لغو طرح عرضه باندل PlayStation 4 Eye توسط سونی

T1SHTΛЯ

کاربر سایت
Dec 10, 2007
1,296
20529015664241125261.jpg

طبق مصاحبه Andrew House (رئیس بخش سرگرمی های کامپیوتری شرکت سونی) با این سایت، شرکت سونی برنامه هایی برای پوشش باندل های معمولی (PS4 Standard Edition) با Eye camera داشت اما به دلیل جلوگیری از افزایش هزینه ها این طرح را لغو کرد.
آقای House وجود Eye camera را در زمان لانچ کنسول کم اهمیت دانسته و عنوان کرده است:
بخش عمده مخاطبان که با ما در ارتباط هستند، به ما گفته اند که خواسته اصلیشان وجود رابطی است که کنترل کاملی را برای آنها محیا کند و لزوماً تأکید زیادی بر وجود دوربین نداشتند.
البته ایشان در ادامه بر وجود طرح های دیگری برای ارائه باندل های PS4 با دوربین اشاره کرده اند.

همچنین آقای Masayasu Ito (یکی از مدیران ارشد سرگرمی های سونی در ژاپن) گفته اند که شرکت سونی تصمیم قاطعی برای عرضه هر دستگاه کنسول PS4 به قیمت 399 دلار داشت یعنی 100 دلار ارزانتر از باندل کینکت کنسول Xbox One و در همان موقع هم مدیران شرکت سونی برای کاهش ضرر روی هر کنسولی که فروخته می شود تصمیمی مبنی بر عرضه جداگانه PS4 Eye با قیمت پایه 59.99 دلار گرفتند.

1

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,036
نام
محمد امین
قبلا هم گفتم
PS4 Eye نمی تونه چیز خاصی باشه و به خاطر همین هم سونی کنارش گذاشته و این خبر هم همین موضوع رو صدق میکنه..

بالاخره هر وسیله ای نمیتونه با کینکت مقابله بکنه و شکست می خوره

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
قبلا هم گفتم
PS4 Eye نمی تونه چیز خاصی باشه و به خاطر همین هم سونی کنارش گذاشته و این خبر هم همین موضوع رو صدق میکنه..

8-}:stupids:

اصلا متنو خوندی؟ میخواسته قیمت نره بالا و دیده گیمر ها نیاز زیادی ندارند!:|
یعنی مثل ماکروسافت به زور به خورد ملت نداده.:|

shm744

کاربر سایت
May 8, 2008
391
نام
شهام سمیع عادل
قبلا هم گفتم

اینو می گن طرفداری کور کورانه از یه جعبه به درد نخور !!!

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527

اگه گیمرها نیاز ندارن پس چرا اصلا این وسیله ساخته شده ؟؟ :-/ سونی گند زده تو ساخت eye و برای ماست مالی کردن هم دیر شده ....شما مطمئن باش اگه حتی این eye نصف قابلیت کینکت رو داشت سونی اونو تو بوق کرنا میکرد ....

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
قبلا هم گفتم

سلام
شما برو با مایکرو سافت و کینکتش حال کن بزار ما هم توی اوهام و تخیلات خودمون باشیم عزیزم

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
سونی این هارو تو PS2 ,PS3 داشت و این کارا رو خیلی وقت پیش انجام داد اون موقه ها که شما اخبار کینکت رو دنبال میکردین
ما EYEPET بازی میردیم اره اینا خز شده برا سونی

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
آقا این چیز بسی تابلوئه سونی تو طراحی و عرضه ی Ps Eye شکست خورده ترول نیست بخدا من خودمم داشتم ولی نسبت به قبل پیشرفت خاصی حساب نمیشه , کینکت ام حال اهمچین چیز خاصی نیست ولی از نظر تکنولوژی حداقل برتری داره و اینکه موقع عرضه ی کینکت هم اصن جون تازه ای به X360 داد واقعن PS Eye ام همین اتفاق واسش افتاد!؟ من کامل یادم E3 اونسال خیلی ضایع بود سونی یه چیزی سر هم کرده که فقط جلو مایکرو دستش خالی نباشه ...
راجع به کینکت 2 ام هنوز نمیشه نظر داد راستش اگه اومد و هیچ استفاده ای ازش نشد تا آخر نسل و نتونست انتظارات رو بآورده کنه میشه گفت زور چپونش کردن , الان کسی این حرف بزنی خیلی غیر منطقیه , چون بارها مایکرو گفته واسش برنامه داریم!!!!

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,128
قبلا هم گفتم

کینکت 1 برای مایکروسافت شکست نبود چون فروش خوبی کرد، شکست واقعی برای افرادی بود که این کنسول رو خریدند! دریغ از یک بازی درست حسابی!

امیدوارم با حول دادن توی کینکت 2 این تجربه رو دوباره تکرار نکنید. ما هم همون کیلزون و NFS رو با موو شکست خورده بازی میکنیم :(

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
احتمالا بخاطر زیادی پیش خرید گفتن پیش خریدای اینو کنسل کنیم شاید بتونیم به اندازه کنسول تولید کنیم:D

Metropolise

کاربر سایت
Jan 1, 2012
325
قبلا هم گفتم

فعلا که خود Xbone بوی الرحمانش داره میاد , وسایل جانبیش بماند=))

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,257
نام
سروش

ببین pseye چیه که خود سونی هم فهمیده به کار کسی نمیاد ... فقط یه چیزی ساختن ،قابلیت صفر

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
خوب این خبر نکاتی داره:
1- آقای House در اول جمله خودش گفته
Certainly for the earlier part of the lifecycle
و یا این تیتر در VG247 که بهتر گفته: PS4: early adopters not interested in camera interaction
جدا از بحث قیمت و مشتری مداری سونی (که همیشه بهش ایمان دارم) ، این دلیل به نظرم برای PlayStation 4 Eye جالب تر و مناسب تره. سونی برنامه های خیلی داغی برای Eye موقع عرضه در نظر نگرفته، پس نیازی نداره توی جعبه PS4 یکی بذاره که قیمت 60 دلار (صد دلار بود یا شصت؟! :d) بره بالا! همین جاست که معلوم میشه نمیخواد Eye رو زور چپون کنه
اما:
Xbox One از همون اول برنامه های خیلی بهتری برای کینکت در نظر داره. قبلا هم گفته بودم، به نظر من کینکت و Cloud از هر چیزی توی Xbox One مهم تره و مایکرو باید حسابی روش کار کنه و برنامه ها و امکانات خوبی رو در نظر بگیره.
دیده گیمر ها نیاز زیادی ندارند
در جواب این جمله هم باید تصحیح کنیم که: گیمر ها اوایل عرضه نیاز زیادی ندارند. وگرنه مسلما در آینده سونی کارهای بیشتری رو برای Eye در نظر خواهد گرفت. (باید در نظر بگیره وگرنه باندل که نیست، حسابی می مونه روی دستش)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر