لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
با سلام به دوستان
من یه مشکلی دارم در دانلود بازی مای کلاب ساکر 2016 ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

من از طریق لینکی که دوستان گذاشتن بازی PES 2016 My Club رو دانلود کردم و فقط پارت چهارش مونده که دانلود کنم و حجمش هم 4 گیگ هست
ولی مشکلی که پیش اومده اینه که قابلیت استاپ نداره و شبها هم بیشتر از 3 گیگ نمیتونم دانلود کنم و لذا پارت مجددا از صفر شروع میشه و چند روزی هست نمیتونم دانلودش کنم
ایا راهی وجود داره پارت رو مستقیم کرد یا خیر یا اینکه لینک جدیدی از پارت چهارمش کسی داره؟

با تشکر

shangoli1

کاربر سایت
Feb 23, 2014
103
نام
محمد
با سلام به دوستان
من یه مشکلی دارم در دانلود بازی مای کلاب ساکر 2016 ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

من از طریق لینکی که دوستان گذاشتن بازی PES 2016 My Club رو دانلود کردم و فقط پارت چهارش مونده که دانلود کنم و حجمش هم 4 گیگ هست
ولی مشکلی که پیش اومده اینه که قابلیت استاپ نداره و شبها هم بیشتر از 3 گیگ نمیتونم دانلود کنم و لذا پارت مجددا از صفر شروع میشه و چند روزی هست نمیتونم دانلودش کنم
ایا راهی وجود داره پارت رو مستقیم کرد یا خیر یا اینکه لینک جدیدی از پارت چهارمش کسی داره؟

با تشکر

برا ما مشکل نداره از ادامه دانلود میکنه

shangoli1

کاربر سایت
Feb 23, 2014
103
نام
محمد
دوستان خواهشا یکی اخرین اپدیت بتمن یعنی شماره 1.13 رو بزاره ممنون میشم
و اپدیت جدید جاست کاز و یکی بزاره خواهشا
یکی مردونگی کنه این دوتا اپدیت و لینک شو برام بفرست

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
با تشكر از Little John عزيز، من تونستم كه دوباره لينك دانلود بازي P.T را دريافت كنم

اينم لينكش:

http://ia601500.us.archive.org/22/items/mobydick_201512/mobydick.pkg

روششم اينجوريه:

اول نسخه 2.07 نرم افزار squid را از اينجا دانلود كنيد:

Squid for Windows

بعد از دانلود، نرم افزار را از حالت فشرده خارج كنيد و بريد داخل پوشه spin و رو نوشته squid دو بار كليك كنيد تا يه صفحه سياه باز بشه. ( ديگه كاري به تنظيمات كامپيوتر نداشته باشيد )

خوب از اينجا به بعد بايد بريد سراغ تنظيمات نتورك ps4 و به ترتيب رو اين گزينه‌ها بريد:

set up internet conection
costum
do not specify
automatic
automatic
use
تو صفحه آخر هم بايد IP نت خودتون را وارد كنيد و پورت را هم حتما رو 808 بزاريد.

بعدشم رو گزينه NEXT و TEST INTERNET CONNECTION بزنيد و اگه تا مرحله تست INTERNET CONECTION همه چي موفقيت‌آميز بود ديگه منتظر تست بقيه بخش‌ها نباشيد و بريد تو library و رو بازي P.T بريد و با انتخاب گزينه دانلود، ميشه دوباره بازي را دانلود كرد و بازي به ليست دانلودهاتون اضافه ميشه. براي سريع تر دانلود شدنشم، ميتونيد از طريق برنامه psx لينك دانلود بازي را بگيريد.

اين كار هم فقط بدرد كسايي ميخوره كه بازي را قبلا دانلود كرده بودن و به هر دليلي پاكش كردن ولي تو لايبرري باقي مونده و الان ميخوان دوباره بازيش كنن

داداش اول اینکه دستت درد نکنه
دوم اینکه آیا این کار مشکلی برای بن شدن بوجود نمیاره ؟
چون من چندجا شنیدم این کار باعث بن شدن اکانت شده ؟!
من این بازی توی لیست دانلودم هستش
اون موقع دانلودش کردم ولی بعدا حذفش کردم
بعدشم اون قضایا و حذف کامل بازی
چند وقت پیش توی PSN دوباره ردم دانلود می آمد توی لیست دانلود کنسول ولی بعدش توی دانلود میخواست استارت کنه ارور می داد و نمیگرفتش
الان شما فایل PKG رو مجددا داری و میگی با این روش میشه
آره منم فیلمش رو دیدم پسره منتقل کرد
فقط باعث بن شدن نمیشه ؟!
چون اکانتم مال بالای 5 - 6 ساله که یه کله پلاس داشته و کلی می ارزه
کسی نصب کرده از بچه ها ؟

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
داداش اول اینکه دستت درد نکنه
دوم اینکه آیا این کار مشکلی برای بن شدن بوجود نمیاره ؟
چون من چندجا شنیدم این کار باعث بن شدن اکانت شده ؟!
من این بازی توی لیست دانلودم هستش
اون موقع دانلودش کردم ولی بعدا حذفش کردم
بعدشم اون قضایا و حذف کامل بازی
چند وقت پیش توی PSN دوباره ردم دانلود می آمد توی لیست دانلود کنسول ولی بعدش توی دانلود میخواست استارت کنه ارور می داد و نمیگرفتش
الان شما فایل PKG رو مجددا داری و میگی با این روش میشه
آره منم فیلمش رو دیدم پسره منتقل کرد
فقط باعث بن شدن نمیشه ؟!
چون اکانتم مال بالای 5 - 6 ساله که یه کله پلاس داشته و کلی می ارزه
کسی نصب کرده از بچه ها ؟

سلام نيما جان.

در مورد بن شدنش، تو خود آموزششم يه اطلاعيه زده كه ريسك اين كار بر عهده خودتون هستش. ولي در ادامه گفته كه سوني تا حالا كسي را به خاطر استفاده از برنامه‌هاي ثالث رو ps4 بن نكرده.

ولي خوب نميشه نظر قطعي داد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر