لوازم جانبی PS4

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
سلام
هدست گلد رو چطور میشه به TV وصل کرد؟ TV من هدست بیسیم رو نمیشناسه. یعنی میشناسه ولی با این مشکل داره. راهی هست بشه درست کنم اینو؟

ممنون

این مدل هد ست ،دستگاهای دیگر را قبول نمیکنه باید باسیم وصل کنی

این مدل [h=1]Sony Official PULSE Wireless Headset قبول میکنه[/h]

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
با سیم وصل میکنم پس. چه سیمی؟ اگر میشه عکسی اسمی چیزی بده. ممنون :D

خود سونی هد ست را با سیم و یک کیسه میفروشه لازم نیست بخری
ps4-gold-wireless-headset.jpg

و اگر نداشت کابل استریو باید بگیری

%DA%A9%D8%A7%D8%A8%D9%84-%D8%B5%D8%AF%D8%A7-aux-%D9%85%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%AA%D8%A8%D9%84%D8%AA-%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D8%B1-%D8%A8%D9%84%D9%86%D8%AF%DA%AF%D9%88-%D8%B6%D8%A8%D8%B7.jpg

آخرین ویرایش:

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
این مدل هد ست ،دستگاهای دیگر را قبول نمیکنه باید باسیم وصل کنی

این مدل [h=1]Sony Official PULSE Wireless Headset قبول میکنه[/h]

هدست گلد به گوشی و کامپیوتر به صورت بی سیم وصل میشه.ولی تلویزیون نه

iHamid

کاربر سایت
Oct 27, 2012
114
سلام دوستان منو دوستم هدست Pulse Elite edition for ps4 سفارش دادیم از DC خرید کردیم فوق العادس صداش و کیفیت بدنه محشره فقط یه کم سنگینه که بعد یه مدت عادی میشه ولی در کل نسبت به گلد من مقایسه کردم از گلد خیلی بهتره من دارمش و خیلی راضیم توپ خونه 1 دونه نداشت فقط گلد فقط فروشگاه اینترنتی DC داره اونم اصله 1 ساعت فرستاد در خونه من که خیلی راضیم کسی خواست بگیره تو انتخابش شک نکنه این هدست برای هارد کور گیمراس صداش تو لست محشره اپ مخصوص داره تو استور موفق باشین
$_57.JPG

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
سلام دوستان منو دوستم هدست Pulse Elite edition for ps4 سفارش دادیم از DC خرید کردیم فوق العادس صداش و کیفیت بدنه محشره فقط یه کم سنگینه که بعد یه مدت عادی میشه ولی در کل نسبت به گلد من مقایسه کردم از گلد خیلی بهتره من دارمش و خیلی راضیم توپ خونه 1 دونه نداشت فقط گلد فقط فروشگاه اینترنتی DC داره اونم اصله 1 ساعت فرستاد در خونه من که خیلی راضیم کسی خواست بگیره تو انتخابش شک نکنه این هدست برای هارد کور گیمراس صداش تو لست محشره اپ مخصوص داره تو استور موفق باشین
$_57.JPG
دوست عزیز از لحاظ صدا توش شکی نیست اما میکروفونش اصلا رضایت بخش نیست. توی یوتیوب میتونید وسدئو هارو ببینید. به درد چت زیاد نمیخوره.

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
من بعد از استفاده از این هدست و گلد گلد رو ترجیح دادم، گلد خیلی خیلی میله ی روی سرش راحت تر هستش. البته گلد رو هم کنار گذاشتم رفتم سراغ ترایتون سیم دار قدیمی ترم چون همچنان کیفیت صدای اون بسیار بهتر از هدست سونی هستش

iHamid

کاربر سایت
Oct 27, 2012
114
دوست عزیز از لحاظ صدا توش شکی نیست اما میکروفونش اصلا رضایت بخش نیست. توی یوتیوب میتونید وسدئو هارو ببینید. به درد چت زیاد نمیخوره.

صدای میکروفنش از هرکس از دوستام پرسیدم گفتن عالیه دوست عزیز من خیلی راضیم

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
هدست الایت رو من یه سال قبل میخواستم بگیرم اصلا یافت نمیشد.اگه هم بود قیمتش بالا ۴۵۰ تومن بود:|.الان شده ۳۵۰ و گلد شده ۲۹۰

- - -ویرایش - - -

هدست گلد به گوشی و کامپیوتر به صورت بی سیم وصل میشه.ولی تلویزیون نه

با تلوزیون های هوشمند شاید کار کنه

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
هدست الایت رو من یه سال قبل میخواستم بگیرم اصلا یافت نمیشد.اگه هم بود قیمتش بالا ۴۵۰ تومن بود:|.الان شده ۳۵۰ و گلد شده ۲۹۰

- - -ویرایش - - -

با تلوزیون های هوشمند شاید کار کنه

تلویزیون ما هوشمنده.با سونی که نشد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر