خبر رسمی مایکروسافت شرکت اکتیویژن را به مبلغ ۶۸ میلیارد دلار خرید | آپدیت : اکتیویژن بیلیزارد به صورت رسمی به خانواده Xbox ملحق شد

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,387
نام
سید محمد حسین
1642512253475.png
به گزارش منابع داخلی وال استریت ژورنال، گویا مایکروسافت توانسته به عقد قرارداد برای خرید اکتیویژن نزدیک شود.
اطلاعات بیشتری فعلا در دسترس نیست و علی رغم منبع معتبر، هنوز نمی توان صحت کامل این قرارداد را تایید کرد

به گفته Dina Bass خبرنگار وبگاه بلومبرگ، ارزش این قرارداد قریب به هفتاد میلیارد دلار تخمین زده شده

ادیت: رسمی شد. مایکروسافت، شرکت اکتیویژن بیلزارد +کینگ رو به زیر مجموعه های خودش اضافه کرد

1642512789894.png

اطلاعات تکمیلی

طبق گفته فیل اسپنسر، از زمان عقد رسمی قرارداد، مدیران اکتیویژن مستقیم گزارشات شون رو به فیل اسپنسر باید ارائه بدن
و این جور که مشخصه حداقل تا زمان عقد رسمی قرارداد، بابی کاتیک کماکان رییس اکتیویژن بلیزارد باقی خواهد ماند

به گفته بابی کاتیک، تاریخ عقد رسمی این قرارداد تو سال مالی 2023 (از جولای 2022 تا ژوئن 2023) تخمین زده میشه
تا اون زمان، اکتیویژن کماکان به فعالیت مستقل خودش زیر نظر بابی کاتیک ادامه میده

آپدیت [20 بهمن]: طبق بیانیه مایکروسافت، کمپانی نه تنها به قراردادهای قبلی پیرامون عرضه فرنچایز Call of Duty روی کنسول های پلی استیشن وفادار میمونه، بلکه بعد از اتمام این قراردادها به عرضه عناوین COD و دیگر بازی های محبوب اکتیویژن روی پلی استیشن ادامه داده و علاقمنده که این رویه رو برای کنسول های نینتندو هم پیش بگیره

بالاخره نبردهای حقوقی مایکروسافت با آمریکا و FTC به انتهای خود رسید

بعد از یک سال و هفت ماه از اعلان خبر ادغام بخش گیمینگ مایکروسافت، ایکس باکس، با مجموعه اکتیویژن بلیزارد و گرفتن تاییدیه های متعدد از کشورهای مختلف و علی رغم مخالفت بریتانیا
نهایتا بعد از یک نبرد حقوقی طولانی با کمیسیون تجارت آمریکا (FTC) بر سر قانونی بودن و عادلانه بودن این ادغام، در تاریخ 11 جولای 2023، با رای مثبت قاضی دادگاه به نفع مایکروسافت، بالاخره این قرارداد یک قدم دیگر به عملی شدن نزدیک تر شد.
حال تنها مانع بین مایکروسافت و این قرارداد، مخالفت CMA و بریتانیا است که گویا قرار است دوباره به مرحله مذاکره کشیده شود.

در نهایت در تاریخ اکتبر 2023 اکتیویژن بلیزارد به ایکس باکس ملحق شد

بعد از یک سال و ده ماه از اعلان خبر ادغام بخش گیمینگ مایکروسافت، ایکس باکس با مجموعه اکتیویژن بلیزارد تنها مانعی که بر سر راه هر دو کمپانی بود، تاییدیه CMA بریتانیا بود.
این امر نیز بعد از تعهد مایکروسافت در زمینه بخش کلاود و انعقاد قرارداد و دادن حق امتیاز به یوبیسافت برای انتشار بازی های کلاود در اروپا، در نهایت مایکروسافت موفق شد تاییدیه بریتانیا را نیز از آن خود کند
و بالاخره با دادن تریلری از طرفی مایکروسافت خبر ملحق شدن اکتیویژن به مایکروسافت به صورت رسمی تایید شد.

آخرین ویرایش:

moeinclip

کاربر سایت
Aug 31, 2009
300
استاتر ربط زیادی به گشادی دولوپر نداره که اگه داشت پس چرا بازیها رو استیم دک این مشکل رو ندارن
به خاطر طراحی مموری پی سی هست این مشکل
که تا زمانی که مموری یکپارچه برای پی سی نیاد این مشکل هم حل نمیشه
دولوپرها برای رفع این مشکل باید وقت بیشتری نسبت به کنسول ها بزارن یا کلا طراحی بازیشون به نوع دیگه ای باشه

• Like
Reactions: Vice City FM

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
♨ طبق گزارش رسانه Benzinga، کمپانی سونی به‌صورت جدی دنبال تصاحب TakeTwo، شرکت مادر Rockstar، با مبلغ حدودی 20 میلیارد دلار است.

• به ادعای این رسانه درصورت نهایی شدن خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت، خرید T2 و به دست آوردن اختیار بازی GTA 6 و عناوین 2K به بزرگترین اولویت سونی تبدیل می‌شود.

به این میگن رقابت :D تازه داره جذاب میشه
به این میگن گند خوردن تو صنعت! و نه رقابت:D

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,774
استاتر ربط زیادی به گشادی دولوپر نداره که اگه داشت پس چرا بازیها رو استیم دک این مشکل رو ندارن
به خاطر طراحی مموری پی سی هست این مشکل
که تا زمانی که مموری یکپارچه برای پی سی نیاد این مشکل هم حل نمیشه
دولوپرها برای رفع این مشکل باید وقت بیشتری نسبت به کنسول ها بزارن یا کلا طراحی بازیشون به نوع دیگه ای باشه
When I hear "Unreal Engine 4," I think "ugh stutter." Shader compilation is present in Atomic Heart, too, but the developers solved the problem in the best possible way. On startup, the main menu will show a progress bar "Compiling Shaders," which will run for a few minutes. In other games you have to wait—here you are free to either wait or start the game right away. This is clever: if you choose to override the shader compilation you'll be aware that this is your own choice and thus you are willing to accept some stuttering; or you can just wait it out like in other games. Once all the shaders are compiled there's no noteworthy stutter in-game, I also didn't spot any texture pop-ins or similar UE4 issues.

https://www.techpowerup.com/review/atomic-heart-benchmark-test-performance-analysis/6.html

با یه Shader compilation به راحتی در موتور مشکلداری برای pc مثل ue4 حل میشه.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,678
باز هم توهم زدنهای تام وارن 🤣

کل قضیه احضاریه FTC اینه نه چیز بیشتر:

Microsoft granted access to Sony documents: The FTC's response in detail

جناب تام وارن دنبال زیر بغل مار میگرده 😂

اتفاقا خداکنه زودتر تکلیف این خرید معلوم بشه.
سونی که تا الان به مدت 10 سال خیالش از بابت cod راحته حتی امیدوارم موافقت کنه روی پلاس هم بیاد و اگر قرارداد رو دائمی کنه که چه بهتر، اگرچه دیگه تا اون موقع چیزی از کیفیت cod باقی نمی مونه به واسطه سرویسی شدن و زیر دست ماکرو رفتن مثل همه ای پی هایی که زیر دست ماکرو این چند سال نابود شد ولی امیدوارم سریعتر تکلیف معلوم بشه که سونی بتونه با خیال راحت روی قراردادهای ترد پارتی سرمایه گذاری کنه و هم اینکه این شوکیس لعنتی رو نشون بده تا از فرست پارتی هاش کیف کنیم

بی شک VI هم با تاخیر برای PC میاد.
اینها حتی پچ ری تریسینگ GTA 5 را برای PC ندادند.
بنظرم به امید همزمان بودنش نشین.
بعد پی سی چی میخوای که همش بشینی با استاتر و مشکلات جور وا جور بازی کنی ؟ ۴۰۹۰‌ش هم استاتر داره. من که مدتهاست قیدش را زدم.
همین نمونه آخر Wo Long هم رو PC پر از مشکله
نمیدونم ولی ps5 بد زد تو ذوقم
چیزی نبود که انتظارشو بکشم
از یه سمت هم pc لازمم در حد ۳۰م
یه ویدیو دیدم تو تاپیک gta گذاشتم که دلیل اورده نسخه xbox gta بهتره تا ps5
مشکلات pc هم قبول دارم رو مخه
فقط امیدم به اینه که به خاطر این همه زمان بر بودن پروسه ساخت بازی همزمان یا نهایت با ۳ ماه تاخیر بیاد
از خدامه تا عید یه تریلر بده تکلیفو مشخص کنه
اگه صرفا واسه گیم میخوای هزینه کنی هم XBSX/S و هم PS5 عالی هستن. با گیم پس و PS Plus Extra میتونی کلی بازی رو تو کاتالوگت داشته باشی و لذت ببری.

همیشه تجربیات چند نفر رو مد نظر قرار بدین. اینکه واسه یه نفر مشکل پیش بیاد دلیل بر این نیست که همه مشکل دارن.

شخصا، شدیدا با تخریب برند مخالفم (چه تو گیم و چه خارج از گیم) ولی اگرم بخواد باشه اگه رو تجربه شخصی نباشه گزینه خوبی نیست.
اتفاقا یکی از دلایل سرد شدن بیش از حد من بخش مشکلات و خرابی های ps5 بود
خوبی pc اینه که بازی هکی داره
هم بازیای سونی میاد براش هم xbox
هم گیم پس داره

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,533
ولی قطعا تجربه اکثر بازیای جدید مثل hogwarts legacy, dead space remake و ۹۹ درصد بازیای دیگه رو پی سی بهتره ;)
حتی returnal هم که بازی خود سونی هست روی پی سی خیلی بهتر اجرا میشه و ری تریسینگ هم داره
اگر وقت بذارن و پورت خوبی بکنن بله
وگرنه تاخیر بزنن و روش کار کنن خیلی بهتره
همین هوگوارت و کلیستو و خیلی بازیا پرفورمنس روز لانچ عملکرد خوبی رو PC نداشتند به مرور با پچ بهتر شدند پس چه بهتر که تاخیر بزنن و روش کار کنند.
ریترنال هم بازی تاخیر خورده برای PC به حساب میاد . ضمنا نسخه فایو هم RT داشت منتها فقط GI..
ریترنال زمانی که برای PS5 منتشر شد هنوز هوسمارکی جزو استودیو های پلی استیشن نبود. طبیعتاً از کمک و مشاوره استودیو های سونی بی نصیب موند.
الان وضعیت سونی و عرضه بازیهاش اگر دقت کرده باشی اینطوریه که حتی برای ترد پارتی هم داره کمک میکنه.
مثالش کالیستو پروتوکل ، Ff16 , سایلنت هیل ریمیک ۲
همه اینها تایید شد پشتیبانی سونی را به همراه دارند بخصوص برای بحث بهینه سازی بر روی ps5
ریترنال هم اگر از روز اول ساپورت می‌گرفت ری تریس رفلکشن هم برای نسخه ps5 اعمال میکرد
بقیه بازیهای سونی چی فرقی دیدی بین PC و کنسول؟
به تاخیرش نمیارزه مثلا ۶ سال برای انچارتد ۴ صبر کنی بعدا با دراو دیستنس ضعیف تر روی PC بازیش کنی .
بازیی اگه شاهکار باشه اگه روز اول بازی نشه دیگه بعدش لای جرز دیوار میخوره (:
باید کلی تو گروهها و یوتیوب بابتش اسپویل بشی و بشینی تعریف و تمجید بقیه رو راجب بازی بشنوی. البته میدونم درک این حرفم برای یک سری گیمرها سخته چون اصلا تو فاز و هایپ عناوین شاهکار نیستند. هرچی بهشون رو سرویس بدن همون خوبه از نظرشون حتی اگر یه سری AA متوسط و حتی ضعیف باشه.

آخرین ویرایش:

moeinclip

کاربر سایت
Aug 31, 2009
300
When I hear "Unreal Engine 4," I think "ugh stutter." Shader compilation is present in Atomic Heart, too, but the developers solved the problem in the best possible way. On startup, the main menu will show a progress bar "Compiling Shaders," which will run for a few minutes. In other games you have to wait—here you are free to either wait or start the game right away. This is clever: if you choose to override the shader compilation you'll be aware that this is your own choice and thus you are willing to accept some stuttering; or you can just wait it out like in other games. Once all the shaders are compiled there's no noteworthy stutter in-game, I also didn't spot any texture pop-ins or similar UE4 issues.

https://www.techpowerup.com/review/atomic-heart-benchmark-test-performance-analysis/6.html

با یه Shader compilation به راحتی در موتور مشکلداری برای pc مثل ue4 حل میشه.
خب به همین معناست که وقت بیشتری گذاشتن ولی به این معنا نیست که کلا حل میشه
بازی fortnite که از Shader compilation طبق گفته دولوپرها استفاده کرده باز هم استاتر داره
ue5 حتی ازue4 هم وضعش خرابتره
درکل بازی atomic heart خیلی خوب اپتیمایز شده. خودم منتظر پچ rt هستم تا برم سروقتش

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,173
نام
سبحان
اگر وقت بذارن و پورت خوبی بکنن بله
وگرنه تاخیر بزنن و روش کار کنن خیلی بهتره
همین هوگوارت و کلیستو و خیلی بازیا پرفورمنس روز لانچ عملکرد خوبی رو PC نداشتند به مرور با پچ بهتر شدند پس چه بهتر که تاخیر بزنن و روش کار کنند.
ریترنال هم بازی تاخیر خورده برای PC به حساب میاد . ضمنا نسخه فایو هم RT داشت منتها فقط GI..
ریترنال زمانی که برای PS5 منتشر شد هنوز هوسمارکی جزو استودیو های پلی استیشن نبود. طبیعتاً از کمک و مشاوره استودیو های سونی بی نصیب موند.
الان وضعیت سونی و عرضه بازیهاش اگر دقت کرده باشی اینطوریه که حتی برای ترد پارتی هم داره کمک میکنه.
مثالش کالیستو پروتوکل ، Ff16 , سایلنت هیل ریمیک ۲
همه اینها تایید شد پشتیبانی سونی را به همراه دارند بخصوص برای بحث بهینه سازی بر روی ps5
ریترنال هم اگر از روز اول ساپورت می‌گرفت ری تریس رفلکشن هم برای نسخه ps5 اعمال میکرد
بقیه بازیهای سونی چی فرقی دیدی بین PC و کنسول؟
به تاخیرش نمیارزه مثلا ۶ سال برای انچارتد ۴ صبر کنی بعدا با دراو دیستنس ضعیف تر روی PC بازیش کنی .
باید کلی تو گروهها و یوتیوب بابتش اسپویل بشی و بشینی تعریف و تمجید بقیه رو راجب بازی بشنوی. البته میدونم درک این حرفم برای یک سری گیمرها سخته چون اصلا تو فاز و هایپ عناوین شاهکار نیستند. هرچی بهشون رو سرویس بدن همون خوبه از نظرشون حتی اگر یه سری AA متوسط و حتی ضعیف باشه.
بخش اول قرمز: با همین مشکلاتشون هم خیلی بهتر از کنسول ها اجرا میشن و گرافیک بهتری هم دارن. چیزی هم با یکی دو تا پچ توی یکی دو ماه درست میشه تاخیر نمیزنن.

بخش دوم قرمز :فریم خیلی خیلی خیلی بالاتر که برای خیلیا مهمه و بعضا گرافیک بالاتر

بخش سوم قرمز: این نظر شخصی شماست و برای بقیه هم قرار نیست اینطور باشه

بحث ۶ ۷ سال هم برای همیشه تموم شد و بیخود خودتون رو گول نزنید
بازیای جدید سونی تهش با ۲ سال تاخیر برای پی سی میان...

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,366
ربطی به dev نداره به ناشر داره..
برای PC باید کلی وقت بذارن تا پورت خوبی بشه پس ریلیز بازی طول میکشه و ناشر هم اینو نمیخواد.مثل همین ff16 که کارگردانش هم گفت برای نسخه pc باید وقت زیادی بذاریم پس اگر برای تجربش هایپ هستید رو کنسول بازی کنید.
در کل سیاست راکستار از سونی هم بدتره تو این زمینه 🤣
اینو از کسی بشنوید که خودش زخم خورده این قضیه هست 😕

اتفاقا شاید یه روزم این حرفو زدم. همین الان تجربه gta 5 روی ps5 بهتر از pc عه

3D Audio+ Dual Sense features + Ray Tracing+ 60 fps+ Exclusive Content for Consoles
PC: RAY TRACING + Unlimted Fps + Exclusive game's +True Gaming Exp + Best Visual + +Steam + ...
اینم اضافه کنم 8K هم میشه بازی کرد :-bd
4k 60fps تو دوست داشتم
بازی های کنسول ها هم که داره واسه pc میاد ولی چیزی که نمیاد بازی های pc واسه کنسول ه :))
شاید باورت نشه همین الان کلی ماد هست که همین الان تجربه gta v بهتر از کنسول میکنه:-c

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,533
بخش اول قرمز: با همین مشکلاتشون هم خیلی بهتر از کنسول ها اجرا میشن و گرافیک بهتری هم دارن. چیزی هم با یکی دو تا پچ توی یکی دو ماه درست میشه تاخیر نمیزنن.

بخش دوم قرمز :فریم خیلی خیلی خیلی بالاتر که برای خیلیا مهمه و بعضا گرافیک بالاتر

بخش سوم قرمز: این نظر شخصی شماست و برای بقیه هم قرار نیست اینطور باشه

بحث ۶ ۷ سال هم برای همیشه تموم شد و بیخود خودتون رو گول نزنید
بازیای جدید سونی تهش با ۲ سال تاخیر برای پی سی میان...
تمام حرفات به مقوله Performance / Price ختم میشه.
بله پی سی ۲۰۰۰ دلاری ببند برو ۱۲۰ فریم بگیر ولی پی سی ۵۰۰ دلاری ببند بیا ببینم اصلا نصف کیفیت کنسول رو بهت میده یا نه..
یه زمانی تو همین فروم کارت 750ti قرار بود بهتر از ps4 باشه تاپیک هم براش زدند. دوسال بعد اون تاپیک 750ti فراموش شد رفت ولی ps4 تا الانش هم دوام آورده و تونسته rdr2- gowr - tlou2 و خیلی بازیهایی رو اجرا کنه که 750ti به زور بالا میاره.

بحث شش هفت سال به کنار،اصلا شما بگو ۲ سال ..
من دارم میگم یه سری بازیارو نمیشه حتی یک روز براش صبر کرد. البته گفتم درک این قضیه سخته حق میدم.

مورد آخر هم اینم نظر شخصی شماست و از نظر خیلیای دیگه مثل خودم که پی سی هم دارند تجربه کنسولی براشون رضایت بخش تره به دلایل زیاد که براش میتونم ساعتها توضیح بدم ولی اینجا جاش نیست.
تنها چیزی که در pc بشدت ازش لذت بردم ماد زدن بود که اغراق نیست بگم بالای هزار ساعت برای ماد زدن در gta v و rdr2 صرف کردم و لذت بردم ولی سیستم خیلی خوب لازمه براش

PC: RAY TRACING + Unlimted Fps + Exclusive game's +True Gaming Exp + Best Visual + +Steam + ...
4k 60fps تو دوست داشتم
بازی های کنسول ها هم که داره واسه pc میاد ولی چیزی که نمیاد بازی های pc واسه کنسول ه :))
شاید باورت نشه همین الان کلی ماد هست که همین الان تجربه gta v بهتر از کنسول میکنه:-c

Performance/ Price

Bhador_a

کاربر سایت
Nov 26, 2018
124
نام
ابوالفضل
4k 60fps تو دوست داشتم
پول pc که این پلاس هارو داشت باشه خودش ۳ تا کنسوله

قراره گیم بزنیم نه خودمونو بدبخت کنیم

• Like
Reactions: vaan 2

Arshiixx

کاربر سایت
Apr 5, 2016
1,159
نمیدونم این که میگید با آپدیت مشکل پورت های پی سی رو حل میکنن تو کدوم دنیای موازیه ؟ من هنوز با الدن رینگ مشکل استاتر دارم با RTX 3070 و تجربه اش اصلا شبیه به کنسول نرم و روون نیست ، راستی من حرف هم که میزنم رو هوا نیست میتونید زیر همین عکس پروفایلم پلتفرم های مختلفمو و ساعت بازیم و همه اینارو ببینید :D (خیلی مد شده رو هوا حرف زدن اینجا)

کلیستو پروتوکل تقریبا 7-6 تا آپدیت داده حداقل از زمان عرضه هنوز وقتی ریتریسینگ رو روشن میکنم 1% low تا 20 اینطورا پایینه و اصلا قابل مقایسه با ورژن ps5ش نیست
الدن رینگ رو من یه اشتباه بزرگی کردم روز عرضه رو استیم خریدم ، هنوز هم فحش هایی که سر استاتر هایی که میخورد سر باس فایت ها دادم از یاد اعضای خانواده نرفته ، جالبه هنوزم همون استاتر ها هست ولی کمتر شده
بازی های انریل انجین :D این مورد دیگه نیاز به معرفی نداره مثلا یکی ای پیج های مورد علاقم توی یوتیوب به فورتنایت موقع بنچمارک که میرسه استاتر نایت صداش میکنه :D

وضعیت پورت های پی سی این چند وقت اخیر اینقدر خراب بوده که خود الکس از دیجیتال فاندری میاد ویدیو میگیره میگه ناموسا این کارا رو کنید یه پورت درست درمون تحویل بدید بعد اینجا دوستامون میان میگن این با همون مشکلاش از کنسول بهتره :D

اصلا هم به قیمت کار ندارم ، ولی واقعا تجربه روون بازی رو کنسول رو خیلی وقته پی سی از دست داده

Arshiixx

کاربر سایت
Apr 5, 2016
1,159
نمیدونم این که میگید با آپدیت مشکل پورت های پی سی رو حل میکنن تو کدوم دنیای موازیه ؟ من هنوز با الدن رینگ مشکل استاتر دارم با RTX 3070 و تجربه اش اصلا شبیه به کنسول نرم و روون نیست ، راستی من حرف هم که میزنم رو هوا نیست میتونید زیر همین عکس پروفایلم پلتفرم های مختلفمو و ساعت بازیم و همه اینارو ببینید :D (خیلی مد شده رو هوا حرف زدن اینجا)

کلیستو پروتوکل تقریبا 7-6 تا آپدیت داده حداقل از زمان عرضه هنوز وقتی ریتریسینگ رو روشن میکنم 1% low تا 20 اینطورا پایینه و اصلا قابل مقایسه با ورژن ps5ش نیست
الدن رینگ رو من یه اشتباه بزرگی کردم روز عرضه رو استیم خریدم ، هنوز هم فحش هایی که سر استاتر هایی که میخورد سر باس فایت ها دادم از یاد اعضای خانواده نرفته ، جالبه هنوزم همون استاتر ها هست ولی کمتر شده
بازی های انریل انجین :D این مورد دیگه نیاز به معرفی نداره مثلا یکی ای پیج های مورد علاقم توی یوتیوب به فورتنایت موقع بنچمارک که میرسه استاتر نایت صداش میکنه :D

وضعیت پورت های پی سی این چند وقت اخیر اینقدر خراب بوده که خود الکس از دیجیتال فاندری میاد ویدیو میگیره میگه ناموسا این کارا رو کنید یه پورت درست درمون تحویل بدید بعد اینجا دوستامون میان میگن این با همون مشکلاش از کنسول بهتره :D

اصلا هم به قیمت کار ندارم ، ولی واقعا تجربه روون بازی رو کنسول رو خیلی وقته پی سی از دست داده
photo_2023-03-03_18-00-30.jpg
photo_2023-03-03_18-00-58.jpg

یکسال از عرضه گذشته
کارت 4070ti یکی از قوی ترین کارت های بازار
حالا میخواد رزولوشن 8k باشه میخواد 12K باشه اون سکته های فریم گراف برای من کافیه که برم سراغ کنسول

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746

یاده همون قضیه غذا سرد و گرم افتادم تو تاپیک ورسس :D بنده خدا مثال زده بود انحصاری های مثل غذان ، اگر همون اول نزنین مثل غذا ، سرد میشه :( انحصاری هم که یک سال بعد بیاد رو پی سی چه فایده :D سرد شده نمیچسبه !

پی سی یک چیزی داره که هیچ کنسولی نداره ! مودینگ :D

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,173
نام
سبحان

باشه الدن رینگ روی پی سی هنوز مشکل داره😄واسه همین مث بنز فروخته و اونایی هم که خریدن احتمالا کوری چیزی هستن که مشکلات رو متوجه نمیشن

حالا طبق گفته شما که بازیا رو کنسول روونتره
من ۱۰۰+ فریم پی سی رو ول میکنم روی کنسول ۳۰ فریم میرم چون خیلی روونتره
احتمالا از تاثیرات جادویی ssd هست که 30 فریم خیلی روونتر هست

اون rtx 3070 ات رو هم مث xsx داشتنت که گفتی چشم بسته قبول میکنم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر