مایکروسافت: متخصصان صنعت معتقند که Xbox One بازی های بهتری دارد

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
image_36148_thumb_wide620.jpg

معاون رئیس کمپانی مایکروسافت آقای Yusuf Mehdi طی کنفرانس جهانی Citi در صحبت های خود با سرمایه گذاران بر سخنان آقای Panello پیرامون مقایسه اشتباه سخت افزاری بین Xbox One و PS4 تاکیید کردند و گفته اند که این رقابت بین برای مصرف کنندگان خوب است.
گزارش کامل این کنفرانس توسط Dualshockers تهیه شده است. آقای Mehdi گفته اند:
اول از همه، من فکر می کنم هم اکنون زمان بی نظیری برای گیمرها است. یکی از چیزهایی که هرگز اتفاق نیفتاده، این است که ما به رقابت رو در رو کنسول رقیب رفته ایم. این مورد انرژی بسیاری را به بازار خواهد آورد و توجهات زیادی را جلب خواهد کرد که همه اینها در آخر باعث رشد بازار می شود. اکنون زمان خوبی برای گیمر شدن است. در بحث رقابت من فکر می کنم که کار ما از ارزش بیشتری برخوردار است. ما کارهایی را با کینکت خواهیم کرد که در هیچ پلتفرم دیگری ممکن نیست که تفاوت بسیار زیادی را ایجاد می کند. همانطور که گفتم، حقیقت این است که ما سرگرمی و بازی ها را خلق می کنیم. اگر به بازیکن ها نگاه کنیم، آنها کنسول ها را به خاطر بازی ها خریداری می کنند نه به خاطر یک سری مشخصات سخت افزاری روی کاغذ. حال اگر به بازی های ما نگاهی بیندازید، اکثر متخصصان صنعت معتقند که ما بازی های بهتری را برای عرضه داریم.
نظر شما پیرامون صحبت های آقای Mehdi چیست؟
OXM

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
مساله اینه هر 2 این شرکتا حرف زیاد میزنن اما یک سری دوستان فقط حرفای یه شرکت رو قبول میکنن و حرفهای شرکت دیگه رو چرت و پرت میخونن!
به نظرم فعلا اين مايكرو هست كه داره زيادي حرف ميزنه!حداقل سازنده ها از كنسول سوني تعريف ميكنن !

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
سونی نیومده از خودش تعریف کنه بلکه این اپیک گیمز:dوسایر سازندگان بودن که از PS4 تمجید کردن ولی مایکروسافت فقط و فقط خودش از کنسولش تعریف می کنه

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
به نظرم فعلا اين مايكرو هست كه داره زيادي حرف ميزنه!حداقل سازنده ها از كنسول سوني تعريف ميكنن !

خب این خبر هم مایکرو از خودش نگفته بلکه گفته متخصصان صنعت!
ضمنا سونی رو اصلا نباید با مایکروسافت مقایسه کرد آخه آمریکا رو چی به مقایسه با کشورهای آسیایی؟!!!! ( اینو هزاران بار تو بازی سنتر تا حالا گفتم :d)

Leonardoazzuri

کاربر سایت
Jun 8, 2013
41
ضمنا سونی رو اصلا نباید با مایکروسافت مقایسه کرد آخه آمریکا رو چی به مقایسه با کشورهای آسیایی؟!!!! ( اینو هزاران بار تو بازی سنتر تا حالا گفتم :d)

سونی هم میتونست و میتونه دم به دقیقه بیاد بگه دیدین از کنسول ما تعریف کردن . دیدین فلان سازنده راجع به کنسول ما چی گفت . دیدیدن تو تمام نظرسنجی ها ما با چه اختلافی اون بالا بالا ها بودیم و هستیم و خواهیم بود . ولی سونی اینکارو نمیکنه .حدس میزنم به خاطر اینکه مدیرای سونی تو وجودشون گره ندارن .یکم هم جنبه

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
آقای Mehdi گفته اند:
اول از همه، من فکر می کنم هم اکنون زمان بی نظیری برای گیمرها است. یکی از چیزهایی که هرگز اتفاق نیفتاده، این است که ما به رقابت رو در رو کنسول رقیب رفته ایم. این مورد انرژی بسیاری را به بازار خواهد آورد و توجهات زیادی را جلب خواهد کرد که همه اینها در آخر باعث رشد بازار می شود. اکنون زمان خوبی برای گیمر شدن است. در بحث رقابت من فکر می کنم که کار ما از ارزش بیشتری برخوردار است. ما کارهایی را با کینکت خواهیم کرد که در هیچ پلتفرم دیگری ممکن نیست که تفاوت بسیار زیادی را ایجاد می کند. همانطور که گفتم، حقیقت این است که ما سرگرمی و بازی ها را خلق می کنیم. اگر به بازیکن ها نگاه کنیم، آنها کنسول ها را به خاطر بازی ها خریداری می کنند نه به خاطر یک سری مشخصات سخت افزاری روی کاغذ. حال اگر به بازی های ما نگاهی بیندازید، اکثر متخصصان صنعت معتقند که ما بازی های بهتری را برای عرضه داریم.

باشه.

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
باشه.

باشه که باشه:| اینم دیگه خز شد :d اینو اگه قبلا حدود یک ماه پیش میذاشتی جذاب بود ولی نه حالا!!

- - -ویرایش - - -

سونی هم میتونست و میتونه دم به دقیقه بیاد بگه دیدین از کنسول ما تعریف کردن . دیدین فلان سازنده راجع به کنسول ما چی گفت . دیدیدن تو تمام نظرسنجی ها ما با چه اختلافی اون بالا بالا ها بودیم و هستیم و خواهیم بود . ولی سونی اینکارو نمیکنه .حدس میزنم به خاطر اینکه مدیرای سونی تو وجودشون گره ندارن .یکم هم جنبه

نه که نگفته ! :d

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
ضمنا سونی رو اصلا نباید با مایکروسافت مقایسه کرد آخه آمریکا رو چی به مقایسه با کشورهای آسیایی؟!!!! ( اینو هزاران بار تو بازی سنتر تا حالا گفتم
:d
)
همین شرکت اسیایی کاری کرد تا روزی 3 بار تغییر سیاست بدید!!!!
همین شرکت اسیایی نبود مجبور بودید 24 ساعته به اینترنت وصل باشید!!!!!
در ضمن زاپن رو با کشور های جهان سومی مثل خودمون مقایسه نکن!!!

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094
مهدی جون و آلبرت یه گروه تشکیل دادن به نامه "متخصصانه صنعت " این بحث اشاره به این گروهک داره.

Epic کیه. بازیساز کدومه. طراح کیلو چنده که بخان از PS4 تعریف کنن

مهم اون متخصصانه صنعتند:d

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
سونی نسل قبل کلی از این حرفهای قلمبه زد از اژدها خفته گرفته تا 120 فریم و رزولیشن 1080 و.. ولی بعد از 7 سال فهمیدیم که حرفهاش دروغی بیش نبود پس الان هم هیچ دلیل نداره دوباره گول حرفهای سونی رو بخوریم..

از یک ور میگه ما قوی ترین دستگاه بازی رو ساختیم از یک ور دیگه CPU کنسولش از کنسول رقیب ضعیف تره و پهنای باندشم پایین تره حالا PC های قدرتمند که جزء دستگاه های بازی محسوب میشن بمونه
هنوز اون حرفی که گفته بود PS4 شخصی سازیش از PC بیشتره یادمون نرفته

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
این آقای نمیخوام اسمشو بگم با چه جراتی میگه بازیهای ایکس باکس خیلی عالیه....
فکر کنم اصلا و ابدا و اصلا و ابدا و اصلا و ابدا از بازی های سونی خبر نداره حتی روی همین نسل قبل مثل:
سری gow سری infamous و heavy rain و beyond و last guardian که قراره بیاد و سری gt و .....
جمع کنین بابا)xاین حرفا رو نزنین خدایی تازه اونی که تشخیص میده بازی های کدوم کمپانی یا سازنده یا حتی کنسول بهتره خود مصرف کننده ها و گیمرها هستن نه شما آقای یوسف مهدی)x

گویا یوسف مهدی بعد دیدن این همه عصبانیت خشتک دریده و برای در امان موندن از این همه خشم در حال جستجوی مکانی امنه ..
---
آقا هرکی هر کنسولی که دوست داشته باشه میخره دیگه .. یکی از One خوشش میاد ، یکی از PS4 .. این همه دعوا و تو سر و کله هم زدن نداره که ... !

Mohsen1996

کاربر سایت
Aug 12, 2013
96
نام
محسن

واقعا اینایی که گفتی احیانا برعکس نیست؟ عزیزم این دو ماه سونی ما رو سرویس کرد اینقدر از خودش تعریف و تمجدید کرد بعد اون وقت شما میگی مایکروسافت؟ بذار جملتو من اصلاح کنم:

سونی:ما قوی هستیم
سونی:ما سخت افزار قوی تری داریم
سونی:ما انحصاری های بیشتری داریم
سونی:کنسول ما از همه لحاظ از رقیب بهتره

پس کی بود که 30 بار خبر زد کنسول ما 60% قویتره و مولتی پلتفورما رو کنسول ما بهتر اجرا میشه و بازی ساختن برای ما راحت تره و ...
باشه آقا شماها دلتون به این حرفا خوش باشه.
باز لااقل چنتا بازیساز از ps4 تعریف کردن ولی از XOne ..................
اصلا باشه منم ازتون تمجید میکنم
Mohsen1996:کنسول ماکروسافت قوی تر هست خیلی قوی تر هست.
خوب شد؟! با این بحث های الکی هم به هیچ جا نمیرسیم هرکی به یه چیزی علاقه داره من سونی رو به خاطر انحصاری های این نسل قبول دارم و نسل بعد هم سونی میگرم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر