خبر رسمی مایکروسافت 1900 نفر از کارمندان خودش در Xbox, Zenimax و اکتیویژن رو اخراج خواهد کرد

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
میکروسافت اگه ۱۹۰۰ نفرو رو بیکار کرد اینور چندین نفر به شغل قبلیشون برگشتن و امثال کبیر مشغول سرچ کردن و ردیف کردن آمار شدن مثل همیشه!! کما اینکه تاپیک خرید اکتی هنوز پابرجاست

حالا مدیریت ابر کمپانی نرم‌افزاری جهان که حتی اپل رو هم کنار زد عقلش اندازه کارشناسان بازیسنتر کار نمیکنه !!

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,163
نام
سبحان
کل شرکتای It محور توی این مدت اخراجی زیاد داشتن
اعم از سونی و مایکروسافت و امبریسر و ...
علت هم کاملا مشخصه.
توی زمان کرونا هی استخدام کردن چون بازار محصولات It محور داغ بود و نیروی کار میخواستن.

الان دیگه کرونا رفته پی کارش، Ai هم اومده که خیلی از کارای ساده که واسش کارمند لازم بود رو انجام میده. و در نتیجه یه سریا شغلشون رو از دست میدن.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
حالا مدیریت ابر کمپانی نرم‌افزاری جهان که حتی اپل رو هم کنار زد عقلش اندازه کارشناسان بازیسنتر کار نمیکنه !!
متاسفانه ددی پولدار داشتن و ابر کمپانی جهان بودن که اپل رو هم زده کنار، توی رقابت گیمینگ سومه و مشخصه که عقلش واقعا اندازه بقیه کار نمیکنه فقط از جیب میخوره!
اینم نیاز به آمار کوروش داره یا برای یک بار هم که شده دیگه اینو قبول دارید؟

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
پیام لول دیزاینر ( سابق ) High Moon Studio به فیل اسپنسر : آیا تو هزینه داروهایم را میدهی تا زنده بمانم ؟

نه ببین... اینا همه زمان کرونا استخدام شدن به صورت دورکاری، حالا که کرونا دو ساله تموم شده خیلی زیادی هم موندن... برای رشد گیم پس باید اخراج میشدن. مایکروسافت از کیسه خلیفه که نمیبخشه!

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,411
نام
aliakbar
فعلا شما شمع روشن کن که ناجی صنعت گیمتون برا آوردن COD رو سرویسش مسبب بیکاری حدود ۲ هزار نفری شده که تازه اول کاره و بیشترم میشه. :-j
فقط سهامدار ماکروسافت که از اومدنه cod به گیمپس میتونه شاکی باشه وگرنه گیمر از خداشه.
شرکتی هم که سهامدارشی سونیه نه ماکروسافت پس هیج جوره سرش تورو نمیگیره.

دوستان در جریان باشید بعد اومدن بازیهای اکتی رو گیمپس قراره ۲ زنجیره مسیر توپخونه تا سره لاله زار رو عزاداری کنیم.
قیمه هم میدن.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
انصافا اخراج ۱۹۰۰ نفر واقعا هیچ توجیهی نداره، ولی من الان چک کردم تو تاپیک اخراج ۵۰۰ نفر از توییچ کلا ۰ کامنت ارسال شده! یعنی اینکه گذاشتن توییت اونم با ترجمه فارسی قطعا جهت همدردی با این کارمندها نبوده. تازه یکی بخواد فاز همدردی بگیره هم دیدن ترجمه «اکتیویژن کولاک» خیلی براش جالب نیست. البته برعکس موضوع هم صادق هست و سونی هم نیرو اخراج کنه و فن های مایکروسافت بیان با این حجم اخبار رو پوشش بدن همین چیزی که گفتم در موردش صدق می کنه.

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
انصافا اخراج ۱۹۰۰ نفر واقعا هیچ توجیهی نداره، ولی من الان چک کردم تو تاپیک اخراج ۵۰۰ نفر از توییچ کلا ۰ کامنت ارسال شده! یعنی اینکه گذاشتن توییت اونم با ترجمه فارسی قطعا جهت همدردی با این کارمندها نبوده. تازه یکی بخواد فاز همدردی بگیره هم با دیدن ترجمه «اکتیویژن کولاک» بیشتر خنده اش می گیره، کاش همون انگلیسی بزارن دوستان :D البته برعکس موضوع هم صادق هست و سونی هم نیرو اخراج کنه و فن های مایکروسافت بیان با این حجم اخبار رو پوشش بدن همین چیزی که گفتم در موردش صدق می کنه.
شما آیا خودتو به اون راه میزنی؟ :D
دوماه نیست رفیقات برای اخراج ۱۰۰ نفر از بانجی تو این فروم جشن گرفته بودند و ترول میکردند.الان توقع داری طرف مقابل تلافی نکنه؟ اونم برای خبر ۱۹۰۰ نفر اخراجی که کل توییتر و اینترنت رو ترکونده.. یعنی توقع داشتی سکوت باشه اینجا ؟ عجب...
شما خودت قطب اصلی ترول در تاپیک فقید VS بودید و خیلی ها رو تو این فروم قلع و قمع کردی ، الان فاز بیطرف بودن اصلا بهت نمیاد. الانم که محدودیت مدیریتی هم نداری راحت باش و راحت ترول کن.
در مورد ترجمه اون توییت هم شاید خیلی ها زبان ندونند الان چه اشکالی داشت گذاشتن این توییت ها یعنی تا اینجا هم باید اینجا تو این فروم محدودیت و فن بازی به نفع مایکروسافت باشه؟؟؟ عجبا...

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
شما آیا خودتو به اون راه میزنی؟ :D
دوماه نیست رفیقات برای اخراج ۱۰۰ نفر از بانجی تو این فروم جشن گرفته بودند و ترول میکردند.الان توقع داری طرف مقابل تلافی نکنه؟ اونم برای خبر ۱۹۰۰ نفر اخراجی که کل توییتر و اینترنت رو ترکونده.. یعنی توقع داشتی سکوت باشه اینجا ؟ عجب...
شما خودت قطب اصلی ترول در تاپیک فقید VS بودید و خیلی ها رو تو این فروم قلع و قمع کردی ، الان فاز بیطرف بودن اصلا بهت نمیاد. الانم که محدودیت مدیریتی هم نداری راحت باش و راحت ترول کن.
در مورد ترجمه اون توییت هم شاید خیلی ها زبان ندونند الان چه اشکالی داشت گذاشتن این توییت ها یعنی تا اینجا هم باید اینجا تو این فروم محدودیت و فن بازی به نفع مایکروسافت باشه؟؟؟ عجبا...
من شما رو نمی شناسم و دلیل این حجم از کینه رو نمی دونم :D البته احتمالا یوزرنیم عوض کردید.‌ به هر حال همین که خودتون گفتید دوستان صرفا به قصد تلافی وارد تاپیک شدن همون حرف من هست و ممنون که شما هم تایید کردید. ترول کردن هم از من گذشته، شما با قدرت ادامه بده :D

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
مطابق حرف های دیشبم بازم میگم. اینا یه نهاد اقتصادین سونی یا مایکروسافت یا هرچیز. همه هدفشون سوددهی به سهامدارانشونه با حداقل هزینه ممکنه. حالا انسانی نیست قبول. کسی نمیاد سر اینش بحث کنه. بحث اینه که چه بخوایم چه نخوایم هر نهاد اقتصادی ای همینکارو میکنه.

• Like
Reactions: hitman68

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
من شما رو نمی شناسم و دلیل این حجم از کینه رو نمی دونم :D البته احتمالا یوزرنیم عوض کردید.‌ به هر حال همین که خودتون گفتید دوستان صرفا به قصد تلافی وارد تاپیک شدن همون حرف من هست و ممنون که شما هم تایید کردید. ترول کردن هم از من گذشته، شما با قدرت ادامه بده :D
اتفاقا منم من اصلا قصد پست دادن تو این تاپیک را نداشتم. یعنی خیلی وقته تصمیم گرفتم یه سری چیزا رو به کتفم بگیرم. تکلیف این نسل دیگه معلومه چیه. عین روز مشخصه داره چه اتفاقی برای مایکروسافت تو این نسل میفته
چرا باید تکرار مکررات گفته بشه؟
ولی وقتی لحن شما رو دیدم که دقیقا همون لحن از بالا به پایین سال ۲۰۲۰ هستش که اکسباکس قرار بود پلی استیشن رو فوت کنه و بقیه تون هیچی نمیدونید ،هست‌ و اگر حرف اضافه بزنید اخطار و بن شاملتون میشه، دیگه نشد جوابتون رو ندم.
گذشت اون دوران و واقعیت امروز اون رویایی نیست که تصور میکردید.
خیلی چیزا به مرور تو این سالها عملا ثابت شده که همون دوران بهش می‌خندیدید.
بگذریم ادامه این بحث بی معنیه . موفق باشید

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
انصافا اخراج ۱۹۰۰ نفر واقعا هیچ توجیهی نداره، ولی من الان چک کردم تو تاپیک اخراج ۵۰۰ نفر از توییچ کلا ۰ کامنت ارسال شده! یعنی اینکه گذاشتن توییت اونم با ترجمه فارسی قطعا جهت همدردی با این کارمندها نبوده. تازه یکی بخواد فاز همدردی بگیره هم دیدن ترجمه «اکتیویژن کولاک» خیلی براش جالب نیست. البته برعکس موضوع هم صادق هست و سونی هم نیرو اخراج کنه و فن های مایکروسافت بیان با این حجم اخبار رو پوشش بدن همین چیزی که گفتم در موردش صدق می کنه.
دیگه ببخشید اگر تو فروم گیمی مثل BC اخراج 500نفر از توییچ در حد اخراج 2000 نفر از مایکرو (اکتی بیلیزارد ، زنیمکس و ...) کامنت نداشته باشه . عجیبه آقا اصلا سونی و توییچ و بقیه بدن شما بیا راجب گندکاری های مایکرو نظر بده چرا مثل سران EA نظر میدید ، شما بحث همدردی رو کنار بزار کلا باشه اینجا کسی همدردی نمیکنه ولی مدیریت فوق العاده بخش XBOX رو بچسب . دو سه سال گذشته اینا 80 میلیارد دلار به لطف ددی پولدار و بخش های دیگه به بخش XBOX تزریق کردن دوستان هم خوشحال بودن که آخ جون مایکرو بازی های AAAAAA میسازه برامون day1 میده گیمپس ما مفتی بزنیم تازه رو PS هم نمیاد حالشون گرفته میشه ولی نتیجه تا الان چی شده ؟
در بخش فروش سخت افزار به شدت از PS5 عقب افتادن , قرار بود بازی هایی game 2 از راه بیان صنعت گیم رو به قبل و بعدش تقسیم کنن و گوتی شخم بزنن ولی همونی هستن که بودن ، در بخش فروش بازی به قدری اوضاع خرابه که دارن فروش فیزیکی رو کلا بیخیال میشن فروشگاه های والمارت بازی های شاهکار رو 3 سنت میفروشه حالا اخیرا یه بازی به لطف پلیربیسpc معروف شده دوستان دارن میچسبونن به گیمپس ولی بر خلاف نظر قدیمی شما و نجات دهنده اعظم حضرت اسپنسر فروش بازی ها چه فرست پارتی چه مولتی پلتفرم در xbox نابود شده (چه روز اول گیمپس بیان چه نیان) آمار فروش هفتگی ماهانه و سالانه بازی ها گویا هست در واقع یوزرهای xbox دیگه بازی نمیخرن البته اینجا افتخاره برا فن های دو آتیشه نکته بدی نیست ، از طرفی یوزرهای گیمپس بسیار کمتر از چیزی هست که قرار بود بشه پس در نتیجه حتی این شرکت پولدار و با ارزش که اینجا کلی سهامدار داره باید هزینه ها رو کم کنه و دنبال سوددهی باشه و برخلاف چیزی که فکر میکنید عاشق چشم و ابروی شماها نیست شماها که هیچی یهو حال کنه به دولوپرهای خودش هم میگه خوش اومدید . با توجه به شایعه هایی که بیرون اومده و صحبت های اخیر نادلا قراره کم کم به سمت مولتی پلتفرم شدن برن و یهو خبر میاد 2000 نفر خیلی شیک اخراج میشن ، تیم هایی هستن که با 100نفر مثل بند استدیو و ... بازی AAA میسازن در واقع انگار 20تا استدیو تریپلA ساز اخراج شدن . اینم نتیجه 80 میلیارد ریخت و پاش . حالا اگر گیمر واقعی هستید باید ناراحت این وضعیت و استدیوها باشید مگراینکه مثل دوستان سهامدار باشید که بخوایید ماله بکشید و بگید سونی و توییچ و بقیه هم تعدادی اخراجی داشتنا وگرنه مایکرو خیلی خوبه بخدا
راجب پوشش دادن اخبار هم خیالت راحت اینجا یه نفر از ND بره تاپیک مجزا براش زده میشه یه آبدارچی هم از فلان استدیو سونی بره مایکرو تاپیک مجزا خواهد داشت ولی مثلا خیلی اخباری که ممکنه یکم ناراحت کننده باشه تاپیک که هیچی از تاپیک اخبار هم پاک میشه . اینو گفتم که اصلا نگران حجم اخبار و پوشش نباشی هر وقت نگران بودی یه سر به تاپیک خرید اکتی بزن البته الان بیشتر کمدیه کامنت های اون تاپیک

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر