لوازم جانبی PS5

معرفی لوازم جانبی های PS5

DualSense Charging Station
182281
قیمت: 30 دلار
ویژگی ها: اگر از کابل های بهم ریخته شارژر در اتاقتان خسته شده اید یا نمیخواهید فقط برای شارژ کردن دسته ها کنسول را روشن بگذارید، می توانید از از ایستگاه شارژ رسمی پلی استیشن استفاده کنید.

PS5 Media Remote
182282
قیمت: 30 دلار
ویژگی ها: مشاهده آسان تر فیلم ها و برنامه های تلوزیونی با مدیا ریموت. دارای دکمه های جداگانه برای برنامه هایی همچون نت فلیکس، دیزنی پلاس، یوتیوب و اسپاتیفای

PS5 HD Camera
182283
قیمت: 60 دلار
ویژگی ها: مخصوص استریم کردن، با PS VR سازگاری ندارد.

Pulse 3D Wireless Headset
182284
قیمت: 100 دلار
ویژگی ها: هدست بی سیم PULSE 3D به طور خاص تنظیم شده تا صدای 3D که توسط کنسول PS5 فراهم شده است را ارائه دهد.با پشتیبانی از Tempest 3D AudioTech، کنسول PS5 می‌تواند شما را در مرکز صحنه‌های صوتی فوق العاده غوطه ور کند، به طوری که احساس می‌کنید صدا از هر جهت می‌آید.دارای آداپتور USB و جک 3.5 میلی متر و دو عدد میکروفون مخفی

سایر لوازم جانبی ها از برند های دیگر:
هدست استیل سریز مخصوص PS5 مدل SteelSeries Arctis 7P Wireless
قیمت: 179 دلار
مشخصات و تصاویر در سایت سازنده

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
ممنون و یه سوال دیگه اینکه کلا بلندگوی روی دسته هنگام استفاده از هدست بی استفاده میشه درسته؟
سلام و درود، بله کلا هر نوع هدستی استفاده بکنی بلندگو و میکروفون دوالسنس غیر فعال میشه

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
از دوستانی که هم هدست گلد داشن و هم Pulse 3d یک سوال داشتم.
من یک هدست گلد از سال 2015 2016 اینا دارم..تا الانم به لحاظ صدا مثل روز اولشه...میخوام بدونم هدست pulse 3d به لحاظ فقط صدای 3 بعدی چقدر فرق داره با گلد..مطمئنا فقط کسی میتونه این سوال رو جواب بده که هر دو رو باهم تست کرده باشه...چون من pulse 3d رو تست نکردم ، از کیفیت گلد راضیم.

آخرین ویرایش:

pouyapro

کاربر سایت
Nov 23, 2008
224
از دوستانی که هم هدست گلد داشن و هم Pulse 3d یک سوال داشتم.
من یک هدست گلد از سال 2015 2016 اینا دارم..تا الانم به لحاظ صدا مثل روز اولشه...میخوام بدونم هدست pulse 3d به لحاظ فقط صدای 3 بعدی چقدر فرق داره با گلد..مطمئنا فقط کسی میتونه این سوال رو جواب بده که هر دو رو باهم تست کرده باشه...چون من pulse 3d رو تست نکردم ، از کیفیت گلد راضیم.
فکر نکنم خیلی فرق داشته باشه. سونی تمپست رو برای اجرا روی تمام هدفونهای استریو توسعه داده و تا جایی که من میدونم هم pulse 3d طراحی سخت افزاری خاصی برای اجرای سه بعدی صدا نداره.
چه بازی هایی بیشترین بهره رو از سیستم صدای سه بعدی و تمپست میبرن؟ هر کدوم رو داشتم با هر دو هدست تست میکنم و نتیجه رو میگم اینجا شاید به درد شما و سایر دوستان خورد.

• Like
Reactions: Black Roz

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
دوستان هنذزفری بی سیم چی خوبه که تاخیر هم نداشته باشه واسه گیم؟
ps5 قابلیت اتصال بلوتوث نداره فقط اگه تلویزیون شما از بلوتوث پشتیبانی میکنه به فکر خرید بیسیم باشید
برای خرید هم توجه کنید که نسخه بلوتوث 5 باشه و قابلیت کاهش تاخیر هم داشته باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر