لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی
دوستان کسی نیست که bf4 رو داشته باشه برای ما اپدیت اخر ریجن 2 رو بذاره اخرین باری که کسی گذاشته اپدیت 1.18 بوده که فکر کنم 1.19 اومده من بازی شنبه به دستم میرسه میخواستم دانلود کنم استفاده کنم ولی اگه وایسم بازی بیاد خودم دانلودکنم باید وایسم تا روز بعد تا بتونم دانلود کنم
واقعا ممنون میشم اگه کسی بزاره

الان یه سواع پیش اومد اونم اینکه اگه اپدیت 1.18 رو دانلود کنم امکان انتقالش به ps4هست ?بعد باقیمونده اپدیت 1.19 رو با خوده کنسول دانلود کنم?!

9000001950

کاربر سایت
Jun 29, 2015
2
سلام...یک جواب بده

1) درایو کلوپ نسخه پلاس اگه با اکانت پلاس دانلود کنم و نصب کنم حله و می تونم بدون اینترنت بازی کنم؟؟؟یا باید حتما اکتیو پریماری هم بکنم ؟

2) من دیتای نسخه ی درایو کلوپ پلاس ریجن 1 (آل ریجن) را دارم آیا بدرد درایو کلوپ پلاس دانلود شده از اکانت ژاپن می خوره؟

pejmAn001

کاربر سایت
Sep 18, 2009
213
نام
پژمان
درود

آقا last of us رو دارم میگیرم از پست یک الان اگه آپدیت داده باشه فایده نداره این دانلود؟
سلام
اگه منظورتون خود بازی هست که چرا فایده داره چون فایل بازی باید باشه نهایت آخرین آپدیت رو بعد دانلود میکنید وقتی اجرا بشه بازی خودش میگه ولی اگه منظورتون آپدیت بازی هست که اگه جدیدتر اومده باشه خیر فایده نداره باید آخرین آپدیت رو بگیرین

ahmad1359

کاربر سایت
May 8, 2015
27
سلام دوستان
من نسخه فيزيكي درايو كلاب خريدم ، اجرا كردم حدود ١٠/٥ گيگ آپديت ميخواد !
حالا دو تا سوال :
١-اصلا راهي هست بدون آپديت اجراش كني ؟! چون تا اجرا ميكنم ميگه بايد آپديت شه !
٢- همين فايل آپديت رو ميتونم از اينجا دانلود كنم بعد انتقالش بدم به كنسول با اون يرنامه ؟! كه با كنسول دانلود نكنم ! چون سرعت دانلودش خيلي كمه !
مرسي

MostafaRezaei

کاربر سایت
May 24, 2013
252
سلام دوستان
من نسخه فيزيكي درايو كلاب خريدم ، اجرا كردم حدود ١٠/٥ گيگ آپديت ميخواد !
حالا دو تا سوال :
١-اصلا راهي هست بدون آپديت اجراش كني ؟! چون تا اجرا ميكنم ميگه بايد آپديت شه !
٢- همين فايل آپديت رو ميتونم از اينجا دانلود كنم بعد انتقالش بدم به كنسول با اون يرنامه ؟! كه با كنسول دانلود نكنم ! چون سرعت دانلودش خيلي كمه !
مرسي
بله دوست عزیز میتونی بدون آپدیت اجراش کنی .(نتت رو قطع کن یه بار ریستارت کن باید درست شه)
بله میتونی باید از برنامه PSX استفاده کنی.

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دوستان باز هم درخواست اپديت بهار بتل 4 ريجن 2 رو دارم
اگر داريد لطف كنيد جاي دوري نميره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر