مایکروسافت : اگر خواهان کنترلر با قابلیت شارژ هستید، آن را درخواست دهید

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا

th

در پاسخ به خبرنگاران، مایکروسافت اعلام کرد که بعد از این که شرکت درخواست مصرف کنندگان در مورد افزودن هدست به پک کنسول را شنیده، در نهایت درخواست آن ها را بی پاسخ نگذاشته و این کار را عملی ساخت.

در طی ویدئویی از آنباکسینگ کنسول Xbox One که توسط Larry Hyrb انجام شد، از تمام اجزای درون پک رونمایی شد که بسیار جذاب و وسوسه انگیز به نظر می رسید، ولی نکته ای باید به آن اشاره کرد، استفاده کنترلر Xbox از دو باتری قلمی است، قطعا خیلی از گیمرها کنترل های با قابلیت شارژ را به کنترل های با باتری قلمی ترجیح می دهند.

مطمئنا باتری های قابل شارژ مقرون به صرفه هستند و برای حفظ محیط زیست بسیار سودمند می باشند، همچنین این امکان را به شما می دهند که در صورت تمام شدن شارژ باتری سیم را به کنسول خود وصل کرده و در حین شارژ به بازی خود ادامه دهید.

خوشختانه مایکروسافت در اظهارنظری به سایت Kotaku گفت، مایکروسافت خواهان این است که یک نظرسنجی در این مورد قرار دهند؛ مایکروسافت در پاسخ به این سایت گفت " ما همیشه در حال تفکر هستیم که پلتفرم های آینده به چه چیزی نیاز دارند، آخرین اقدامی که کردیم اضافه کردن هدست به پک کنسول Xbox one بود، ما از گیمرها شنیده ایم که هدست یک جز اصلی و مهم برای تجربه گیمینگ است، بنابراین تصمیم گرفتیم هدست را به پک اضافه کنیم."

منبع

آخرین ویرایش:

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
چرا معادله چند مجهولی ساختی ازش؟؟
دسته ps شارژ تموم کنه نیاز به سیم داره، منم هیچ جوره با توجه به فاصله ای که از کنسول موقع بازی کردن باید بگیرم هیچ جوره نمی تونم با سیم به بازی ادامه بدم و باید صبر کنم شارژ بشه، اما ۳۶۰ فقط کافیه باتری رو عوض کنی تا به بازی ادامهٔ بدی.
از این منظر به مسئله نگاه نکرده بودم، حق با شماست :d
البته قبول کنید که این حالت تقریبا استثناء هست چون اکثرا تو همون فاصله ای که سیم میرسه بازی میکنن (شما هم میتونید یه صندلی بزارید جلوی تلویزیون و به بازیتون ادامه بدید :d)

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,342
نام
امیر
احترام به این میگن که مثل سونی خودش همه اینکارارو انجام بده
اگه سونی هدست نمیزاشت مایکروسافت هم این کارو میکرد؟ اگه سونی شارژ دسته اش رو با USB قرار نمیداد مایکروسافت هم اینکارو میکرد؟
اگه این کارارو همون اول انجام میداد میگفتیم از اشتباهاتش درس گرفته ولی الان ...

الان داری هدست XBOX One با اون هندزفری 10 سنتی که برای ps4 هست مقایسه میکنی؟:-/:-b

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
این نسل مشکلی با باتری کنترلر 360 نداشتم چون از همون اول یه جفت باتری شارژِی خوب گرفتم هنوزم داره کار میکنه
تا حالا فکر میکردم نسل بعد دسته ی پیشرفته تره (!) وان دیگه شارژِی شده ROFL

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
الان داری هدست XBOX One با اون هندزفری 10 سنتی که برای ps4 هست مقایسه میکنی؟:-/:-b
مقایسه؟ من کی مقایسه کردم؟ :|
در ضمن قبول دارم که هدست مایکروسافت بهتر هست، کلا مایکروسافت تو بحث آنلاین تو این نسل به نظر من بهتر عمل کرد (حتی با وجود اینکه پولی بود)
ولی حرف من این بود که اگه سونی همون هندزفری 10 سنتی (به قول شما!) رو اگه قرار نمیداد آیا مایکروسافت هم اون هدستش رو میزاشت تو جعبه کنسول؟
همون 10 سنت باعث شد ما حدود 25 دلار پول اضافه ندیم! :|
اگه کابلت کوتاهه نمیتونی موقع شارژ بازی کنی یه کابل بلند تر بگیر

مشکل حل شد
مگه بلندترشم هست؟ :d نمیدونستم :d

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,696
نام
علی
این مسخره بازیا دیگه چیه؟:|
پرسیدن داره خوب معلومه همه دوست دارن دستشون شارژی باشه.باطری قلمی دیگه چیه مگه تفنگه هی بخوای خشاب عوض کنی

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
اگه کابلت کوتاهه نمیتونی موقع شارژ بازی کنی یه کابل بلند تر بگیر

مشکل حل شد
کابل هر چی بلند تر دست و پاگیر تر, آزادی عمل رو موقع بازی کردن میگیره. منی که نمی تونم رو صندلی بشینم جلو کنسول و هزار جور پوزیشن عوض مکنم بازی با سیم غیر ممکنه
مشکل برگشت سری جاش

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,546
نام
محمد
اینا تا الان کلی کنترلر تولید کردن دیگه کی میخوان عوضشون کنن؟ اگه قابل شارژ بشه من بیشتر می پسندم :D ولی الان به نظرم بهترین کار اینه یه دونه از اون Play & Charge Kit ها رو هم بزاره داخل جعبه کنسول، خیلی عالی میشه اینجوری و قیمت کنسول هم مناسب تر در میاد :D

ویرایش: الان نگاه کردم قیمتش اندازه همون هدست هست، همین رو هم بزار تو جعبه کنسول عمو مایکروسافت :D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
اینا تا الان کلی کنترلر تولید کردن دیگه کی میخوان عوضشون کنن؟ اگه قابل شارژ بشه من بیشتر می پسندم :D ولی الان به نظرم بهترین کار اینه یه دونه از اون Play & Charge Kit ها رو هم بزاره داخل جعبه کنسول، خیلی عالی میشه اینجوری و قیمت کنسول هم مناسب تر در میاد :D

ویرایش: الان نگاه کردم قیمتش اندازه همون هدست هست، همین رو هم بزار تو جعبه کنسول عمو مایکروسافت :D
اینا دیگه نمیتونن دسته شارژی داخل Day One ها بزارن باید تولید کنن تا هر کی خواست (تقریبا 95 درصد ـه مردم :D ) بعدا جداگونه بخره . دیگه پرسیدن نداره خوب بده بیرون دیگه معلومه همه دوست دارن .

ایندفعه هم صدای اونایی که Day One خریدن در میاد :D

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
کابل هر چی بلند تر دست و پاگیر تر, آزادی عمل رو موقع بازی کردن میگیره. منی که نمی تونم رو صندلی بشینم جلو کنسول و هزار جور پوزیشن عوض مکنم بازی با سیم غیر ممکنه
مشکل برگشت سری جاش
اگه بازی با سیم براتون غیر ممکنه نسل پیش کلا بازی نمیکردید دیگه؟! :|
من خودم برای دسته 360اَم هم یه سیم خریدم و کلا باتری رو ورداشتم و سیمو وصل کردم! :|
به هر صورت موقع طراحی اصولا عموم رو در نظر میگیرن، شما با این همه مشکلات متعدد جزو استثناها هستید!

امیدوارم در نهایت دسته به صورت قابل شارژ باشه

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
این دیگه از اون حرفا بود که میتونه جایزه نوبل ببره :)):d من هفته ای 2 بار دسته PS3 رو شارژ میکنم یعنی توی همین 2 ماه باید 17 - 18 باتری قلمی میگرفتم که نگرفتم :d
باتری شارژی رو گذاشتن برای همین دیگه ، کی هی باتری نخری :D

اصلاً بخاطر همین باتری شارژی هایی که دارم من از اینکه تو نسل بعد هم قراره از باتری قلمی استفاده کنن ناراحت نیستم :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر