOW .

" من فكر ميكنم batman :arkham asylum از لحاضه مبارزات hand-to-hand خيلي خوب كار كرد. و به همين اندازه بازيه ما خواهد بود.
منظورم به اون عميقي و زيبايي نيست ولي به همون رواني و البته با حال (fun) بودنه.
و فقط بخش كوچكي از بازي رو در بر ميگيره"

شما ميتونيد اين چيز ها رو در نسخه دمو كه امروز تهيه كننده بازي تاييد كرد , تست كنيد.
هنوز زمان مشخصي براي بازي معلوم نيست. ولي اينو ميدونيم كه در نيمه اول سال شاهد اين بازي خواهيم بود.

منبع:
http://www.vg247.com/2010/01/19/crackdown-2-melee-as-fluid-and-fun-as-arkham-asylum/

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
این تقلید رو خیلی دوست دارم -دوبار AA رو رفتم- بخاطر همین کمبو هاش!
امید وارم -تقلید در زمینه ی مثبت باشه نه هاردامبیلی:-"و تم اصلیه بازی رو هم که نسخه اول تو ذهن داریم خراب کنه

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
خیلی جالبه.نتونستن به اون روونی و جالبی دربیارن هی میگه مثل B:AA هست ولی نه به اون fun بودن.خب مثل یه مرد بیا بگو تقلید کردیم تا به اون برسیم حلاص دیگه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر