لید پلتفرم Hitman: Absolution مشخص شد

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
کارگردان Hitman: Absolution یعنی Tore Blystad در مصاحبه با IncGamers تایید کرد Playstation 3 لید پلتفرم
نسخه های کنسولی این بازی می باشد
وقتی از او دلیل را خواستند او گفت با این که کار با PS3 سخت است اما نتایج بهتری نسبت به Xbox 360 تولید می کند

او گفت :چون اجرا بازی ها در PS3سخت است .پس اگر ما نتیجه خوبی در نسخه PS3 بگیریم در نسخه های دیگر نیز نتیجه خوب خواهد بود
"بسیاری از سازنده از کیت های PS3 برای تست بازی خود استفاده می کنند"
نسخه های PS3و Xbox 360 بسیار به هم شبیه اند چون memory و بعضی چیز های دیگر در انها قدرت های یکسانی دارند
اما نحوه استفاده از memory باعث می شود بافت ها کمی متفاوت به نظر برسند

Hitman Absolution در تاریخ نا مشخصی در 2012 برای PC, PS3 و Xbox 360 عرضه خواهد شد
عکس های جدیدی از بازی نیز منتشر شده که در پایین می بینید

اوباما

کاربر سایت
Dec 12, 2011
31
به شخصه دوست دارم برای یک بار هم شده مامور47 از یه بازی خیلی خوب تبدیل بشه به شاهکار ولی بعید میدونم این جوری بشه البته گرافیکش واقعا زیبا کارشده

ALL4ONE

کاربر سایت
Nov 18, 2011
275
نام
مکس پین
آخ جووون. فکر کنم باید برم یه خونه جا بخرم یه اشتراک فست فودم بگیرم دیگه نیام تا بازی رو تموم کنم.:d

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
دعوا، دعوا، دعوا، دعوا، دعوا، دعوا، دعوا، دعوا، دعوا، دعوا، :discussion: .................؟!
سر چی اخه دارید دعوا میکنید ؟! حالا خوبه بازی مولتی پلتفرم هست ..... روی هر پلتفرم که فکر میکنید جذابتر هست خوب روی اون بازی کنید

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
من موندم وقتی یه بازی نسخه pc داره بعضی ها چرا سر نسخه کنسولی دعوا دارن با هم!
وقتی میتونی بازی رو با 1080p رو pc اجرا کنی چرا رو کنسول با 720p اونم بدو AA آخه؟!
"pc باز باشید تا رستگار شوید"

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
z4zq9248iku73pz8zwd.gif

bzlal4k1bn0mtstu04b.gif

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
الان طرفداران X360 واسه چی ناراحتن؟!!! به نظرم این کار خیلی بهتره. چون تاریخ نشون داده وقتی بازی از X360 پورت میشه رو PS3 کیفیتش به شدت روی PS3 افت میکنه. اما وقتی از روی PS3 پرت میشه روی X360 کیفیتش فرقی نمیکنه. (مگر وارد نادر مثل Castlevania که نسخه 360ـش حدودا 5 فریم کمتر میداد تو بعضی صحنه ها.)

-RAIDEN-

کاربر سایت
Jun 11, 2011
231
نام
MAHDI
از x 360 به ps3 که کلا دیونگی هست میشه یه چیزی مثل bayonetta ولی این حرفش که می گه "اما نحوه استفاده از memory باعث می شود بافت ها کمی متفاوت به نظر برسند" برای من جای تعجب داره
اصلا چرا از PC استفاده نمی کنن:|

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
از x 360 به ps3 که کلا دیونگی هست میشه یه چیزی مثل bayonetta ولی این حرفش که می گه "اما نحوه استفاده از memory باعث می شود بافت ها کمی متفاوت به نظر برسند" برای من جای تعجب داره
اصلا چرا از PC استفاده نمی کنن:|
X360 512 مگابایت رم داره که به صورت مشترک توسط کنسول و پردازنده ی گرافیکی کنسول (GPU) استفاده میشه. اما PS3 256 مگ حافظه داره و پردازنده ی گرافیکیش (RSX) هم 256 مگ حافظه ی گرافیکی داره(به صورت جداگانه) و رو PS3 برنامه نویس کار سخت تری رو برای کدنویسی داره.
در کل تصمیم درستی گرفتن چون پورت از 360 به PS3 میشه RDR که رزولوشن پایین تر،AA کمتر،جزئیات کمتر،Blur بیشتر،مفقود بودن برخی بافت ها و ... رو نسبت به نسخه ی 360 داره اما حالت برعکس میشه L.A.Noire که به سختی میشه بین دو نسخه تفاوتی پیدا کرد.

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
خیلی کنجکاوم ببینیم از بهترین بازی E3 به تشخیص Gamespot بالاخره چی در میاد! :D

در ضمن منبع خبر برای من باز نشد هر کاری کردم، ولی از این که گفتند لید پلت فرم های "کنسولی" PS3 هستش، آیا میشه استنباط کرد که نسخه PC پورت نخواهد بود؟
89.gif

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
خداییش نصف فن بازیتون برای اینه که اصلا نمیدونید مفهموم لید پلتفورم چی هست بگزریم من برام فرق نمیکنه من این بازی را به عنوان خدا قبول دارم و شکی ندارم همه رو راضی میکنه حالا لید پلتفورمش ps3 باشه یا آتاری2000 (هی الکی عین بچه کوچولوها سر هر بحثی که مربوط به هر دو طرف میشه سریع فن بازی شروع میشه البته فن بازی این نیست صد رحمت به طرفدارهای قدیم الان بیشتر به همون مرغ یه پا داره و مفاهیمی از این دست برمیگرده کلا پای ثابت این تاپیک های اینجوری کاملا تابلو هستن )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر