مایکروسافت: احساس می‌کنیم کنسول ما بهتر است

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
در این روز ها که بحث کنسول‌های نسل بعد مبحث داغی به شمار می‌رود، یکی از مدیران اجرایی مایکروسافت هم در خصوص مقایسه این دو کنسول سخن گفته‌است. Bill Stillwell مدعی شده که کنسول Xbox Series X کنسول بهتری نسبت به PS5 خواهد بود و همچنین معرفی کنسول PS5 را به خاطر شرایط کنونی پیش‌آمده «تاسف‌بار» خوانده‌است.

3615291-xbox-series-x-main.jpg

«من فکر می‌کنم آنچه شما از معرفی کنسول PS5 دیدید، یک اتفاق تاسف بار بود. به این دلیل که ماهیت کلی سخنرانی GDC به یک برنامه بازاریابی تبدیل گشته‌ بود. من سخنان سونی را دوست داشتم و فکر می‌‌کنم تکنولوژی جالبی را هم توسعه‌ داده‌اند. اما فکر می‌کنم ما کنسول بهتری داریم و از خصوص قدرت هم هیچ نگرانی برای ما وجود ندارد.»

البته فیل اسپنسر هم دو هفته قبل در مصاحبه‌ای با سایت IGN سخنان مشابه‌ای را بیان کرده‌بود.
اسپنسر گفته بود:
«واقعا احساس خوبی در مورد Xbox Series X دارم. من از زمانی که معرفی عمومی PS5 را دیدم، خیلی احساس خوبی نسبت به کنسول Xbox Series X و انتخاب‌های خودمان برای سخت افزار این کنسول را پیدا کرده‌ام. به تیم سخت‌افزاری Xbox اعتماد فراوانی دارم و کاری که جیسون رونالد انجام داده، فوق‌العاده‌است.»

شما چه فکر می‌کنید؟ آیا کنسول مایکروسافت دارای کنسول بهتری نسبت به رقیب خود خواهد بود؟

منبع

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
امیدوارم با این سخت افزار داغ ، دوباره مثل قدیما سه چراغه نشن !

کلا 1 نسل اینطوری شد اونم اگر دور فنش مشابه PS3 صدای گاو می داد نمی سوخت
همیشه کنسول های ماکروسافت خنک تر و به شدت بی صدا تر بودن حتی همین XBOX ONE X هم با این خیلی قوی تره اما هم دماش هم صداش کمتر از PS4 PRO هست صداش که اصلا قابل مقایسه نیست.

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
نمیشه از قدرت XSX گذشت
و نمیشه هم از انحصاری های PS گذشت
خب پس چکار کنیم؟ :-??
پاسخ به دور از فن بوی بازی مشخصه
وقتی 70 تا 80 درصد بازی های یک نسل مولتی پلتفرم هستن باید اولویت خرید کنسولی باشه که اون 80 درصد رو بهتر اجرا میکنه خرید ps5 هم دیر نمیشه میشه صبر کرد موقعی گاد جدید امد و قیمتش افت شدید کرد گرفت
این نسل اولویت اول با ps4 بود و نسل بعد اولویت با XSX هست

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
این آقای اسپنسر این نسل کلا مظلوم بود. همش میگفت بیایید با هم دوست باشیم .همه خوبیم. هم شما خوبی هم ما خوبیم
هم سونی خوبه هم نینتندو هم ما اصلا سگا هم خوبه :p
نگو ناقلا چون چیزی تو دستش نبوده این حرفها را میزده.
نسل بعد که کنسولشون قوی تره میگه خب ما بهتریم

Gamer XYZ

کاربر سایت
Mar 26, 2020
68
مایکروسافت: کنسول ما بهتر است.
سونی: بازی های ما بهتر است.
گیمرها: پلی استیشن بهتر است.

Fair deduction:>:-h

Size doesn't matter. It is the way you use it:D
*اصلاح میکنم:*
سونی: بازیهای سینگل پلیر ما بیشتر است.
گیمرهای مولتی باز: اکس باس بهتر است.

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
نمیشه از قدرت XSX گذشت
و نمیشه هم از انحصاری های PS گذشت
خب پس چکار کنیم؟ :-??

انحصاری توی دوتا کنسول تموم شد اگر دنبال انحصاری هستی نینتندو هستش وگرنه سیاست ماکروسافت این نسل عوض شد و سیاستها سونی هم درحال تغییر.
دیگه خودت حساب کن شاخترین انحصاریاشو سونی داره میده رو PC و افتضاح بار میاره.یه پاشونو گذاشتن اینور Only on playstation یه پاشونم اونورش و ری.. بهش.
پس کفه ماکروسافت قوی تر میشه نسل بعد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر