مایکروسافت میخواهد نسخه محدودی از جنگ ستارگان کینکت را منتشر کند

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
i460351_large.jpg

به گزارش یک خرده فروش نزدیک وابسته به سایت kinectaku مایکروسافت قصد انتشار نسخه محدودی"Limited edition" از R2-D2جنگ ستارگان که برای کینکت در نظر گرفته شده است را دارد.
R2-D2 رو که میشناسین همون ربات بامزه همراه اسکای والکر جوان که همه کاری بلده بکنه از هک تا تعمیر.
حالا این دسگاه که شاهکار فیلمهای جرج لوکاسه شمارو وسوسه میکنه یا نه؟

آخرین ویرایش:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,777
خداییش این ربات آر 2 با اون یکی رفیق رباتش (همون زرد رنگه)کلی مزه فیلم بودن و کلی از خاطرات و حس نوستالوژیک منو از شاهکار جورج لوکاس زنده میکنن. پیش به سوی کینکت!:x

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
روش خوبیه برای فروش بازیشون. خودشونم میدونن چه افتضاحی تولید کردن حالا با این کارار و مثلا محدود کردن نسخه ها ملت رو وسوسه به خریدش میکنن. جمع کنید بابا.

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
روش خوبیه برای فروش بازیشون. خودشونم میدونن چه افتضاحی تولید کردن حالا با این کارار و مثلا محدود کردن نسخه ها ملت رو وسوسه به خریدش میکنن. جمع کنید بابا.
Star Wars هیچ وقت نمره ی خوبی نمیگرفت.ولی همیشه محبوبیت بالایی داشت(حالا چون TFU 1 و 2 آزادی عمل KoToR یا JK رو نداشتن دلیل نمیشه بد باشن)

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
Star Wars هیچ وقت نمره ی خوبی نمیگرفت.ولی همیشه محبوبیت بالایی داشت(حالا چون TFU 1 و 2 آزادی عمل KoToR یا JK رو نداشتن دلیل نمیشه بد باشن)
نمایش E3ـشو دیدی!؟ یکی از بدترین بازیای کینکتی بود که دیدم! سسمی استریت رو به این ترجیح میدم!!:D

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
نمایش E3ـشو دیدی!؟ یکی از بدترین بازیای کینکتی بود که دیدم! سسمی استریت رو به این ترجیح میدم!!:biggrin1:
عزیزم خب بازی سلیقه ایه!:d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,627
نام
محمد
نمایش E3ـشو دیدی!؟ یکی از بدترین بازیای کینکتی بود که دیدم! سسمی استریت رو به این ترجیح میدم!!:biggrin1:
من که از بازیش خوشم اومد، درسته عالی نبود ولی به نظرم اونقدرها هم بد نبود. فکر نکنم از یه سری بازی داغون که الان واسه کینکت میان بدتر باشه :D

الان سلیقه ی شما دو تا لگ دوست داره!؟:biggrin1:
لگش که آنچنان مشکلی نداشت، ملت با گیم پلی ـش حال نکرده بودن، خودم هم اولین بار که دیدم خوشم نیومد ولی بعدا دیدم زیاد بازی بدی به نظر نمیاد :D

به عنوان یه بازی هارد کور کلا به معنای وقتی بله کثیف کاری کردن ایشون
شماها هنوز گیر بازی هاردکور هستید؟ :D با این دید بخواهیم نگاه کنیم 95 درصد از بازیهاش به درد نمیخورن، بازیهایی که در آینده هم واسش میان بیشترشون بازیهای خانوادگی و کژوال پسند هست :D کلا از اول هم قرار نبود کینکت زیاد بازی هاردکور داشته باشه.

ملت!؟ملت کیه!؟من با ملت چیکار دارم!؟ لگش تو ویدئو سر در اورد واسم بعد میگی مشکلی نداشت!؟:biggrin1: دقیقا از نظر گیم پلی هم باهاش حال نکردم.هم این هم Fable the journey به نظرم مزخرف بودن:biggrin1:
Fable که فقط همون نمایش تو کنفرانس مایکروسافت را داشت و بازیش هم واسه سال 2012 هست یعنی خیلی مونده تا کامل بشه. مثل اینکه تو GC یه دموی قابل بازی داره و اون جا معلوم میشه با چی طرف هستیم :D

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
عزیزم خب بازی سلیقه ایه!:d

من که از بازیش خوشم اومد، درسته عالی نبود ولی به نظرم اونقدرها هم بد نبود. فکر نکنم از یه سری بازی داغون که الان واسه کینکت میان بدتر باشه :biggrin1:
الان سلیقه ی شما دو تا لگ دوست داره!؟:D
لگش که آنچنان مشکلی نداشت، ملت با گیم پلی ـش حال نکرده بودن، خودم هم اولین بار که دیدم خوشم نیومد ولی بعدا دیدم زیاد بازی بدی به نظر نمیاد :biggrin1:
ملت!؟ملت کیه!؟من با ملت چیکار دارم!؟ لگش تو ویدئو سر در اورد واسم بعد میگی مشکلی نداشت!؟:D دقیقا از نظر گیم پلی هم باهاش حال نکردم.هم این هم Fable the journey به نظرم مزخرف بودن:D

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من که از بازیش خوشم اومد، درسته عالی نبود ولی به نظرم اونقدرها هم بد نبود. فکر نکنم از یه سری بازی داغون که الان واسه کینکت میان بدتر باشه :biggrin1:
به عنوان یه بازی هارد کور کلا به معنای ولاقعی بله کثیف کاری کردن ایشون :D ولی خب به عنوان یه بازی سرگرم کننده که دور همی بزنی و مثل بقیه بازی های کینکت بعد 5 ساعت ولشون کنی ارزش داره بازی کنی :-".

یارو اینجا میپرید اون ور تازه یه جهشی به خودش میداد من همش یاد این ارتباط های مستقیم تهران - کربلا تو تلویزیونمون می افتادم.

همم به نظرم اسم بازی جنگ لگ ها بهتر از جنگ ستارگانه :D.

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
سبک مبارزاتش مثل همین kung fu panda 2 میمونه با فرق این که نوبتی نیست و خودت باید به طرف دشمن بری و گرافیکشم خیلی بهتره :d
مشکل اصلی بازی دشمن های بازی هستن که هم توی بازی و هم توی فیلم با یک ضربه میمردن ( نا سلامتی لیزر دستشونه :d )
بازی هم فقط اون چیزی که توی نمایشگاه دیدین نیست و خیلی از صحنه های معروف فیلم مثل پاد ریسینگ و سفینه سواری هم داره
هرچی هست امیدوارم از FU2 بهتر بشه :(
.........................................................
بهترین بازی STAR WARS که من بازی کردم Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast بود ( از IGN و GAMESPOT امتیاز 9.0/10 گرفته ) پیشنهاد میشه !

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
من يه چيزيو نفهميدم اين نسخه محدود چيه؟‌:d

همون limited Edition ـه ؟ اينارو ترجمه نكنيد تورو خدا ، بعضي چيزا بايد هموني كه هست گفته بشه. من دوساعته دارم فكر ميكنم نسخه محدود چيه

• Like
Reactions: Fenris Wolf

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
من يه چيزيو نفهميدم اين نسخه محدود چيه؟‌

همون limited Edition ـه ؟ اينارو ترجمه نكنيد تورو خدا ، بعضي چيزا بايد هموني كه هست گفته بشه. من دوساعته دارم فكر ميكنم نسخه محدود چيه

از متن خبر و توضیح اقا فردین که "فروش محدود" معنی میده

بعد اصن این خبر چه ربطی به اون لینکی که هست داره؟

ویرایش:الان فهمیدم که اصن حرفی از بازی زده نشده و منظور همون رباط هست که طرف میخواد بفروشه! :|

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
من يه چيزيو نفهميدم اين نسخه محدود چيه؟‌:d

منم فکر کردم منظورش دمو :d

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
الان كه اين كنسول ربات نما رو ديدم گرخيدم ، عجب چيز باحاليه.

سوني يا كونامي هم بايد يه كنسول درست كنن به شكل Metal Gear Mk.II/III :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر