مایکروسافت به آینده ی HALO بدون بانجی خوشبین است

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti

halo-4-1.jpg

Dennis Durkin در مصاحبه ای با IG گفته بود که مایکروسافت درباره ی آینده ی HALO بدون بانجی بسیار خوش بین است.

این شرکت HALO : CE anniversary را برای عرضه در تعطیلات امسال بخاطر 10 سالگی این عنوان در نظر گرفته و همچنین HALO 4 هم برای ساله بعد. این دو بازی رو 343 industries میسازه که دو عنوان بزرگ بعد از آخرین کاره بانجی یعنی REACH به حساب میاد.

"من نسبت به آینده ی HALO احساس عالی ای دارم . تیمی که ما داخل 343 درست کردیم متشکل از کسانی است که با ساخت HALO سر و کار داشتن و این تیم میدونید... این تیمه سازنده خیلی خیلی روونه.
شما اگر برید و گذشته ی خیلی از اعضای این تیم رو ببینید متوجه میشید که در این 10 ساله گذشته بر روی محصولاته HALO کار کردن"

در ادامه :
" اون بیرون کُلی طرفدار متعصب HALO هستن و هیجان این رو دارن که تجربه هایه جدیدی رو از دنیای HALO داشته باشن و تعطیلات امسال HALO : CE A رو داریم که میتونم بگم یه جور هدیه است برای کسایی که تو این 10 ساله با ما بودن و میتونن HALO 1 رو دوباره به صورت Remaster شده بازی کنند. فکر میکنم صدای سوت مردم رو از الان برای HALO 4 میتونم بشنوم و میتونم بگم از اینکه همچین تیمی ساختیم و اونو هماهنگ کردیم بسیار خوشحالم"

منبع

• Like
Reactions: Squidward

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
کلا همه چیز به Halo CE بر میگرده اگر خوب بشه یعنی دمشون گرم و اگر بد بشه یعنی فاتحه ...
قاعدتا خودشونم این بازی رو میخوان بسازن افکار عمومی رو درست کنند.

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
343 industries واقعا تیم خوبی رو در خودش جای داده و اگر به کارنامه اعضاش یه نگاهی بندازی میبینید به غیر از halo در عناوین بزرگ دیگه ای هم دخیل بودن .
خیلی ریسک بزرگی هست که پولسازترین و بزرگترین عنوانت رو از دست سازنده اصلی بکشی بیرون و بدی یه تیم دیگه بسازه . :d واقعا ریسکه :d

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
کلا همه چیز به Halo CE بر میگرده اگر خوب بشه یعنی دمشون گرم و اگر بد بشه یعنی فاتحه ...
قاعدتا خودشونم این بازی رو میخوان بسازن افکار عمومی رو درست کنند.

اتفاقا هیچ ربطی به CE نداره چون این بازی قبلا اومده لول دیزاین و کلا همه کاراش توسط یه تیم دیگه قبلا انجام شده و این ها هم هیچ کار خاصی قرار نیست تو این بازی انجام بدن که رو تواناییشون صحه بزاره.

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
تمام کارکنان 343 تجربه ای در ساخت هیلو داشتن پس نباید به این فکر کنیم که بازی مثل بازی DMC که به استدیو دیگه ای واگذار شد 180 درجه تغییر کنه از این بابت خیلی خوشحالم.

• Like
Reactions: Polaris

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
وقتی اسم هیلو روی یه بازی باشه فروشش تضمین شده هستش ... نمیدونم ولی جدیدا دارم با هیلو ها خیلی حال میکنم!. منتظرم اساسی.
Where are Those ugly Covenants? I am gonna Kill'em all

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من جای 343 بودم Halo4 رو TPS می ساختم..
خدارو صد هزار مرتبه که نیستی
اتفاقا هیچ ربطی به CE نداره چون این بازی قبلا اومده لول دیزاین و کلا همه کاراش توسط یه تیم دیگه قبلا انجام شده و این ها هم هیچ کار خاصی قرار نیست تو این بازی انجام بدن که رو تواناییشون صحه بزاره.
چرا اتفاقا بازسازی یه بازی هم میتونه یه استودیو گند بزنه یا عالی کار کنه.

• Like
Reactions: SHePArd

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
من جای 343 بودم Halo4 رو TPS می ساختم..

همین بهتر که جاش نیستی !!:| خدا رو شکر !!:|
اگر TPS بشه من می بوسمش می ذارم کنار !!:| که نمیشه :d
اما قطعا چیزه خوبی از آب در می یاد !! اصلا نمیشه این تیم رو دست کم گرفت !! بهترین ها تو این تیمن !!

یه مثلی هست که میگن، همه چی Gears نیس...
آره مثل خیلی معروفیه !! زیاد شنیدم !!:d

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,040
نام
محمد امین
خدا رو شکر که نیستی !
خدارو صد هزار مرتبه که نیستی
یه مثلی هست که میگن، همه چی Gears نیس...
همین بهتر که جاش نیستی !!:| خدا رو شکر !!:|
اگر TPS بشه من می بوسمش می ذارم کنار !!:| که نمیشه :d
اما قطعا چیزه خوبی از آب در می یاد !! اصلا نمیشه این تیم رو دست کم گرفت !! بهترین ها تو این تیمن !

یعنی چه..؟ مثلا الان TPS بشه چه مصیبتی سر بازی میاد..؟

اتفاقا تو بازی های TPS گیمر با کارکتر بازی بیشتر رابطه برقرار میکنه و این برای Halo4 که قراره مستر چیف رو دوباره بیاره خیلی خوب از آب در میاد..

بعد چه زبطی به Gears داره 2 میلیون بازی TPS داریم چه گیری دادین به این..

در ضمن این عکس هم هست که همه چی رو نشون میده

http://img819.imageshack.us/img819/7616/halonemesisleaked.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر