مایکروسافت و تغییر کلیه سیاست هایش در قبال Xbox One

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,673
نام
محمد
مایکروسافت رسما اعلام کرد که سیاست هایش در قبال Xbox One را به صورت کامل تغییر داده است. دیگر نیازی به وصل شدن به اینترنت در هر 24 ساعت ندارید و به راحتی می توانید بازی های دسته دوم را خرید و فروش کنید، دقیقا شبیه به آن چیزی که در Xbox 360 شاهد بودیم. علاوه بر این شما می توانید در روز عرضه هر بازی آن عنوان را به صورت دیجیتالی دانلود نموده و سپس به صورت آفلاین به انجام بازی مورد نظر بپردازید، سیستم قفل منطقه ای نیز از روی کنسول برداشته شده و دیگر شاهد قفل منطقه ای شبیه X360 نیستیم (Region Free در واقع). دن ماتریک رئیس بخش سرگرمی های مایکروسافت شخصا این خبر را منتشر کرده است. در حال حاظر خبری مبنی بر وجود یا عدم وجود سیستم Family Sharing که پیش از این اعلام شده بود منتشر نشده و باید منتظر اخبار جدیدتر ماند.

آخرین ویرایش:

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
@Heska , @ al!reza
شما منظور من رو درست نفهمیدید.
منظور من این بود که بجز دو بازی که نام بردم بقیه بازی ها رو میشه برای نسل فعلی هم ساخت و نیازی به سخت افزار قوی نداره.
مثلا Titan Fall انصافا بعد از دوسال پروسه ساخت هیچ چیز جدیدی نداشت و Call of Duty با چند تا ربات اضافه بود.
یا KI گرافیک Mortal Kombat که 2-3 سال پیش عرضه شد بهتر از این بود.
یا Ryse که عمق گیم پلی یه فیلم(که هیچ گیم پلی ای نداره)از این بازی بیشتر بود.
!! Project spark , Minecraft , ... Please give me a break
تنها بازی هایی که میشه بهشون لقب Next-Gen داد FM5 و QB بودن و بس.
اشکالی نداره در عوض تمام بازیهای کنفرانس سونی حتی بازیهای indie گرافیک و گیم پلی نسل بعدی ارائه دادند:bighug:
dead rising هم are you serious?<====یادت رفت اینو بگی

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
اشکالی نداره در عوض تمام بازیهای کنفرانس سونی حتی بازیهای indie گرافیک و گیم پلی نسل بعدی ارائه دادند:bighug:
dead rising هم are you serious?<====یادت رفت اینو بگی
شما از استدیو indie انتظار گرافیک نسل بعد داری؟؟؟؟
این مثل مقایسه گرافیکی گرشاسپ با کرایسیس 3 میمونه.

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,397
گور بابای مایکرو/ از نینتندو چه خبر؟ :d چندتا از ترد پارتی ها ساپورتش می کنن؟ :d

فعلاً كه EA حرف قبليش رو پس گرفته:d اكتيويژن هم گفته Wii U در نظر اونها در گروه كنسولهاي NextGen هست:d

پ.ن: گام بعدي بازگشت backward compatibility، منتظريم :d

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,014
نام
sami
من که کنفرانس هم سونی و هم مایکرو رو 10 بار دیدم.خدایی اگه سیستم drm و قیمتو بیخیال شیم بازیای نسل بعد سونی اصلا حرفی واسه گفتن نداشتن
البته این نظر منه تا به حال که بازی معرفی نکرده منو واسه خرید ps4 ترغیب کنه باید منتظر god 4 یا uncharted 4 باشم
در عوض اونور qb,forza 5,dead rising حسابی منو هایپ کرده

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
@Heska , @ al!reza
منظور من این بود که بجز دو بازی که نام بردم بقیه بازی ها رو میشه برای نسل فعلی هم ساخت و نیازی به سخت افزار قوی نداره.
مثلا Titan Fall انصافا بعد از دوسال پروسه ساخت هیچ چیز جدیدی نداشت و Call of Duty با چند تا ربات اضافه بود.
کاری به باقیه بحث هاتون ندارم اما تو سر بازی ها نزنید دیگه
تمام عناوینی که گفتی 60 فریم و 1080p بودن،چندتا بازی تو این نسل با همچین feature اومدن؟
در مورد KI سیستم پارتیکل و انیمیشن و طراحی هنریش واقعا نسل بعدی بود.احساس نمی کردی داری یک چیز فیک میبینی(بیشتر پارتیکلش).گیم پلیش هم چیز نویی بود تو Combo هاش حداقل برا من
در مورد Titanfall هم وقتی که دو نسخه xboxش اومدن می شه راحت تر نظر داد و تفاوت گرافیکی رو توشون دید.حالا اینکه گیم پلیشون چطوری،خوب باید صبر کرد و دید،مگر اینکه شما بازی کرده باشی و بدونی که دقیقا همون COD
Ryse؟ فیلم سینمایی؟ really؟ این هم بازی کردی؟ چیزی که من دیدم شاید با اونی که شما دیدی فرق داشته.اگر با کلیک زنیش مشکل داری می تونی به صورت معمولی ضربه بزنی دشمن هارو بکشی،کی گفته حتما باید با QTE بری جلو؟ مگه تو GOW رو دشمن معمولی ها O رو نمی داد؟اگر می خواستی می زدی
minecraft هم که گفتن کاملا با این بازی این نسلشون فرق خواهد کرد و ارتقاش می دن.من هنوز تریلری از این نسخه ندیدم اما اگر تو لینکی داری که میگه این همون بازی نسل قبل بد من هم اگاه شم
در مورد QB شما گیم پلیی دیدی؟چرا الکی هایپ می کنید برا این بازی.چیزی نشون ندادن که هنوز
------------------
این خیلی ربطی دیگه به مایکرو نداره اما می خوام بدونم تو الان Killzone رو یک عنوان نسل بعد می دونی؟یا اعتقاد داری اون هم می تونست همین نسل بیاد؟

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
شما از استدیو indie انتظار گرافیک نسل بعد داری؟؟؟؟
این مثل مقایسه گرافیکی گرشاسپ با کرایسیس 3 میمونه.
نه دیگه بازی های(اگه بشه اسمشون رو بازی گذاشت )ماکروسافت همه نسل قبلی و پشمی بودن در عوض بازیهای خوب سونی همه نسل بعدی بودن .ok?افتاد؟

خوب بودن یه بازی منوط هست به اینکه انحصاری ماکروسافته یا نه; انحصاریه ماکروسافت==>بد انحصاری ماکروسافت نیست==>خوب

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
باورم نمیشه هنوز سونی فنا اینجا راجع به برتری سونی حرف میزنن !!! :-o آخه جز تفاوت جزئی تاوی رم که خیلی کم فرق ایجاد میکنه بین قدرت 2 کنسول به گفته ی کوجیما, توی بقیه ی موارد که بد جوری X1 سرتره ! بابا دیگه بعد کنفرانس 2 شرکت خیلی راحت میشه فهمید کدوم سرتره ! اینهمه مسخره کردن که همش تلویزیونه و ... ولی مایکروسافت اومد 2 ساعت تمام روی همون TV بازی نشون داد ! جالب اینجاست که 2 تا نکته باعث میشد که سونی بیشتر تحقیر بشه ! یکی اینکه کوجیما سازنده ی MGS که مهمترین انحصاری سونی بود میاد توی کنفرانس مایکرو بازیشو نشون میده اول همه که دقیقا مثل اینه که Cliff بیاد توی کنفرانس سونی بازی نشون بده ! دومیشم Insomniac که چند تا از بهترین انحصاریای سونی رو ساخته بود اومد X1 نشون داد و مثل اینه که Sam Lake تو کنفرانس سونی انحصاری نشون بده ! 4 روز دیگه GOW و Uncharted میشن انحصاری ایکس وان با این وضع ! بعدم اینقد بازی اونم با بازیای انحصاری و با کیفیت بالا نشون دادن که ملت داشتن کف میکردن دیگه ! Ryse که جای حرفی نذاشت (البته حالا جک هایی مثل گیم پلی سینمایی و ... رو میشه) بعدم که Respawn خدای FPS سازی اومد شاهکار جدید انحصاری نشون داد , Dead Rising 3 یه نمایش عالی داشت همینجور Sparks و البته Halo جدیدم کافی بود تا فروش کمسولو تو آمریکا تضمین کنه ! اینهمه بازی که اکثرا انحصاری بود نشون دادن بعد سونی فنا اینجا حرف بازی میزنن ! کنفرانس سونی رو اگه میذاشتیشون فقط از بازیای دست دوم و عدم نیاز به اینترنت میگقتن ! جالب اینه که با توجه به تصمیم جدید مایکرو کلا دیگه کنفرانس سونی بعنوان یه شوخی بزرگ تو تاریخ E3 ثبت میشه ! میرسیم به قیمت ! ظاهرا دوستان سونی فن نمیدونن کینکت چی هست ! این یه لنز 2 دلاری نیستا ؟! همینو اگه سونی بخواد بفروشه 200$ پولشو میگیره ! حال توقع دارین با وجود کینکت سر خود ایکس وان قیمت 2 کنسول یکی باشه ؟! راجع به امکاناتم بیشتر از این شوخی نکنید ! آخه جز یه رم با تفاوت جزئی چه برتری داره PS4؟! امکانات جانبیش که در مقابل X1 شبیه شوخیه , توی بخش لایو هم که زشته بخوام مقایسه کنم امکاناتو, تازه به قول خود دوستان کلی امکانات تلویزیونی و ... هم داره ! کلا بازیای انحصاری بیشتر (اونم انحصاری با کیفیت) , امکانات جانبی بیشتر مثل کینکت یا Smart Glass , امکانات آنلاین 1000 بار بهتر و ... مهم نیست اون تفاوت جزئی توی رم مهمه ! یعنی منطق یه سری از دوستان آدمو یاد منطق کسی میندازه که گفت اقتصاد مال خر است . :| خوش باشید با اون رم شگفت انگیزتون ...

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
هر وقت سرعت اینترنت ما خوب شد واسه بازی هایی که مطمئن نیستیم میخوایم بخریم یا نه گزینه خوبی هست :D این Demo ها بعضی وقت ها اون تجربه لازم رو به آدم نمیدن، اگه بتونیم 60 دقیقه اول رو بریم خیلی بهتره :D ضمن اینکه خیلی از بازی ها هم اصلا نسخه Demo ندارن.
اره اقا 10 دقیقه کجا (Black Knight Sword) و یک ساعت کجا. خیلی هم عالیه. مقوله جالبی هست احتمالاً استاندارد نسل بعدی میشه و یه تغییر اساسی در مفهوم Playable Demo به وجود میاره :D.

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,773
نام
محمد امین
باورم نمیشه هنوز سونی فنا اینجا راجع به برتری سونی حرف میزنن !!! :-o آخه جز تفاوت جزئی تاوی رم که خیلی کم فرق ایجاد میکنه بین قدرت 2 کنسول به گفته ی کوجیما, توی بقیه ی موارد که بد جوری X1 سرتره ! بابا دیگه بعد کنفرانس 2 شرکت خیلی راحت میشه فهمید کدوم سرتره ! اینهمه مسخره کردن که همش تلویزیونه و ... ولی مایکروسافت اومد 2 ساعت تمام روی همون TV بازی نشون داد ! جالب اینجاست که 2 تا نکته باعث میشد که سونی بیشتر تحقیر بشه ! یکی اینکه کوجیما سازنده ی MGS که مهمترین انحصاری سونی بود میاد توی کنفرانس مایکرو بازیشو نشون میده اول همه که دقیقا مثل اینه که Cliff بیاد توی کنفرانس سونی بازی نشون بده ! دومیشم Insomniac که چند تا از بهترین انحصاریای سونی رو ساخته بود اومد X1 نشون داد و مثل اینه که Sam Lake تو کنفرانس سونی انحصاری نشون بده ! 4 روز دیگه GOW و Uncharted میشن انحصاری ایکس وان با این وضع ! بعدم اینقد بازی اونم با بازیای انحصاری و با کیفیت بالا نشون دادن که ملت داشتن کف میکردن دیگه ! Ryse که جای حرفی نذاشت (البته حالا جک هایی مثل گیم پلی سینمایی و ... رو میشه) بعدم که Respawn خدای FPS سازی اومد شاهکار جدید انحصاری نشون داد , Dead Rising 3 یه نمایش عالی داشت همینجور Sparks و البته Halo جدیدم کافی بود تا فروش کمسولو تو آمریکا تضمین کنه ! اینهمه بازی که اکثرا انحصاری بود نشون دادن بعد سونی فنا اینجا حرف بازی میزنن ! کنفرانس سونی رو اگه میذاشتیشون فقط از بازیای دست دوم و عدم نیاز به اینترنت میگقتن ! جالب اینه که با توجه به تصمیم جدید مایکرو کلا دیگه کنفرانس سونی بعنوان یه شوخی بزرگ تو تاریخ E3 ثبت میشه ! میرسیم به قیمت ! ظاهرا دوستان سونی فن نمیدونن کینکت چی هست ! این یه لنز 2 دلاری نیستا ؟! همینو اگه سونی بخواد بفروشه 200$ پولشو میگیره ! حال توقع دارین با وجود کینکت سر خود ایکس وان قیمت 2 کنسول یکی باشه ؟! راجع به امکاناتم بیشتر از این شوخی نکنید ! آخه جز یه رم با تفاوت جزئی چه برتری داره PS4؟! امکانات جانبیش که در مقابل X1 شبیه شوخیه , توی بخش لایو هم که زشته بخوام مقایسه کنم امکاناتو, تازه به قول خود دوستان کلی امکانات تلویزیونی و ... هم داره ! کلا بازیای انحصاری بیشتر (اونم انحصاری با کیفیت) , امکانات جانبی بیشتر مثل کینکت یا Smart Glass , امکانات آنلاین 1000 بار بهتر و ... مهم نیست اون تفاوت جزئی توی رم مهمه ! یعنی منطق یه سری از دوستان آدمو یاد منطق کسی میندازه که گفت اقتصاد مال خر است . :| خوش باشید با اون رم شگفت انگیزتون ...

نمیخواستم تو بحث دوستان شرکت کنم ولی لطفا یکم اطلاعات جمع کنید این جا پست میذارید ادمو مجبور میکنید بوکماک کننه

impish82

عضو جدید
Oct 10, 2011
323
من می خواستم نسل بعد رو فقط با ps4 بگذرونم، اما الان با این تغییری که مایکروسافت در سیاستش داد قطعا سراغ xbox one هم میرم
نمی دونم چرا فکر می کنید این شرکت ها نباید به فکر سود باشن
اصلی ترین هدف این شرکت ها سودآوریه، اگه قرار باشه سودی نکنن که کل قضیه زیر سوال میره
یعنی بهترین و منطقی ترین فن سونی که من اینجا دیدم شمایی :d
اخه اینجا فکر میکنن که شرکتها باید در راه خدا کار بکنن و نباید فکر سود خودشون باشن
جالبه که ما همیشه و تو خرید همه چی فکر سود خودمون هستیم ولی فکر میکنیم که فروشنده نباید فکر سود خودش باشه :-?

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
@Heska , @ al!reza
با همین منطقی که در مورد بازی های XOne حرف زدی در مورد بازیهای PS4 هم میتونم نظرتون رو بدونم؟؟؟؟
بعد فکر میکنم یکسری از بازی های XOne رو جا انداختید!!

impish82

عضو جدید
Oct 10, 2011
323
ما کلا کلمه ی " بازی " رو باید یک بار دیگه برای دوستان تعریف کنیم تا اون موقع بتونن تصمیم بگیرن آیا کنفرانس MS بازی نمایش داده شد یا نه !
واقعا من خیلی کنجکاو شدم تعریف سونی فن ها رو از " بازی " و " بازی خوب " بدونم
تعریفشون از بازی خوب بازیهایی هست که روی کنسولهای سونی بیاد بقیه همه افتضاحن )x
هیچ معیار و منطقی هم ندارن

آخرین ویرایش:

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
باورم نمیشه هنوز سونی فنا اینجا راجع به برتری سونی حرف میزنن !!! :-oآخه جز تفاوت جزئی تاوی رم که خیلی کم فرق ایجاد میکنه بین قدرت 2 کنسول به گفته ی کوجیما, توی بقیه ی موارد که بد جوری X1 سرتره ! بابا دیگه بعد کنفرانس 2 شرکت خیلی راحت میشه فهمید کدوم سرتره ! اینهمه مسخره کردن که همش تلویزیونه و ... ولی مایکروسافت اومد 2 ساعت تمام روی همون TV بازی نشون داد ! جالب اینجاست که 2 تا نکته باعث میشد که سونی بیشتر تحقیر بشه ! یکی اینکه کوجیما سازنده ی MGS که مهمترین انحصاری سونی بود میاد توی کنفرانس مایکرو بازیشو نشون میده اول همه که دقیقا مثل اینه که Cliff بیاد توی کنفرانس سونی بازی نشون بده ! دومیشم Insomniac که چند تا از بهترین انحصاریای سونی رو ساخته بود اومد X1 نشون داد و مثل اینه که Sam Lake تو کنفرانس سونی انحصاری نشون بده ! 4 روز دیگه GOW و Uncharted میشن انحصاری ایکس وان با این وضع ! بعدم اینقد بازی اونم با بازیای انحصاری و با کیفیت بالا نشون دادن که ملت داشتن کف میکردن دیگه ! Ryse که جای حرفی نذاشت (البته حالا جک هایی مثل گیم پلی سینمایی و ... رو میشه) بعدم که Respawn خدای FPS سازی اومد شاهکار جدید انحصاری نشون داد , Dead Rising 3 یه نمایش عالی داشت همینجور Sparks و البته Halo جدیدم کافی بود تا فروش کمسولو تو آمریکا تضمین کنه ! اینهمه بازی که اکثرا انحصاری بود نشون دادن بعد سونی فنا اینجا حرف بازی میزنن ! کنفرانس سونی رو اگه میذاشتیشون فقط از بازیای دست دوم و عدم نیاز به اینترنت میگقتن ! جالب اینه که با توجه به تصمیم جدید مایکرو کلا دیگه کنفرانس سونی بعنوان یه شوخی بزرگ تو تاریخ E3 ثبت میشه ! میرسیم به قیمت ! ظاهرا دوستان سونی فن نمیدونن کینکت چی هست ! این یه لنز 2 دلاری نیستا ؟! همینو اگه سونی بخواد بفروشه 200$ پولشو میگیره ! حال توقع دارین با وجود کینکت سر خود ایکس وان قیمت 2 کنسول یکی باشه ؟! راجع به امکاناتم بیشتر از این شوخی نکنید ! آخه جز یه رم با تفاوت جزئی چه برتری داره PS4؟! امکانات جانبیش که در مقابل X1 شبیه شوخیه , توی بخش لایو هم که زشته بخوام مقایسه کنم امکاناتو, تازه به قول خود دوستان کلی امکانات تلویزیونی و ... هم داره ! کلا بازیای انحصاری بیشتر (اونم انحصاری با کیفیت) , امکانات جانبی بیشتر مثل کینکت یا Smart Glass , امکانات آنلاین 1000 بار بهتر و ... مهم نیست اون تفاوت جزئی توی رم مهمه ! یعنی منطق یه سری از دوستان آدمو یاد منطق کسی میندازه که گفت اقتصاد مال خر است . :| خوش باشید با اون رم شگفت انگیزتون ...

منطق بی نظیرت اونقد منو به وجد آورد که پست دادم ! :|

اون لنز 2 دلاری هم برای PC میاد ! b-)
اون رم شگفت انگیز هم به قول معروف هرش و خالی میکنه :d
اون کوجیما هم که دمش گرم ! :|

fixer

کاربر سایت
Aug 26, 2007
919
نام
حامد
من به دوستان توصیه میکنم خیلی رو بازی های انحصاری 3rd Party مانور ندن . مطمئن باشید همشون مولتی میشن.
یعنی فکر میکنید dead rising 3 انحصاری X1 باقی میمونه ؟!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر