قیمت Xbox One و Xbox One X ( پست اول تاپیک حتما خوانده شود 93/01/16 )

GEARS OF WAR4

کاربر سایت
Sep 23, 2011
111
نام
میترا
این قیمت واسه مصرف کننده میشه 1500 وگرنه اولا قیمتش این نیست بعدشم با دلار 3 تومن وارد نمیشه اینی که گفتم با دلالیش بود.:)
شما ديگه خيلي رويايي فكر ميكني ، خود فروشنده و بقيه واسطه ها هيچي نخورن اين وسط ؟ :d

- - -ویرایش - - -

بابا این قدر عجله نکنید قیمت ها میاد پایین چون عرضه کم هست و تقاضا زیاد قیمتا بالا هست:)

- - -ویرایش - - -

منم خیلی دوست دارم با این قیمت بخرم اما فکر کنم این قیمت دو سال دیگه باشه:d[/QUOTE]

sweetnightwish

کاربر سایت
Dec 1, 2009
89
نام
مجید
دوستان دعوا نكنيد ما اومديم اينجا يه چيزي دستگيرمون بشه اول از همه با سند حرف بزنيد همونطور كه قبلا هم گفتم هنوز وارد كننده اصلي جنس ايران نياورده پس دلارا 3000 تومني هست و 30 درصدم سود بخواد بياد روش ميشه 4000 بعلاوه گمركي و غيره سر جمع ريجن يك همون 1700 ميشه اما اگه وارد كننده بياره دلارش 2400 حساب ميشه 240000 قيمت افت پيدا ميكنه
دومين مطلب اينه بزاريد با يه مثال بگم ما يه دوستي داشتيم وقتي سوني 1 خريديم رفت سگا خريد 10000 تومن ما سال قبلش همين دستگاه رو 60000 پول داده بوديم بعدش من سوني 2 خريدم 270 اون سوني 1 خريد 60 تومن به نظرتون كدومش بهتره كسي كه دنبال قيمته حتما صبر ميكنه اما كسي كه مثل من خوره بازي داره زودتر دستگاه ميخره هر چقدر هم كه گرون باشه الان اكثر بازي ها رو به خاطر لايوش ميخريم چووووووووون 200 تومن براي يه بار تموم كردن بازي خيلي زياده خوب حالا كسي ذكه صبر ميكنه .يه بازي مثل تايتان رو فقط 6 ماه بازي ميكنه يه مثال راحتتر فيفا هر شهريور يه نسخش مياد حالا يه همچين بازي يا بقيه بازي ها رو فقط 3 ماه ميشه بازي كرد اگه به من باشه 200 تومن پول بازي رو الان ميدم دسگام رو گرونتر ميخرم عوضش 1 سال بازي رو انلاين ميرم يعني كل پروسه بازي رو بازي ميكنم ديگه انتخاب راه حل ها سليقه ايه

اميدوارم منظور رو گرفته باشيد

miladsaw

کاربر سایت
Dec 13, 2011
123
نام
milad
نمیدونم چرا قرار دادن سایت یا جایی در این تاپیک مشکل داره!!!
بالاخره خیلی خوبه که بدونی کجا بهتر میدن و از اونجا بگیری...

alimx360

کاربر سایت
Jul 13, 2008
438
نام
ali
نمیدونم چرا قرار دادن سایت یا جایی در این تاپیک مشکل داره!!!
بالاخره خیلی خوبه که بدونی کجا بهتر میدن و از اونجا بگیری...
دقیقا به نظرم فروشگاهی که قیمتش منصف تر از بقیه باشه بایدم یه نوعی تبلیغ براش قائل شد. چرا که نه:-/

sweetnightwish

کاربر سایت
Dec 1, 2009
89
نام
مجید
به نظر منم اسم فروشگاه و سايت ها رو بزاريد كه هم مستند باشه هم بشه تو اين وضعيت جاي قابل اطمينان پيدا كرد
ريجن 2 1500
از كجا؟؟؟؟؟؟؟
شرمنده مدير محترم نميزاره اسم مغازه بگم=))

قصد مسخره ندارما اما هر كي يه قيمت ميپرونه وقتي ميگيم از كجا اوردي جواب پيغام خصوصي رو هم نميدن:d

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
دوستان شرمنده نبودم اهواز هستم بنده اینجا فروشنده گفته وان زیاد اورده و چون خیلی کم فروش کرده این قیمت میده 1690 ریجن 1 امریکا

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
اگر از دسته اون افرادی هستین که وایسادین که ایکس باکس وان به ارزون ترین قیمت ممکنش برسه دارید وقت رو از دست میدینو تا عید کمی زمان مونده تا باز هم قیمت ها گرون تر بشه!
همین چند روز دیگه باز قیمت ها میره بالاتر و تا یک سال دیگه همچین قیمت هایی رو به زور میتونید ببینید!

11085

کاربر سایت
Feb 24, 2009
50
XBOX ONE R1

قیمت:1,925,000 تومان

در یک سایت فروش کنسول،قیمت نسبت به روز قبل20 تومان کاهش داشته.

آخرین ویرایش:

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
به نظر شما الان زمان خوبیه برای خرید ایکس باکس وان؟نه بخاطر قیمت...مثلا در زمان تازه امدن 360 فالکون یا جسپر بودن که سه چراغ میشدن و بعد ها کنسول های بهتری امدن..از این نظر عرض میکنم..سپاس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر