مایکروسافت GPU آپگرید شده Xone را تایید کرد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
XB1White610.jpg

با توجه به گزارشات، ما امشب خبرهایی در مورد سخت فزار Xone می شنویم. Larry Hub (میجور نلسون) یک پادکست با Marc Whitten مدیر پروژه Xbox پخش می کند می کند و در مورد تغییر در GPU کنسول Xone جزئیاتی به ما می دهند.

Xbox One یک AMD GPU مخصوص خواهد داشت که بسیار شبیه به Radeon HD 7790 است. (با توجه به صحبت های DF). مطابق یک گزارش از GameSpot Japan ( پاک شده است ولی در Google Cache وجود دارد) مایکروسافت سرعت GPU را 53 مگاهرتز بیشتر کرده، و سرعت GPU آن الان 853 مگاهرتز است. کل درایور گرافیک هم دوباره طراحی شده تا کارایی را بهینه کند.

سخت افزار داخلی اولیه Xbox One هم اکنون در حال تست است و سیستم عامل آن هرروز با تغییرات جدید بهینه می شود.

Source

[SUP] ویرایش: خبر رو خود میجور تایید کرده. هرچی گه گفتن درست بوده![/SUP]

80767937784703002635.jpg

Second Source

آخرین ویرایش:

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
احمقانه ترین کار ممکنه اینه که بخواد اینکارو بکنه
والا گرافیک مهم هست اما نه اینقدر که ما شلوغش کردیم:d
موضوع اینجاست که چند سال که دوباره بگذره موقع شیره کشی همین کنسول های جدید می رسه اون موقع افسوس برای ماها که رفتیم اکس باکس گرفتیم هست.هر چند من بخاطر بازی ها احتمال زیاد همین اکس باکس رو بخرم.زیاد از تم ژاپنی پلی استیشن خوشم نمیاد.

در مورد اهمیت گرافیک درسته اونقدر مهم نیست اگه اختلاف خیلی کم بود ! ببینید الان xbox 360 و پلی 3 تنها تفاوتشون با xbox 1 , ps4 همین سخت افزاره والی هیچ دلیلی نبود که بیان کنسول معرفی کنن.
گیم پد که هر دو کنسول که می شه گفت با نسل قبل یکی هست.

الان پلی 3 که کمی قوی تر اکس باکس 360 هست رو نگاه کنید یک بازی last of us یا beyond داره که گرافیکش از تمام انحصاری های اکس 360 بالاتره .با همین اختلاف اندک ک بین کنسول های نسل فعلی هست! حالا با این همه اختلاف تو رم و gpu نسل بعد که... دیگه قراره چی بشه خدا میدونه.
ماکرو به احتمال زیاد از همین اول نسل مجبوره هزینه کنه که شیره کنسولشو بکشن بیرون که در مقابل پلی کم نیاره ..

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
توجه شما رو به این عکس مقایسه ای جلب میکنم لطف کنید به درخت ها و تکچر آسفالت و همینطور سایه پردازی و.... توجه کنید راستی طراحی ماشین هم بد تو ذوق میزنه

دوستان قبل از هر چیز به علایق، عقاید و سلیقه های یکدیگر احترام بگذارید و سعی کنید از تجربیات خوب و مفید یکدیگر بهره ببرید و از جبهه گیری های الکی و بی ارزش پرهیز کنید ( چی بود چی شد ) خوب مثلا در مورد این عکسها که تو مقایسشون چیزی ثابت نمیشه چون اولا ماشین بالایی داره با سرعت نور حرکت میکنه نبایستی انتظار داشت تکسچرهای آسفالت و اطراف به یه شکل باشند دوما از نظر آب و هوایی هم در شرایط یکسانی قرار ندارند، در ضمن هر دو بازی به اندازه کافی زیبا هستند و لذت خاص خودشون رو دارند شما هم سعی کنید لذت ببرید چه با PS4 چه با Xbox one چه با ... و با هم دوست باشید.

ash|ak|ash

کاربر سایت
Aug 3, 2013
3
این ترول TLOU خیلی جالبه :d
TLOU با این حجم اگه بخوای برای 360 پورت کنی 3 الی 4 تا DVD9 مصرف میشه بعد طرف میاد ترول هم میکنه :)) گزارش شده بچه ها بلوری TLOU رو گذاشتن توی درایو 360 و کنسول 3 چراغ قهوه ای نشون داده و بعد منفجر شده,

Jennifer-Lawrence-Thinks-Youre-Funny-Gif.gif

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
موضوع اینجاست که چند سال که دوباره بگذره موقع شیره کشی همین کنسول های جدید می رسه اون موقع افسوس برای ماها که رفتیم اکس باکس گرفتیم هست.هر چند من بخاطر بازی ها احتمال زیاد همین اکس باکس رو بخرم.زیاد از تم ژاپنی پلی استیشن خوشم نمیاد.

در مورد اهمیت گرافیک درسته اونقدر مهم نیست اگه اختلاف خیلی کم بود ! ببینید الان xbox 360 و پلی 3 تنها تفاوتشون با xbox 1 , ps4 همین سخت افزاره والی هیچ دلیلی نبود که بیان کنسول معرفی کنن.
گیم پد که هر دو کنسول که می شه گفت با نسل قبل یکی هست.

.با همین اختلاف اندک ک بین کنسول های نسل فعلی هست! حالا با این همه اختلاف تو رم و gpu نسل بعد که... دیگه قراره چی بشه خدا میدونه.
ماکرو به احتمال زیاد از همین اول نسل مجبوره هزینه کنه که شیره کنسولشو بکشن بیرون که در مقابل پلی کم نیاره ..
خوب شما میتونی Xbox نگیری!!:d
کی گفته تم PS ژاپنی هست؟؟ اصلا تم ژاپنی چی هست؟؟
گیم پد X1 شاید (باطری قلمی:-&) اما گیم پد PS 4 یه تاچ پد بهش اضافه شده پس نمیشه گفت با نسل قبل یکیه.
الان پلی 3 که کمی قوی تر اکس باکس 360 هست رو نگاه کنید یک بازی last of us یا beyond داره که گرافیکش از تمام انحصاری های اکس 360 بالاتره
بالاخره یکی پیدا شد که فن بوی بازی چشمش رو کور نکرده و هنوز گرافیک خوب رو تشخیص میده.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
مثل اینکه درک و فهم بعضی مسائل خیلی سخته ؟! مگه شما نمیگید ps4 قویتره ؟! خدا را شکر مگه بازیسازها نمیگن بازی ساختن مثل اب و خوردن هست ؟! مگه اینهمه تعریف و تمجید نشده ؟! ok ما قبول کردیم .
الان حرفه ما اینه در بدترین حالت بازم تکرار میکنم در بدترین حالت ممکن باید بازیهای ps4 حداقل و حداقل کیفیتشون با X1 یکی باشه ! قبوله ؟!

---------------------

تو پستهای قبلی خودم را جر دادم نفهمیدید که نفهمیدید ! حداقل این یکی را سعی کنید درک کنید !
گارتال :
نمی تونی در کمال ادب و احترام صحبت کنی !
الان هم که امدی همه را به نفهمی متهم می کنی !
شما کلمه یا واژه ای دیگه بجای فهمیدن دارید تا من بجاش به کار ببرم ؟ تا همین الان پستم را ویرایش کنم به شما برنخوره ؟!

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
---------------------

تو پستهای قبلی خودم را جر دادم نفهمیدید که نفهمیدید ! حداقل این یکی را سعی کنید درک کنید !

گارتال :
نمی تونی در کمال ادب و احترام صحبت کنی !
الان هم که امدی همه را به نفهمی متهم می کنی !

behdad_judo

کاربر سایت
Mar 16, 2009
88
نام
بهداد
دوستان خواهشا یه نگاه به موضوع تاپیک بندازید بعد سر این بحثهای الکی دعوا کتید.
الان این تاپیک در مورد افزایش سرعت GPU ایکس وان هستش.
به جای این دعواها یه خورده بحثهای تخصصی کنید که ما هم فیض ببریم نه اینکه هی به سر و کول همدیگه بپرید.
بابا TLOU و XBOX360 و PS3 و فورزا و جی تی مال این تاپیک نیستن به خدا:-s

ash|ak|ash

کاربر سایت
Aug 3, 2013
3
90491442006517405105.jpg

نقاشیاتو برو به معلم هنر توی مدرستون نشون بده ;)

خودم باهاش میام صحبت می کنم یه کارت صد آفرین هم بهت بده

آقايون مايكرو فن لطفا ادبياتتون رو اصلاح كنين 2.3نسل باخت ك ديگه اين حرفارو نداره:d
دیگ به دیگ میگه ته دیگ

360 به اندازه کافی بس بوده برای یک سری که هنوز که هنوزه عقده هاشون خالی نشده تاپیک مایکروسافت که می بینن انگار دستمال قرمز گرفتن جلو چششون

کار به جایی رسیده که عضو جدید میاد خبرنگار رو مسخره میکنه:))
دوست عزیز هر گیفی رو هرجا نمیزارن...پیشنهاد میکنم پیش فریدون دوره ببیی به نفعت هست!!
------------------------------
شما یه سری تفکرات اشتباه داری دلیل نمیشه واقعیت داشته باشه!
بله کرایسیس فقط گرافیک داره و واقعا گرافیک تنها مهم نیست!لطفا هی تلو رو وسط نکشین !اصلا رضا اون نقل قول هارو مثل این که باید بیاره!
اصلا این تاپیک چه ربطی به نینتندو داره؟کی گفته متا مهم نیست؟بعد شما بحث متا رو وسط نکش !اون متا خوشگل مال زمانیه که بعضی از سایت های خوشحال نبودن!و همچنین ریویو ی کمتری داشتن!بعدشم این حرفا رو از کجا درمیاری؟
پس سونی اشتباه کرد!گفتما...باید صبر میکرد ببینه x1 سخت افزارش چیه از ارون بهتر نمیساخت....الان هم حتی 0.5 % هم احتمالش نیست برنده شه:| چرا؟دلیلش واضحه...چون سخت افزارش قوی تره....ما به این ننازیم اون وقت فن های مایکرو خیلی راحت یه تغییرات جزئی تو بازیای مولتی پلتفرم بنازن!!!
باز هم کی گفته فروش مهم نیست؟چرا حرف درمیاری؟الان من بیام بگم "فن نینتندو کسانی هستن که میگن ماست مشکیه!" ینی درسته؟
این لینکیم که دادی ساخته ی یه نفر هست!هرچیزی فن سوپر نفهم داره!دلیل نمیشه بیای به همه توهین کنی:|

welcome to the idiots party

آخرین ویرایش:

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
نقاشیاتو برو به معلم هنر توی مدرستون نشون بده ;)

خودم باهاش میام صحبت می کنم یه کارت صد آفرین هم بهت بده

مثل اینکه درک و فهم بعضی مسائل خیلی سخته ؟! مگه شما نمیگید ps4 قویتره ؟! خدا را شکر مگه بازیسازها نمیگن بازی ساختن مثل اب و خوردن هست ؟! مگه اینهمه تعریف و تمجید نشده ؟! ok ما قبول کردیم .
الان حرفه ما اینه در بدترین حالت بازم تکرار میکنم در بدترین حالت ممکن باید بازیهای ps4 حداقل و حداقل کیفیتشون با X1 یکی باشه ! قبوله ؟!

---------------------

Jennifer-Lawrence-Thinks-Youre-Funny-Gif.gif

آقايون مايكرو فن لطفا ادبياتتون رو اصلاح كنين 2.3نسل باخت ك ديگه اين حرفارو نداره:d

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,989
نام
مهدی
کار به جایی رسیده که عضو جدید میاد خبرنگار رو مسخره میکنه:))
دوست عزیز هر گیفی رو هرجا نمیزارن...پیشنهاد میکنم پیش فریدون دوره ببیی به نفعت هست!!
------------------------------
عزیزم زمان گیم کیوب هم همه ی اینا بود اما دیدی که گیم کیوب شکست خورد به خاطر یک سری از مسائل که در این محفل نمیگنجه
فن های سونی کسانی هستند که :
1) گرافیک Tlou رو سرمشق قرار میدن اما وقتی به کرایسی میرسن گرافیک اصلا مهم نیست
2) متای بازیها انحصاری سونی رو نشون میدن اما وقتی صحبت از متای 99 و 97 بازی های انحصاری نینتندو میکنیم متا اصلا مهم نیست
3) به قدرت ps4 مینازن اما وقتی میگیم همه چیز سخت افزار نیست و هیچ وقت کنسول قوی تر برنده ی میدان نبوده بازم قبول نیست
4)وقتی میخوان میزان موفقیت برند خودشون رو نشون بدن ps2 رو مثال میزنن و میگن 150 میلیون فروخته اما وقتی به فروش Wii میرسن میگن فروش عامل موفقیت نیست

واقعا خودشون بهترین توصیف رو در مورد خودشون کردنسوپر فن های زبون نفهم PS4
شما یه سری تفکرات اشتباه داری دلیل نمیشه واقعیت داشته باشه!
بله کرایسیس فقط گرافیک داره و واقعا گرافیک تنها مهم نیست!لطفا هی تلو رو وسط نکشین !اصلا رضا اون نقل قول هارو مثل این که باید بیاره!
اصلا این تاپیک چه ربطی به نینتندو داره؟کی گفته متا مهم نیست؟بعد شما بحث متا رو وسط نکش !اون متا خوشگل مال زمانیه که بعضی از سایت های خوشحال نبودن!و همچنین ریویو ی کمتری داشتن!بعدشم این حرفا رو از کجا درمیاری؟
پس سونی اشتباه کرد!گفتما...باید صبر میکرد ببینه x1 سخت افزارش چیه از ارون بهتر نمیساخت....الان هم حتی 0.5 % هم احتمالش نیست برنده شه:| چرا؟دلیلش واضحه...چون سخت افزارش قوی تره....ما به این ننازیم اون وقت فن های مایکرو خیلی راحت یه تغییرات جزئی تو بازیای مولتی پلتفرم بنازن!!!
باز هم کی گفته فروش مهم نیست؟چرا حرف درمیاری؟الان من بیام بگم "فن نینتندو کسانی هستن که میگن ماست مشکیه!" ینی درسته؟
این لینکیم که دادی ساخته ی یه نفر هست!هرچیزی فن سوپر نفهم داره!دلیل نمیشه بیای به همه توهین کنی:|

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر