مایکروسافت از انتشار Heavy Rain به دلیل موضوعات اخلاقی خودداری کرد

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
feature-Heavy-Rain.jpg

کمپانی مایکروسافت شانس این را دارد که بازی Heavy Rain را منتشر کند اما یکی از پرفروش ترین بازهای PlayStation 3 را به دلیل موضوع آدم ربایی رد کرد.
Polygon گزارش کرده است که آقای David Cage طی جشنواره BAFTA گفته اند کمپانی مایکروسافت بازی قبلی این کمپانی یعنی Fahrenheit را بسیار دوست داشت اما به دلیل موضوعات Heavy Rain از انتشار آن ترسید.ایشان گفته اند که هر دو کمپانی چیز خاصی را از Heavy Rain می خواهند و مایکروسافت از رسوایی های آن راضی نیست.
آقای David Cage می گویند:
مایکروسافت کمپانی بزرگی است و از آن انتقاد نمی کنم. می دانید ..... نتوانستیم واقعا با یکدیگر کار کنیم.
بازی Heavy Rain ظاهرا 100 میلیون یورور برای سونی به ارمغان آورده است و 16.7 میلیون یورو ساخت بازی هزینه برد.
Quantic Dream کم کم ساخت بازی جدید خود یعنی Beyond: Two Souls که انحصاری PS3 است را به دلیل نزدیک شدن به ماه اکتبر تمام می کند.
VG247

آخرین ویرایش:

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,696
نام
علی
heavy rain یعنی 100 میلیون یورو واسه سونی سود داشته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-o
جللخالق
جالبه باران شدید رو تو بازیسنتر بعضی ها اصلا جزو بازی نمیدونن:d

amir4815

کاربر سایت
Mar 25, 2012
94
نام
امیر
یه ترولری تو صفحه اول گفته مایکرو لیاقت این بازی رو نداشت و لیاقتش فلان بازی و . . .
و26 تا ترولر تر از خودش هم براش سپاس زدن!
---
الان من هم بخوام مثل سونی فن ها (البته نه همشون) بگم باید بگم که:
سونی هم لیاقت بازی رمدی رو نداره و لیاقتش همون haze هست؟!:-/ که نمیگم چون تروله و توهین.
-----
بعد برادر داود روی 360 نیاوردی چون میگی مایکرو اینجور گفت و به توافق نرسیدید. نسخه pc رو چرا کنسل کردی!؟8-| تا بودجه سونی رو دیدی pc گیمرها رو یادت رفت:-/
نمیدونم چرا یکسریها از الن ویک به عنوان شاهکار یاد میکنن :-/
بازی خوبیه ولی شاهکار نیست که اینقدر سنگ رمدی رو به سینتون میزنین

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
heavy rain یعنی 100 میلیون یورو واسه سونی سود داشته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-o
جللخالق
جالبه باران شدید رو تو بازیسنتر بعضی ها اصلا جزو بازی نمیدونن:d

یکی از بهترین بازی هایی بود که کردم اینو با هیچ بازی عوض نمی کنم :x

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
نمیدونم چرا یکسریها از الن ویک به عنوان شاهکار یاد میکنن :-/
بازی خوبیه ولی شاهکار نیست که اینقدر سنگ رمدی رو به سینتون میزنین

عجیبه که در مورد Alan Wake و Remedy این جوری صحبت می‌کنی. Alan Wake بازی‌ای بود که کاملاً ذهن رو درگیر خودش می‌کرد و به قدری فضا سازی‌هاش خوب بود که حتی پس از چند بار بازی هم، نمی‌شد وارد فضاهای ترسناکش شد. به قدری این فضاها به خوبی طراحی شدند که فکر نمی‌کنم خیلی‌ها جرأت کرده باشند که وارد اونا بشن.
مسئله بعدی مربوطه به Remedyـه. جالبه که می‌گی چرا سنگ رمدی رو به سینه می‌زنین. من بهت پیشنهاد می‌کنم بری Max Payne (نسخه‌های اول و دوم) رو بازی کنی. چون واقعا سم لیک یه داستان بسیار فوق‌العاده را نوشت. البته با Max Payne 3 اصلاً کار ندارم، چون راکستار خودش بازی رو ساخت. ولی اگه نسخه‌های قبل رو بازی کنی، متوجه دیدِ رمدی به بازی می‌شوی که کاملاً با دیدِ راکستار فرق داشت.

amirsaman2

کاربر سایت
Feb 17, 2008
639
نام
سامان
عجیبه که در مورد Alan Wake و Remedy این جوری صحبت می‌کنی. Alan Wake بازی‌ای بود که کاملاً ذهن رو درگیر خودش می‌کرد و به قدری فضا سازی‌هاش خوب بود که حتی پس از چند بار بازی هم، نمی‌شد وارد فضاهای ترسناکش شد. به قدری این فضاها به خوبی طراحی شدند که فکر نمی‌کنم خیلی‌ها جرأت کرده باشند که وارد اونا بشن......

والا ما که اصلا ذهنوم درگیر نشد ، ترس آنچنانی هم تو فضا سازیش نداشتیم :|
آها یادم اومد:-j ، میگن یه بازی خوف هست به اسم Resident Evil : Remake شاید منظورت از فضاسازی این بازی بوده :-"

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
همه اش کار مایکروسافت جهان خواره.
این خبرها رو میده بیرون تا آرامش بین فن های هر دو کنسول به هم بریزه :D
به شما چه مربوط هوی رین بازی بود یا آلن ویک شاهکار ترسناک؟:D
برید بازی کنید سوالی هم نپرسید :D

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
این خبرها رو میده بیرون تا آرامش بین فن های هر دو کنسول به هم بریزه :D
به شما چه مربوط هوی رین بازی بود یا آلن ویک شاهکار ترسناک؟:D
برید بازی کنید سوالی هم نپرسید :D

دیده داره از سونی کم میاره اینو گفته :d

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
متن خبر برای کسایی که موفق به دیدنش نشدن(:d) موجوده

دیده داره از سونی کم میاره اینو گفته
:d
این خبرها رو میده بیرون تا آرامش بین فن های هر دو کنسول به هم بریزه
:biggrin1:
خوبه آقا.دیوید کیج این خبر رو داده:d

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,481
نام
آرش
باوشه. شما با بارن شدید خوش باش. ما با الن ویک خوشیم.
problem?!?
شما با متای 83 خوش باش ما با متای 87
شما با دو میلیون نسخه فروش روی دوتا پلتفرم خوش باش. ما با 3 میلیون نسخه فروش روی یک پلتفرم
شما با گیمی خوش باش که که DLC سومش رو عرضه نکرد و ادامه اش رو گذاشت برای نسخه ی دومی که معلوم نیست کی عرضه بشه. ما با گیمی خوشیم که پایان منطقی داشت و مارو برای عنوان بعدی استودیوی سازنده اش تشنه تر کرد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
متن خبر برای کسایی که موفق به دیدنش نشدن(:d) موجوده

خوبه آقا.دیوید کیج این خبر رو داده:d
پس کار دیوید کیج جهان خوار بوده
فکر کردم این دفعه هم مایکروسافت شروع کرد که دیدم نه :D
ولی این کیج هم زیاد آتیش به پا می کنه.خب بازیتو بساز.باید بگی که با مایکروسافت رابطه نداشتی؟ :D

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
شما با متای 83 خوش باش ما با متای 87
شما با دو میلیون نسخه فروش روی دوتا پلتفرم خوش باش. ما با 3 میلیون نسخه فروش روی یک پلتفرم
شما با گیمی خوش باش که که DLC سومش رو عرضه نکرد و ادامه اش رو گذاشت برای نسخه ی دومی که معلوم نیست کی عرضه بشه. ما با گیمی خوشیم که پایان منطقی داشت و مارو برای عنوان بعدی استودیوی سازنده اش تشنه تر کرد.

وای وای چه ترول محشری :|
از کی تا حالا متا و فروش شده ملاکِ خوب بودن؟! یهو بیا بگو کال بازی نسلِ دیگه
آلن ویک و هوی رین فقط از نظر داستانی قابل قیاسن و گرنه هیچ ربطی بهم دیگه ندارن همون داستانی ام هیچ ربطی بهم دیگه ندارن...چطوری دارید مقایسه میکنید؟! اون اکشن تریلر ئه اون یکی اینتر اکتیو دراما ئه بعد اصن گیم پلی آلن ویک تعاملیِ و کلاسیکِ , گیم پلی هوی رین اصلا از استانداردهای یه بازی کلاسیک 3وم شخص پیروی نمیکنه...اصلا مقایسه ی این 2 تا غلطِ....نزدیکترین عنوانی که میتونم واسه مقایسه مثال بزنم Walking Dead ئه البته نه از نظر داستانی فقط از نظر سبک پیم پلی که اینتراکتیو درامای فعل و انفعال دار ئه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر