لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

shangoli1

کاربر سایت
Feb 23, 2014
103
نام
محمد
دوستان لطفا لینک دانلود بازی بلک اوپس 3 رو بزارید ایران باشه بهتر تو صفحه قبلی یکی گذاشته بود ولی لینکا قر و قاطی هست فکر کنم اشتباه باشه

rishespi66

کاربر سایت
Nov 20, 2013
9
سلام خدمت دوستان عزیز بنده تصمیم گرفتم اکانت کانادا بازی های ps4 بخرم به همین خاطر گفتم اگه هر کدام از دوستان دوست داره به صورت اشتراکی بخریم که هزینه کمتر بشه در خدمتش هستیم. من خودم دو تا اکانت آمریکا گرفتم که هر ۲ بن شدند. دوستان توجه کنند برای این کار اعتماد ۲ طرفه نیازه تا سوءتفاهمی پیش نیاد.اگه کاربری خواست ps4 id زیر رو اد کنه یا در همین جا صحبت کنه یا pm بده تا در مورد نحوه انجام و جلب اعتماد همدیکه صحبت کنیم.
ps4 id:rishespi66

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
سلام دوستان.بعد از اینکه دانلودها تموم شد .... چطور نقل بدیم به کنسول؟؟؟جاهای دیگه خوندم خیلی گنگ بود..اگه ممکنه بهتر توضیح بدین.ممنون میشم.

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
سلام دوستان.بعد از اینکه دانلودها تموم شد .... چطور نقل بدیم به کنسول؟؟؟جاهای دیگه خوندم خیلی گنگ بود..اگه ممکنه بهتر توضیح بدین.ممنون میشم.
بیا پست های من رو تو این صفحه :
http://forum.bazicenter.com/thread89356/page86/

و این یکی پستم رو نگاه کن :
http://forum.bazicenter.com/thread89356/page87/#post3902607

اگر هنوز هم متوجه نشدی تو همون تاپیک بالاییه بنویس دقیقا کجاش گیر میکنی و کجاشو متوجه نمیشی من واست توضیح میدم چون این تاپیک مال لینک گذاشتنه اون تاپیک مال حل مشکله!
موفق باشی :)

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
کسی جدیدترین لینک بازی last of us رجین یم رو داره ؟ من دیتاشو دارم 41 گیگه از پلی 4 دانلود کردنی 43 گیگه بخاطر همین فک کنم نمیتونم با psx بریزم ! لطفا لینک جدید بدید :D

این عکس فایل های بازیم یه چک کنید ببینی مشکل از ایناست چیزی کمه یا زیاده ؟

er4d_11111111111asas2edw.jpg

آخرین ویرایش:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
کسی جدیدترین لینک بازی last of us رجین یم رو داره ؟ من دیتاشو دارم 41 گیگه از پلی 4 دانلود کردنی 43 گیگه بخاطر همین فک کنم نمیتونم با psx بریزم ! لطفا لینک جدید بدید :D

این عکس فایل های بازیم یه چک کنید ببینی مشکل از ایناست چیزی کمه یا زیاده ؟

er4d_11111111111asas2edw.jpg

همین خودش درسته، 41 گیگ دیتا هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر