كلاهبرداری

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
قضیه ناموسی شده , همه ریختن اینجا !!

مهدي بجاي اسپم به اون مغزت فشار بيار ببينم چجوري كنسول بنده خدارو بهش برگردونيم
يه لحظه خودتو جاي esmaeil بذار:((

آخرین ویرایش:

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين
من يه فكري دارم
به يارويي كه زنك زده كفته xbox ات رو بده
بش زنك ميزنيم و ازش مي خوايش كنسولو بس بده به همين راحتي:|

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
من هم یه بار اینجا معامله کردم که دوستان اطلاع دارن جنس رو خراب به من تحوبل دادن که همه چی هم ازشون دارم (ادرس تا.........)
(برای اطلاع تقصیر خودم بود چون اصلا" نه امتیازی داشتن نه چیز دیگه ........)
حالا هم برای این مشکل باید این افراد که بیان کامل توضیح بدن که چه جور بوده کامل داستان و بعد دوستان (کسایی که این مشکل رو شوخی نمیگیرن ) راهنمایی کنن و بعد این افراد برن پیگیری کنن .......(پلیس و.........)

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
برو در بيار شماره از كجا هستش....

jack87

کاربر سایت
Nov 10, 2012
108
نام
POURIA
تا دروغ کفن نشود؛این وطن، وطن نشود!
.......
نمیدونم چطور از گلوشون میره پایین!
ایشالله پیدا میشه

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
570
نام
محمد
سلام این دوستمون با آیدی .DcoY. یکم شفاف سازی کنن که چطور با آقا دزده آشنا شدن و اطلاعات حساب طرف رو فک کنم راحتتر بشه فکر کرد دربارش!

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
گیرش نیارید بهتره تا انقد راحت تا آخر عمرتون اعتماد نکنید و با این کارا دزد پرورش ندید تو جامعه.آخه آدم با یه SMS کنسول میده کسی؟ :|
خب داداش يه حماقت بزرگ كردم گوشم يهو دراز شد پوست بدنم مخملي شد ولي نميزارم حقم پايمان بشه حاليش ميكنم

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
مصطفی من این بلا سرم اومده!! اما خب زرنگ بودم با حرف خرش کردم!! تازه اسم کاربریشم نمیدونستم! والا راجب این قضیه هردو طرف باید شفاف سازی کنن تا بتونیم کمکشون کنیم

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
مصطفی من این بلا سرم اومده!! اما خب زرنگ بودم با حرف خرش کردم!! تازه اسم کاربریشم نمیدونستم! والا راجب این قضیه هردو طرف باید شفاف سازی کنن تا بتونیم کمکشون کنیم
داداش شماره ش خاموشه.من هر چيزي رو كه ميدونستم تو صفحه اول گفتم خدا كنه بتونم گيرش بندازم

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
عجب ادمایی داره این سایت ازخود یارو بیش تر ناراحتن:D
در حال حاضر 17 کاربر این گفتگو را مشاهده می کنند. (15 کاربر و 2 مهمان)
یا بچه های سایت خیلی مهربونن و دلسوز یا خیلی کنجکاو و ما جراجو
biggrin1.gif

اقا اون شخص که می گفت طرفت بندرعباسیه کجاست؟؟؟چرا دیگه نمیاد تو تاپیک؟؟:D نه این که بخوام منظوری داشته باشما ولی عجیبه یکم!

آخرین ویرایش:

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
من يه فكري دارم
به يارويي كه زنك زده كفته xbox ات رو بده
بش زنك ميزنيم و ازش مي خوايش كنسولو بس بده به همين راحتي:|
اونم میگه چشم آقا امیرحسین من منتظر امر شما بودم تا ببرم کنسولو پولو پس بدم حرفا میزنیاااااا!
اما به دزد توصیه میکنم اگه این نوشته رو میبینه یهجوری کنسول رو پس بده و بزنه به چاک
مث اینکه تاحالا گیر پلیس سایبری نیفتاده و نمیدونه پلیس فتا یعنی چی
هرچی پول بالا کشیده توراه قبرستون خرج کنه ایشالله همش پول دوا درمون درد بی درمونش بشه
من لینک این تاپیک رو به امضام اضافه میکنم دوستان دیگه هم خاهش میکنم این کارو بکنن :(
حتی فکر اینکه x360م یه لحضه ازم دورشه وحشتناکه
به خاک سیاه بشینه هرکی بوده :(

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
یعنی دهنم باز مونده!!

این شماره از منم کلاه برداری کرده!اسمشم مهرزاده.یارو اصلا اهل کرمان نیست. بندر عباسه!

اون آدرس گلستان هم مربوط به من میشه.

پس بگو. من تعجب کردم که کنسولی که خریدم از آذربایجان اومده! در حالی که گفت اهل کرمانم!

پس با این حساب کنسولی که بنده خریدم باید مال جناب GPSY باشه! البته قرار بود 2 تا کنسول + کینکت بفرسته!

داداش شمارتو پ.خ کن. جریانو کامل توضیح بده! من گیـــــجم! :-o
مگه شما پولو به حساب اون طرف واريز نكرديد ؟؟؟؟!!!! حالا خودش نه بلاخره آشناش بوده كه . خيلى ساده ميشه گيرش آورد .
سر نخ اين مساله دست (DcoY) . ايشون همكارى كنن راحت ميشه گيرش آورد .

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
مگه شما پولو به حساب اون طرف واريز نكرديد ؟؟؟؟!!!! حالا خودش نه بلاخره آشناش بوده كه . خيلى ساده ميشه گيرش آورد .
سر نخ اين مساله دست (DcoY) . ايشون همكارى كنن راحت ميشه گيرش آورد .
مگر این که.......
امید وارم کار به اما و اگر نکشه...

آخرین ویرایش:

honor

کاربر سایت
Mar 29, 2009
181
اینا به او کسی میگم که کنسولو بالا کشیده : اگه این پستارو میخونی بدون که ارزششو نداره این همه نفرین پشت سرت باشه .با این کار هم دنیاتو نابود میکنی هم آخرت .هنوزم برای جبران کردن دیر نیست . کنسولشو پس بده .

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
تو همين فروم هم تو بازارچه به چند نفر پيشنهاد تعويض با پلي ٣ داده بودم همين

به راحتی و با کمک ادمین سایت میتونی IP منطقه رو به صورت تقریبی پیدا کنی ! محلی که باهاش اینجا اکانت داره وآنلاین میشه . میتونی از ادمین سایت یا از مدیران سایت تمام IP آدرس هایی که طرف باهاش وارد شده رو بگیری و اون رو بدی پلیس فتا با شرح کامل موضوع و منطقه رو پیدا کنی .

بدون کمک از پلیس فتا ، بچه های فروم آشیانه هم میتونن منطقه تقریب با حدود 85% رو برات پیدا کنن . خودت هم وارد باشی میتونی . اما پلیس فتا به دلیل دست رسی به ورت های مخصوص مخابراتی ، خیلی راحت ازطریق IP ادرس میتونه محل فرد مرد نظرت روپیدا کنه .

-------------------------------------------------------------

این نکته رو اضافه کنم اگر IP رو پیدا کردی ، با متورهای مخصوص جست و جوی IP ادرس ، و از طریق GOOGLE EARTH حدود منطقه اش روپیدا کن .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر