مایکروسافت ban wave برای استفاده کنندگان غیر قانونی محتویات Xbox Live را تایید کرد

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
66029.jpg

دیروز در بین استفاده کنندگان 360 شایعه شده بود که موج جدیدی از بنها در راه است و امروز کمپانی بزرگ مایکروسافت این شایعه را تایید کرد.
این موج بن برای کاربران لایوی است که از محتویات لایو مثل DLC ها استفاده غیر قانونی میکنند.
این خبر در Xbox.com تایید شده است و این خبر از زبان سخنگوی این کمپانی است و طبق گفته این سخنگو آنان به این نوع نقض قانون عکس العملی شدید نشان خواهند داد.
منبع:

The Spectre

کاربر سایت
Jun 18, 2010
413
نام
کامیاب
حالا هی بیاید از کنسول طرفداری کنید.

تو هم حرف زدیا! مگه Sony میذاره فیرمورهای 3.41 و 3.55 آنلاین بازی کنند؟

---------- نوشته در 11:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:15 PM ارسال شده بود ----------

شما احتمالا مشکلت اینه که قبلا اینجا بن شدی و حالا اومدی تلافی کنی ...
من تاپیکایی چک میکنم که به دردم میخوره . فن MW3ام پس تاپیکاشو چک میکنم , میخوام xbox بفروشم پس تاپیک مربوط به بازارچه رو میخونم , میخوام از ban wave با خبر بشم پس اینجا رو هم میخونم ! ولی شما 6 تا پست دادی تو همشم توهین به این و اون کردی !
به نظرم مسئولین سایت رسیدگی کنن بهتره تا اینکه من وقتمو برای شما تلف کنم . موفق باشی ...

راستی دوستان کسی نمیدونه 1.9 دارا هم بن میشن یا نه ؟! من 1.91 به دردم نمیخورد همون 1.9 رو نگه داشتم . مشکلی که نداره ؟!

والا عارف عزیز من امروز دستگاهمو دادم یه مغازه ی معتبر که برام 1.91 بزنه ازش پرسیدم گفت احتمالا 1.9 بن نمیشه ولی بنظرم ریسک نکن و 1.91 بریز.موفق باشی.

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
هر چند که تا الان خیلی ها بن شدن نه تنها بخاطر پرفایل به خاطر دیسک ها هم هست .هم پروفایل هم کنسول
اگه به تاپیک بن شده های سایت سر بزنید می بینید چه بن بازاریه این لایو.
بن کردن مایکروسافت نشون می ده به کنسولش توجه می کنه.

Captain Jack

کاربر سایت
Aug 22, 2011
6
نام
امید
من همین الان کنسولم بن شد

---------- نوشته در 11:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:05 PM ارسال شده بود ----------

موج بن امده شایعه به حقیقت رسید بدرود ایکس باکس لایو

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
یاد نوامبر 2009 افتادم که کنسول بیچاره ی منم تنها با یک ربع به لایو رفتن برای همیشه بن شد. خیلی وضعیت بدی شده اون از قفل جدید بازی ها که همه ی امیدم به بازی های خفن از بین برد و اینم از بن ویو!

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
=((من که این چند وقته به لایو وصل نشدم الانم جرات نمیکنم دستگاه را روشن کنم فقط امیدوارم مولتی gears 3 را بازی نکرده از دنیا نرم.

saver

کاربر سایت
Aug 24, 2007
388
نام
ميثم
من فقط از دیسکهای غیر ایمن استفاده کردم بن شدم
ایمدوارم با این قفل جدید دیسکهای ارجینال به بازار بیاد من میخوام دیگه اریج بازی کنم

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
خدا رو شکر فکر کنم موج پنجم رو هم به سلامت رد کردم ! >:d<
البته من نه از مارکت مجانی استفاده کردم نه LT1.91 ریختم نه بازیه کپی لایو بازی کردم , نامردی بود اگه بن میشدم ! :d
Ready 4 Next Wave ! شبیه COD Zombie شده این قضیه ی Wave از ماکرو ! فکر کنم تا 99 باید بریم ...

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
کسانی که از DLC و Game های که روی XBL عرضه میشد بصورت غیرقانوی (پروفایل دیگرون) استفاده میکردن بن شدن. ربطی به اون Ban Wave معروف نداره :D

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
خدا رو شکر فکر کنم موج پنجم رو هم به سلامت رد کردم ! >:d<
البته من نه از مارکت مجانی استفاده کردم نه LT1.91 ریختم نه بازیه کپی لایو بازی کردم , نامردی بود اگه بن میشدم ! :d
Ready 4 Next Wave ! شبیه COD Zombie شده این قضیه ی Wave از ماکرو ! فکر کنم تا 99 باید بریم ...

شرمنده به خاطر اسپم ولی برام سوال شد داداش پس شما تو لایو نیستی دیگه:-/ چون با این چیزایی که گفتی لایو نمیای چه برسه بن و فلگ
نوکر مایکروسافتم هستیم دیگه بیخیال این ویوها بشه بره دنبال کاوازاکی و سوزوکی که من تازه 12 ماه شارژیدم خدا به خیر کنه:d

من هیچ کدوم از این مواردی که گفتی رو انجام ندادم و بن شدم

خدا به شما هم صبر بده و به ما رحم کنه برای نوبت بعدی#:-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر