لیست 100 شخصیت منفی برتر از نگاه games radar

بهترین شخصیت منفی تاریخ از نظر شما کدام است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    138
  • نظرسنجی بسته شده است .

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
من فهمیدم ! جوکر رو نذاشتی تا وسکر اول بشه:-l:-w:d

دوست عزیز من. من بر اساس رده بندی گیمز رادار رتبه بندی کردم. 20 تا اول را گذاشتم. چون دیگه برای نظر سنجی بیشتر از 20 گزینه وجود نداره. الان من وسکر را گذاشتم همان 13!

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
دوست عزیز من. من بر اساس رده بندی گیمز رادار رتبه بندی کردم. 20 تا اول را گذاشتم. چون دیگه برای نظر سنجی بیشتر از 20 گزینه وجود نداره. الان من وسکر را گذاشتم همان 13!

من شوخی کردم عزیز;;):d

ولی انصافا اگه جوکر تو لیست بود اول میشد

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
بهزاد زود بیا و جوابگو باش >:)

=)) =)) دقیقن
پست قبلی جواب دادم
اخه جوکر چه ربطی به دنیای بازی داره؟! یک ظلمی هست در حق بقیه شخصیت ها! من هر 20 شخصیت منفی بالا را میشناسم. خب حالا اگه هیچ کس هیچ کدام را نشناسه و جوکر باشه میره بش رای میده. مسخره نیست؟!

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
پست قبلی جواب دادم
اخه جوکر چه ربطی به دنیای بازی داره؟! یک ظلمی هست در حق بقیه شخصیت ها! من هر 20 شخصیت منفی بالا را میشناسم. خب حالا اگه هیچ کس هیچ کدام را نشناسه و جوکر باشه میره بش رای میده. مسخره نیست؟!

ظلمش اینه که جوکر خیلی بیشتر از وسکر طرفدار داره درست میگم ؟>:):d

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
این دوستمون راست می گه بهزاد..جوکر خیلی طرف دار داره...>:)
البته تو ایران:p
خب به من چه! برید به گیمز رادار بگید چرا جزو 20 تا نیست. من که نمیتونم رده بندی را براساس سلیقه خودم ترتیب بدم! کار زشتی هست! اره اره خیلی زشت!!!!:p

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
این دوستمون راست می گه بهزاد..جوکر خیلی طرف دار داره...>:)
البته تو ایران:p
WHAT :-o
من اون موقع که تازه با جوکر آشنا شدم و در موردش یه کم تحقیق کردم توی تمام فروم های خارجی جوکر کشته مرده داره بعد شما میگی فقط تو ایران :-o :-o

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,300
نام
shahab
WHAT :-o
من اون موقع که تازه با جوکر آشنا شدم و در موردش یه کم تحقیق کردم توی تمام فروم های خارجی جوکر کشته مرده داره بعد شما میگی فقط تو ایران :-o :-o
اون زمان که تو قسمت مقایسه بازی ها بود تو {دوتا تایپیک پایینی}جوکر خیلی طرفدار داشت.یادمه همون موقع یک کاربر از رقابت بین شخصیت ها در خارج یک سایت معرفی کرد که درحین نا باوری که اون رقابت خیلی شلوغ بود همه جور طرفدار و کاربر های مختلف اون جا جمع بودن ولی در همون مراحل اول جوکر و کلود{در فاینال فانتزی}یادمه حذف شدن. برای همین میگم...من خودم هم تا اون موقع فکر می کردم جوکر خیلی طرفدار داره در همه جا ولی اون شکستش من رو نسبت به خارج به تردید انداخت.:)

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
کلاً سیر محبوبیت جوکر به دو دوره ی قبل و بعد از هث لجر خلاصه میشه :D نه اینکه قبلش خوب نبوده باشه ولی هیچ وقت به این دارکی نبوده :D

ARTH4S

کاربر سایت
Jul 28, 2013
18
نام
Has S san
چند نکته توی لیست توجهم رو جلب کرد.
[FONT=&amp]16. Pyramid Head (Silent Hill)[/FONT]
:|:-$

[FONT=&amp]22. The Joker (Batman: Arkham series)[/FONT]
=))/:)این دیگه اصلا ته ته جوکه.جوکر باید حد اقل بین 10 تای اول میبود.

makarov توی mw3 هم خیلی نظر منو جلب کرده بود واصلا مردنش خیلی روم تاثیر گذاشت و باعث شد قلبم بگیره:d با نبودنش توی لیست حال نکردم.
البته لیست زیاد بود وقت نکرذم همش رو بخونم پس اگه بود خودتون ببخشید دیگه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر