كسي مجله هاي قديميشو ميفروشه

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
از شماره 1 تا 23 این مجله رو دارم

اگه خواستید بگید همرو با هم میدم 20 هزار تومان

راستی همه سیدی هارو از شماره 1 تا 23 هم میدم 18 هزار تومان

خواستید به این شماره فقط smsبدید 09377687206
نحوه ی تحویل حضوری فقط تهران منطقه 6 (ترجیحا نزدیک میدون ولیعصر)

اگه خواستید حتما خبرم کنید با قیمت هم کنار میاییم
راستی جز شماره 1 همه نو نو هستند طوری که فکر میکنید همین الان از چاپ بیرون اومده است;)

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
سلام
دوستانی که شماره های پیشین مجله رو میخواین چرا از خود دفتر مجله درخواست نمی کنین؟!
از آرشیو بخرین با دیسک بسیار مناسب و مطمئن...
از من گفتن...

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
خوب اونجوری باید پول مجله رو بدن تازه باید برن خودشون تحویل بگیرند یا پیک بگیرند...

اما من از شماره 1 تا 23 جز شماره 3 و 21و22 که ندارم همه رو با هم میدم 15 تومان!!!

هرکی خواست سریعا pm بده یا به شماره 09377687206 sms بده

موفق باشید

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
خوب اونجوری باید پول مجله رو بدن تازه باید برن خودشون تحویل بگیرند یا پیک بگیرند...

اما من از شماره 1 تا 23 جز شماره 3 و 21و22 که ندارم همه رو با هم میدم 15 تومان!!!

هرکی خواست سریعا pm بده یا به شماره 09377687206 sms بده

موفق باشید
من گفتم باید پول کاملو حساب کنن؟!
مسلماً شماره 1 مجله قیمتش 3500 نیست!
من نگفتم 100% گفتم میتونن سوال کنن...

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
قانون شماره 23) انجمن بازارچه (فروش اجناس شخصی) فقط مختص اعضای Premium سایت به منظور فروش وسائل و لوازم شخصی (نو یا دست دوم) می باشد. مطرح کردن هرگونه تاپیک تبلیغاتی مربوط به سایت ها یا شرکت ها و فروش محصولات به نوعی که سودی به سایت، شرکت یا شخص حقیقی برساند ممنوع می باشد و در صورت مشاهده، تاپیک فورا قفل و با آن کاربر برخورد جدی خواهد شد. هر گونه تاپیک خرید یا فروش با هدف سوددهی، می بایستی فقط در انجمن فروشگاه مجازی ایجاد گردد.

ma)-(di

کاربر سایت
May 16, 2007
160
نام
مهدی
قانون شماره 23) انجمن بازارچه (فروش اجناس شخصی) فقط مختص اعضای Premium سایت به منظور فروش وسائل و لوازم شخصی (نو یا دست دوم) می باشد. مطرح کردن هرگونه تاپیک تبلیغاتی مربوط به سایت ها یا شرکت ها و فروش محصولات به نوعی که سودی به سایت، شرکت یا شخص حقیقی برساند ممنوع می باشد و در صورت مشاهده، تاپیک فورا قفل و با آن کاربر برخورد جدی خواهد شد. هر گونه تاپیک خرید یا فروش با هدف سوددهی، می بایستی فقط در انجمن فروشگاه مجازی ایجاد گردد.
آقا يادش به خير!
اون اوائل كه بازيرايانه منتشر ميشد، 4تا شمارش بيرون اومد كه من هر4تا رو دارم!
:p
ميخواستم بفروشم، ولي الان كه اين قوانين رو خوندم، بي خيال شدم!
اما از شماره هاي اون موقع ميتونم بگم كه عكس روي اولين شماره مال Max Payne بود، دومي Commandos بود، سومي Metal Gear بود، چهارمي هم Final Fantasy بود!
يادش به خير!
همينجوري گفتم كه بدونيد ما هم يه زماني خيلي بازي باز بوديم!

zak

کاربر سایت
Apr 17, 2009
80
نام
amir
سلام من يه سري باؤينما دارم بازی رایانه هم همینطور اگه خواستی ÷یام بده دانه ای 1500 پول پست هم با خودت

galaxyboy

کاربر سایت
Mar 24, 2008
451
من هم دارم یه سری بازی نما و یه سری بازی رایانه و یه سری بازی هایه رایانه خواستی با قیمت خوب میدم چون نیاز ندارم الکی جا گرفته اگه خواستی پ.خ بده

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
خب همه گفتن ما هم میگیم.:biggrin1:
من دلم نمیاد مجله هام رو بفروشم ولی این ضمیمه کبیک رو هر کی بخواد من از شماره 51 به بعدش رو دارم:biggrin1:حدود250-200 شماره.:biggrin1:

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
سلام
من ميخوام آرشيو مجله بازي بسازم
هر كسي مجله هاشو ميفروشه به ما يه قيمت بده

من یک سری از شماره های مجله بازی نما رو دارم ( چند میگیری ) ؟؟؟؟ به قیمت روز هم باهات حساب میکنم ؟؟؟

hossein00008@gmail.com

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر