لوازم جانبی PS4

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی
الان کسی هست هم پالس هم گلد رو تجربه کرده باشه؟چون تو فروم های خارجی هم از زود شکستن پالس شکایت میکنن اینجا هم از زود شکستن گلد.
یه جمع بندی لطفا :D
چه اصراری هست که هدست گلد یا هدست های خود سونی رو خریداری کنید؟! تفاوت خاصی هست؟! من هم تجربه هدست گلد داشتم هم یه سری از لاجیتک و هم یه مدل steelseries (با USB) رو ولی به مشکل خاصی برنخوردم جدای اینکه هدست گلد میتونست از 7.1 مجازی پشتیبانی کنه
کلا اگه با هدست کشتی نگیری هیچ اتفاقی براش نمی افته. هرکی هم میگه میشکنه خودش بلد نیست وسایلش رو درست نگه داره :-"
:D تا حدی درسته ولی یکی از آشنایان من که از قضا کلا با وسایلش خیلی اروم برخورد میکنه، معمولا هم تو دراز مدت مشکلی برای وسایلش پیش نمیاد هدست گلدش بعد حدود 9 ماه قسمت داخلیش مشکل پیدا کرد (اون چیزی که روی منبع صدا رو میپوشونه) حالا شاید بدشانسی ایشون بوده باشه . اون قسمت اتصالات هم کلا حس استحکام چندانی رو منتقل نمیکنه با اینکه من ازش مشکلی ندیدم

• Like
Reactions: Democracy and ajabz

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
الان کسی هست هم پالس هم گلد رو تجربه کرده باشه؟چون تو فروم های خارجی هم از زود شکستن پالس شکایت میکنن اینجا هم از زود شکستن گلد.
یه جمع بندی لطفا :D
داداش من خودم گلد دارم هم باهاش بازی میکنم و هم فیلم میبینم.
تو این 1 سالی که استفاده کردم حتی باز و بسته شدنش هم شل نشده مثل روز اولشه. ولی برا اهنگ گوش دادن گزینه های بهتری هم هست ولی اگه اولویت اولت بازی و فیلم هست بهترین گزینه هست.
یکی از بروبچ که پالس داشت میگفت:((در طولانی مدت اذیتش میکنه و باسش یکم زیاده ، تو بازی هایی که انفجار هست و تیراندازی باید صداش رو کم کنی))
ولی من تو گلد همچین مشکلاتی ندیدم ، حتی شده صب تا شب رو گوشم بوده و صداش تقریبا رو اخر بوده.
اگه میخواید کمتر خرج کنید و یه هدست خوب هم برا بازی و هم اهنگ داشته باشید به نظرم razer hammerhead pro بهترین گزینه هست قبل از گلد از این هدست رو داشتم درسته in air هست ولی از هر نظر بهنرین کیفیت رو داره هنوز هم باهاش اهنگ گوش میدم و راضیم (بعد 2 سال)
در کل بگم هر دوشون (گلد و پالس) خوبن بقیش سلیقه ای هست

Mammad Prince

کاربر سایت
Dec 2, 2011
366
نام
محمد
دوستان کسی فیلم های Full-HD روی کنسول دیده ؟

چون حجم این فیلم ها بین 8 تا 20 گیگ هست و نمی شه روی فلش با فرمت fat32 کپی کرد .

برای این میخوام با کنسول ببینم که از هدست گلد با صدای 7.1 کاناله ش استفاده کنم . چون روی لپ تاپ صدای 7.1 رو نمی ده دیگه .

ممنون

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
دوستان کسی فیلم های Full-HD روی کنسول دیده ؟

چون حجم این فیلم ها بین 8 تا 20 گیگ هست و نمی شه روی فلش با فرمت fat32 کپی کرد .

برای این میخوام با کنسول ببینم که از هدست گلد با صدای 7.1 کاناله ش استفاده کنم . چون روی لپ تاپ صدای 7.1 رو نمی ده دیگه .

ممنون

در مورد Full HD که به رزولیشن فیلم ربط داره نه حجم فیلم و در جواب بله من دیدم!

در مورد فلش هم بله نمیشه بالای 4 گیگ کپی کرد!

اولا که هدست گلد صدای 7.1 رو شبیه سازی میکنه و فقط اسمش 7.1 هستش!
2 اینکه شما اون فیلم ریپ شده فول اچ دی که میبینید صداهاشون هیچ کدوم 7.1 نیست و واسه اینکه صدای 7.1 بگیرید باید برید سراغ بلوری هایی که صدای 7.1 دارن و در نهایت هم باید کنسول رو با کابل HDMI به Av Reciver وصل کنی و اون AV Reciver هم قابلیت پخش اون صدا رو داشته باشه و اسپیکر های شما هم 7.1 باشن تا صدا اصلی رو بشنوی!

همه اینها رو گفتم که متوجه بشی که با یه هدست گلد نمیشه صدا ی 7.1 تجربه کرد اونم با سورس دانلودی MKV 1080....
فقط میتونی یه صدای شبیه سازی شده رو بشنوی!

• Like
Reactions: Mammad Prince

Mammad Prince

کاربر سایت
Dec 2, 2011
366
نام
محمد
در مورد Full HD که به رزولیشن فیلم ربط داره نه حجم فیلم و در جواب بله من دیدم!

در مورد فلش هم بله نمیشه بالای 4 گیگ کپی کرد!

اولا که هدست گلد صدای 7.1 رو شبیه سازی میکنه و فقط اسمش 7.1 هستش!
2 اینکه شما اون فیلم ریپ شده فول اچ دی که میبینید صداهاشون هیچ کدوم 7.1 نیست و واسه اینکه صدای 7.1 بگیرید باید برید سراغ بلوری هایی که صدای 7.1 دارن و در نهایت هم باید کنسول رو با کابل HDMI به Av Reciver وصل کنی و اون AV Reciver هم قابلیت پخش اون صدا رو داشته باشه و اسپیکر های شما هم 7.1 باشن تا صدا اصلی رو بشنوی!

همه اینها رو گفتم که متوجه بشی که با یه هدست گلد نمیشه صدا ی 7.1 تجربه کرد اونم با سورس دانلودی MKV 1080....
فقط میتونی یه صدای شبیه سازی شده رو بشنوی!

خیلی ممنون بابت پاسختون .

خب پس برای من که AV Receiver و اسپیکرهای 7.1 ندارم ؛ یعنی راحت ترین راه دیدن فیلم پخش اون تو لپتاپ و وصل کردن لپ تاپ با HDMI به tv هست دیگه ؟

کلا برای دیدن فایل های بالاتر از 4 گیگ تو کنسول ؛ باید چی کار کرد ؟ چرا ntfs رو ساپورت نمی کنه خب ؟!!!!

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
خیلی ممنون بابت پاسختون .

خب پس برای من که AV Receiver و اسپیکرهای 7.1 ندارم ؛ یعنی راحت ترین راه دیدن فیلم پخش اون تو لپتاپ و وصل کردن لپ تاپ با HDMI به tv هست دیگه ؟

کلا برای دیدن فایل های بالاتر از 4 گیگ تو کنسول ؛ باید چی کار کرد ؟ چرا ntfs رو ساپورت نمی کنه خب ؟!!!!

دوست عزیز الان خیلی از TV های جدید اکثر فرمت ها رو پخش میکنن و نیازی به لپ تاپ یا وسیله جانبی اضافه نیست ولی اگه تلویزیونتون قابلیت پخش فایل ها رو مستقیم نداره میتونید از روش های مختلفی استفاده کنید که یکیشون همون لپ تاپ هستش!

PS4 فرمت NTFS رو پشتیبانی میکنه ولی توی قسمت مدیا پلیرش فقط از فرمت Fat میشه استفاده کرد که دلیلش باید از خود سونی بپرسید و من نمیدونم!

فقط من متوجه نشدم شما دنبال استفاده از صدای 7.1 هستی یا دیدن فیلم های Full HD روی تلویزیون؟:-?

• Like

Mammad Prince

کاربر سایت
Dec 2, 2011
366
نام
محمد
دوست عزیز الان خیلی از TV های جدید اکثر فرمت ها رو پخش میکنن و نیازی به لپ تاپ یا وسیله جانبی اضافه نیست ولی اگه تلویزیونتون قابلیت پخش فایل ها رو مستقیم نداره میتونید از روش های مختلفی استفاده کنید که یکیشون همون لپ تاپ هستش!

PS4 فرمت NTFS رو پشتیبانی میکنه ولی توی قسمت مدیا پلیرش فقط از فرمت Fat میشه استفاده کرد که دلیلش باید از خود سونی بپرسید و من نمیدونم!

فقط من متوجه نشدم شما دنبال استفاده از صدای 7.1 هستی یا دیدن فیلم های Full HD روی تلویزیون؟:-?

تلویزیون رو میدونم ساپورت می کنه ولی خب چون فیلم ها رو با لپ تاپ دانلود می کنم ، دوباره ریختنش روی هارد یا فلش و زدن به tv فکر کنم زحمتش بیشتره تا وصل کردن مستقیم لپ تاپ به tv !

والا فیلما رو که میخوام Full-HD ببینم روی tv ولی صدا با صحبت های شما و امکانات موجودم باید بیخیالش بشم دیگه ...

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
تلویزیون رو میدونم ساپورت می کنه ولی خب چون فیلم ها رو با لپ تاپ دانلود می کنم ، دوباره ریختنش روی هارد یا فلش و زدن به tv فکر کنم زحمتش بیشتره تا وصل کردن مستقیم لپ تاپ به tv !

والا فیلما رو که میخوام Full-HD ببینم روی tv ولی صدا با صحبت های شما و امکانات موجودم باید بیخیالش بشم دیگه ...

ببین استاندارد 7.1 که شما دنبالش هستی یکی از بهترین تجربه های صوتی هست و خب طبیعتا برای یه همچین تجربه ای باید هزینه هم بپردازی!

به نظر من شما سعی کن از همین امکاناتی که داری لذت ببری و اگه سینمای خانگی 5.1 هم داری اونم میتونه تجربه خوبی برای شروع باشه!

• Like

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
سلام خدمت دوستان
من میخواستم واسه کنسولم فن بخرم دوستان به نظرتون فن هایی که میزارن زیر لپ تاپ بخرم خوبه؟
یعنی تاثیری داره؟
با تشکر
این لپ تاپی ها فکر نمی کنم تاثیری داشته باشه چون ورودی هوا ps4 از بقل ها هست
کلا به نظرم زیاد این این راه نمیشه چیزی رو سرد کرد ، شما سعی کن هوا محیط اطرافش رو سرد کنی و پشتش که هوای گرم میزنه بیرون محیط بسته نباشه

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
سلام خدمت دوستان
من میخواستم واسه کنسولم فن بخرم دوستان به نظرتون فن هایی که میزارن زیر لپ تاپ بخرم خوبه؟
یعنی تاثیری داره؟
با تشکر
منم دقیقاً همین سوال رو داشتم...

این لپ تاپی ها فکر نمی کنم تاثیری داشته باشه چون ورودی هوا ps4 از بقل ها هست
کلا به نظرم زیاد این این راه نمیشه چیزی رو سرد کرد ، شما سعی کن هوا محیط اطرافش رو سرد کنی و پشتش که هوای گرم میزنه بیرون محیط بسته نباشه
الان این Super Cool ـهایی که تو بازار هست، به درد میخوره؟ به نظر نمیاد که جلوی خروج هوا رو بگیره؟ چون دقیقاً پُشت PS4 نصب میشه، جایی که هوای گرم میزنه بیرون. یه نگاه به این عکس بنداز لطفاً...
oafx_ps4-external-super-cooling-fan-301-p.jpg

• Like
Reactions: nimaprince

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
سلام خدمت دوستان
یعنی تاثیری داره؟
با تشکر

کلا سیستم خنک کننده PS4 عملکرد خوبی داره و نیازی نیست دست کاریش کنید و فقط توی محیط بسته قرار ندین کنسول رو!

هر فنی رو هم نمیشه برای کنسول استفاده کرد و ممکنه سیستم خنک کننده خود کنسول رو هم مختل کنه و توی عملکردش تاثیر منفی بزاره و بهترین کار اینه که هیچ چیز اضافی استفاده نکنید و مطمئن باشید اگه نیاز به فن بیشتر و قوی تر بود خوب سونی روی کنسول میزاشت یا در نهایت به صورت رسمی فن خنک کننده جانبی عرضه میکرد

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر