قیمت Xbox One و Xbox One X ( پست اول تاپیک حتما خوانده شود 93/01/16 )

varenax360

کاربر سایت
May 19, 2009
840
نام
محمود
اگر پول بلوکه شده برگرده.کسری بودجه ای نمی مونه دلار بیاد پایین.

حتی اگه پول بلوکه شده برگرده بازم شخصا معتقدم تا پایان سال دلار تو همین محدوده 2900 تا 3100 هست. دلیلش هم خیلی واضحه

کشور میلیاردها دلار بدهی داره ضمن اینکه برای پرداخت یارانه هم کلی کسری دارند چون اون درآمد زایی که قرار بود برای یارانه انجام بشه نشده و در واقع دارن از بودجه یارانه میدن.

پس اگر این پول هم برگرده خرج مصارف دیگه میشه.

- - -ویرایش - - -

حرفایه دوسنمون بیشتر شبیه به حرفهایی هست که تو توپخونه از لسانه فروشنده هایه محترم به گوش میرسه

البته همش هم توجیح هست که به مشتری بقبولونن که قیمتها پایین نمیاد

نمیشه ازشون خورده گرفت چون باید به نفع و سوده خودشون فکر کنن

من نه وارد کننده هستم نه فروشنده رفیق , پس این وسط هم چیزی به جیب من نمیماسه

من فقط دارم واقع بینانه موضوع رو نگاه میکنم , من نگفتم که قرار نیست قیمت همیشه این بمونه , من گفتم با توجه به قیمت دلار در بودجه , امسال انتظار آنچنانی نداشته باشید

باید خیلی اتفاقات بیوفته تا دلار زمین بخوره , که اونم زمان میبره

alimx360

کاربر سایت
Jul 13, 2008
438
نام
ali
بیهوده قیمتای فضایی ندید آقا من قیمت زیر 2700دارم ولی تا نیاد زیر 2 تومن امکان نداره بخرم بزار رو دستشون باد کنه

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
سایت درستُ حسابی بخواین برا خرید فقط همینجا!
قیمتاش هم انصافا عالی حتی پی اس 4 با قیمت 1 میلیونُ 600 هم داره
dcinpc.com
هرجا تو نت من دیدم قیمتا خیلی مسخره بوده یکی بود وان رو 3 میلیونُ 500 میفروخت!!!! :|

bewin

کاربر سایت
Jul 6, 2013
495
سایت درستُ حسابی بخواین برا خرید فقط همینجا!
قیمتاش هم انصافا عالی حتی پی اس 4 با قیمت 1 میلیونُ 600 هم داره
dcinpc.com
هرجا تو نت من دیدم قیمتا خیلی مسخره بوده یکی بود وان رو 3 میلیونُ 500 میفروخت!!!! :|
اون که تحویل فوری نیس تازه پولتو هم میخوابونه تا وقتی اون تحویل بده قیمت میشه همون :D

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
بیهوده قیمتای فضایی ندید آقا من قیمت زیر 2700دارم ولی تا نیاد زیر 2 تومن امکان نداره بخرم بزار رو دستشون باد کنه
تهِ تهِ‌ش 1.600 تومن. توی کشورهای دیگه هم الان کمبود هست چه برسه اینجا. 3-4 ماه بعد با فراوون شدن کنسول همه این قیمتهای تخیلی شکسته میشن.

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
به احتمال خیلی زیاد تا چند وقت دیگه مایکروسافت کینکت رو که از پک XBone میکشه بیرون اونوقت به راحتی قیمت 300و400 تومان میاد پایین و با اندکی شکیبایی قیمت به زیر 2تومان خواهد رسید.
فعلا که همه قیمت حدود 2600تا2900 میدن

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
به احتمال خیلی زیاد تا چند وقت دیگه مایکروسافت کینکت رو که از پک XBone میکشه بیرون اونوقت به راحتی قیمت 300و400 تومان میاد پایین و با اندکی شکیبایی قیمت به زیر 2تومان خواهد رسید.
من همین امروز توپخونه بودم دوست عزیز.قیمت پک معمولی 3.300 بودش.:d:|

The-joker

کاربر سایت
Jan 14, 2010
28
منم تصمیمو 100 در 100 کردم
ایکس باکس وان رو عشقه :x

اینو میخرم حالا کی بخرمشو نمیدونم دقیق

----

بخاطر نقدینگی وحشتناک و تورم و تحریم همین الان باید قیمت دلار 3500 باشه ....
من خیلی وقته دارم اقتصاد و سیاست رو دنبال میکنم ؛ چون بابام میرفت دبی و از درهم 200 تومن که شروع شد تا چند وقت پیش که ویزاشو کنسل کردن:(

نقدینگی یعنی اینکه الان نسبت به دوران ماقبل محمود جون نزدیک به 10 برابر پول ایران بیشتر شده ؛ یعنی قبل محمود 70 هزارمیلیارد تومن پول تو دس مردم بود الان تقریبا چیزی نزدیک به 700 هزارمیلیارد تومن

فقط محض اطلاع دوستان پول هم چیز خاصی نیس جز یه تیکه کاغذ :d ؛ این تیکه رو از تو فیلم باندیداس یاد گرفتم ، قربون جیگر سلما هایک برم من :x:bighug:

ولی با کاهش افراطی گری ها و بگیر ببندها یجوری دارن سر و تهشو میگیرن تا دلار رو رو این قیمت نگه دارن ؛ الان نرخ ثابت دلار 3000 تومنه اینکه یهو تا 2850 پایین بالا میشه به شرایط خاصی بازار و نسبت عرضه به تقاضا بستگی داره

فقط هر اتفاقی هم بیفته یعنی چه دلار بره بالاتر و چه بیاد پایین تر تا اخر سال همش مقطعی هستش دوستان l-)

و دولت روحانی داره اول پولو از تو دس مردم بیرون میکشه با گرون کردن دوباره نرخ ها و برداشتن مقدار زیادی از یارانه های مردم و ....

amirezio2012

عضو جدید
Jul 29, 2012
181
نام
امیرحسین
عرضم به حضورت دلار الان 3000 تومان هست نه بیشتر نه کمتر و تا پایان سال 92 از 2900 تومان پایین تر نمیاد

امروز با یک وارد کننده حرف میزدم که گفت توی دوبی هفته 2 سپتامبر عرضه میشه و اگه صبر کنی دی ماه میتونی با قیمت 2 میلیون هم بخری الان هم هست ولی زیر 3 میلیون نیست و اینم برای عقده ای هایی هست که پولشون زیادی کرده میخوان روز اول بخرن

پس دست نگه دارید چون اون موقع بازی ها هم میاد رو 190 تومان

Sent from my Galaxy Note 2 using Tapatalk

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,987
نام
احمد
داداش مطمئن باش کینکت تا آخر این نسل با x1 خواهد بود ...

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
عرضم به حضورت دلار الان 3000 تومان هست نه بیشتر نه کمتر و تا پایان سال 92 از 2900 تومان پایین تر نمیاد

امروز با یک وارد کننده حرف میزدم که گفت توی دوبی هفته 2 سپتامبر عرضه میشه و اگه صبر کنی دی ماه میتونی با قیمت 2 میلیون هم بخری الان هم هست ولی زیر 3 میلیون نیست و اینم برای عقده ای هایی هست که پولشون زیادی کرده میخوان روز اول بخرن

دوست عزیز فکر کنم تاریخ رو درست ننوشتی ؟

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140

دوسته عزیز اونی که این حرف رو زده: "و اینم برای عقده ای هایی هست که پولشون زیادی کرده میخوان روز اول بخرن"خیلی بی ادب بوده
شما هم نمیگم از اون بی ادب تر هستی میگم بی مبالات هستی که میای تو یه فروم این نقله قول رو میکنی

الان همین جا خیلی از دوستان هستن که خرید کردن و شاید خیلی هم پولدار نباشن از خیلی چیزا زده باشن و چون عشقه این کنسول رو دارن خریده باشن

یه کم مراقبه حرف زدنمون باشیم بد نیست

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز فکر کنم تاریخ رو درست ننوشتی ؟

درست نوشته ؛ هفته دومه سپتامبر همون 13 سپتامبر میشه که لانچه دوبی هست

amirezio2012

عضو جدید
Jul 29, 2012
181
نام
امیرحسین
دوسته عزیز اونی که این حرف رو زده: "و اینم برای عقده ای هایی هست که پولشون زیادی کرده میخوان روز اول بخرن"خیلی بی ادب بوده
شما هم نمیگم از اون بی ادب تر هستی میگم بی مبالات هستی که میای تو یه فروم این نقله قول رو میکنی

الان همین جا خیلی از دوستان هستن که خرید کردن و شاید خیلی هم پولدار نباشن از خیلی چیزا زده باشن و چون عشقه این کنسول رو دارن خریده باشن

یه کم مراقبه حرف زدنمون باشیم بد نیست

- - -ویرایش - - -

درست نوشته ؛ هفته دومه سپتامبر همون 13 سپتامبر میشه که لانچه دوبی هست

من عذر خواهی میکنم چون نتونستم منظورم رو بدرستی برسونم

خواستم بگم همین افراد که با این قیمت به شما دارن کنسول میفروشن همچین طرز تفکری راجب به شما دوستان دارن پس کمی صبر کنیم چون هم پول کمتری میدیم و هم بهونه همچین حرفهایی رو به این افراد نمیدیم

من بازم بخاطر حرفن از دوستان معذرت میخوام چون واقعا قصد اهانت نداشتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر