لینک های استخراج شده توسط برنامه Bay Life: Revolt برای شبکه Xbox Live

برای کار با برنامه Bay Life: Revolt میتونید از تاپیک آموزش برنامه که توسط دوست خوبمون Donger تهیه شده استفاده کنید.

لینک آموزش برنامه

باتوجه به این که بر خلاف فایل های دانلودی PSN فایل های XBL به صورت یک فایل تکی می باشد و دیگر امکان بروز رسانی تنها از طریق خود کنسول یا دریافت فایل جدید امکان پذیر است به همین دلیل ذکر چند نکته ضروری به نظر می رسد :

• بازی های جدید رو سعی کنین به این صورت دانلود نکنبن چون در صورت آمدن آپدیت جدید امکان از دست وقت و حجم دانلودتون وجود داره.
  • بازی هایی که به نظرتون پر باگ هستش رو از این طریق دانلود نکنید.
  • پیشنهاد بنده این هست که اگه بازی ای رو میخوایید از این روش بگیرید بعد از عرضه آپدیت جدید بازی بگیرید.
  • پیشنهاد دومم هم این هست که فایل اصلی بازی رو بگیرید و بعدش از طریق خود کنسول اقدام به دریافت آپدیت ها بکنید چون دریافت آپدیت های 2 تا 3 گیگی به شدت راحت تر از دریافت یک بازی کامل 50 گیگی هستش.
  • بازی های قدیمی تر رو راحت تر میشه از این طریق گرفت و خارج از هارد دستگاه نگه داری کردش.

در ادامه هم لینک های بازی در اسپویلر قرار داره میشه و لذت ببرین.
برای دانلود فایل ها روی عکس ها کلیک کنین.

81Bs6uUXqoL_SL1500_.jpg
rise_of_the_tomb_raider_cover_1000.jpg

====

در انتها هم از شما دوستان گرامی میخوام که در بهبود هر چه بیشتر این تاپیک همکاری کنین و با قرار دادن لینک های بازی ها در کامنت یا ارسال پیام خصوصی باعث بهبود هر چه بیشتر این قسمت بشین.
تمامی فایل های ارسال شده در پست اول قرار خواهد گرفت و پست اول در روز های کاری آپدیت خواهد شد.

آخرین ویرایش:

davoodsamani

کاربر سایت
Oct 30, 2022
3
نمی دونم جای درستی دارم می پرسم یا نه.
آیا این لینک ها و دیتاها رو میشه به عنوان بازی آفلاین هم ریخت روی کنسول؟
اگر اینطوری هست لطفا آموزش ریختن بازی آفلاین روی کنسول رو هم بذارید.

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,087
نام
شایان
نمی دونم جای درستی دارم می پرسم یا نه.
آیا این لینک ها و دیتاها رو میشه به عنوان بازی آفلاین هم ریخت روی کنسول؟
اگر اینطوری هست لطفا آموزش ریختن بازی آفلاین روی کنسول رو هم بذارید.
خیر دوست عزیز بازی های xbox یا خود کنسول اصلا هک نشدن که به شکل هکی بتونید بریزید

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,087
نام
شایان
این بازی های آفلاین که میریزن همین فایل هاست؟ یا کلا داستانش فرق میکنه؟
اول یه اکانت هکی براتون میریزن روی کنسول بعد این فایل ها رو میریزن تا دیتا بازی روی کنسول باشه
بدون اکانت این فایل ها کاربردی ندارن

• Like
Reactions: davoodsamani

mahdihogog

کاربر سایت
Feb 4, 2020
41
سلام و عرض ادب
دوستان در صورت امکان لینک dlc های ده مگی بویژه دی ال سی کمپین بازی call of duty mwii 2022 رو برای ایکس باکس سری و وان قرار بدید،اکثر دوستان در هنگام انتقال دیتا لنگ این دی ال سی ها هستند،لطفتون مستدام

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,087
نام
شایان
سلام و عرض ادب
دوستان در صورت امکان لینک dlc های ده مگی بویژه دی ال سی کمپین بازی call of duty mwii 2022 رو برای ایکس باکس سری و وان قرار بدید،اکثر دوستان در هنگام انتقال دیتا لنگ این دی ال سی ها هستند،لطفتون مستدام
دوست عزیز امکان چنین چیزی نیست
وقتی شما لینک بازی مثل mw2 رو استخراج میکنید نمیتونید دیگه بزنید مثلا فقط مولتی لینکش رو بده
لینک کل بازی رو میده که حدود 100 گیگ حجم داره

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,087
نام
شایان
سلام
دوستان لطفا لینکهای call of duty mw2 2022 رو قرار بدین
ممنون

Call Of Duty Modern Warfare 2 2022

مخصوص کنسول های نسل 9

http://assets1.xboxlive.com/Z/ce407...EBase_1.0.8.0_neutral_ww_5bkah9njm3e9g_xs.xvc

نام فایل برای انتقال دیتا : D757DCA0-3905-4C28-8585-57F9BC56C487

بروز رسانی : 1.0.8.0 دوشنبه 16 آبان

حجم بازی : 105 گیگ

دوستان عزیز در جریان باشید این فایل رو دانلود میکنید کنسول فقط 40 گیگ خود بازی (BaseGame) رو تشخیص میده و باید 9 گیگ برای مولتی و 30 گیگ حدودی برای سینگل پلیر دانلود کنید پس پیشنهادش نمیکنم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: behrang10

mahdihogog

کاربر سایت
Feb 4, 2020
41
دوست عزیز امکان چنین چیزی نیست
وقتی شما لینک بازی مثل mw2 رو استخراج میکنید نمیتونید دیگه بزنید مثلا فقط مولتی لینکش رو بده
لینک کل بازی رو میده که حدود 100 گیگ حجم داره
در جریانم ولی برای اجرای همون صد گیگ که میفرمائید نیاز به دی ال سی های ده مگی کمپین کوآپ و ... هست،منظورم اون لینک های ده مگی هست

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,087
نام
شایان
در جریانم ولی برای اجرای همون صد گیگ که میفرمائید نیاز به دی ال سی های ده مگی کمپین کوآپ و ... هست،منظورم اون لینک های ده مگی هست
والا لینکی بابت اون 10 مگی ها به من نداد که بزارم اینجا
مگه روی خود کنسول نمیتونید اون 10 مگی ها رو دانلود کنید ؟

mahdihogog

کاربر سایت
Feb 4, 2020
41
والا لینکی بابت اون 10 مگی ها به من نداد که بزارم اینجا
مگه روی خود کنسول نمیتونید اون 10 مگی ها رو دانلود کنید ؟
برا دانلود نیاز به اکانت هست که بنده دسترسی ندارم متاسفانه
از اونجایی که یه تعداد از دوستان مثل خودم اکانت آفلاین میزنن اگه هنگام انتقال دیتا از هارد به اون فایل های ده مگی دسترسی نداشته باشن باید آپدیت بزنن و اکانت اکتیویژن بسازن،که پروسه ساخت اکانت هم یکم زمان بره و اجاره دهنده اکانت اون قدر به آدم وقت نمیده که بشه همه این کارا رو کرد و سایر بازی ها رو هم اکتیو کرد،درکل مرسی بابت وقتی که گذاشتید

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,087
نام
شایان

Call Of Duty Modern Warfare 2 2022

مخصوص کنسول های نسل 9

http://assets1.xboxlive.com/Z/ce407...EBase_1.0.8.0_neutral_ww_5bkah9njm3e9g_xs.xvc

نام فایل برای انتقال دیتا : D757DCA0-3905-4C28-8585-57F9BC56C487

بروز رسانی : 1.0.8.0 دوشنبه 16 آبان

حجم بازی : 105 گیگ
دوستان عزیز در جریان باشید این فایل رو دانلود میکنید کنسول فقط 40 گیگ خود بازی (BaseGame) رو تشخیص میده و باید 9 گیگ برای مولتی و 30 گیگ حدودی برای سینگل پلیر دانلود کنید پس پیشنهادش نمیکنم
خودم همین الان دانلودم تموم شد و به این مشکل بر خوردم

• Like
Reactions: mahdihogog

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,512
نام
مهدی
دوستان لینک سایبرپانک بی زحمت ردیف کنید نسخه سری ایکس ، امشب اومدم آپدیت کنم به اشتباه کنسل کردم کل بازی پاک شد دیگه بسته شبانه ام اجازه دانلود با سرعت بالا نداره و داخلی شده خلاصه این بازی آرزو به دل گذاشت مارو بدون مشکل و دردسر آپدیت اجرا بشه دمتون گرم 🌹

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر