قیمت XBOX ONE برای فروش XBOX ONE در سایت Amazon UK کلید خورد

MR.BIG BOSS

کاربر سایت
Feb 19, 2013
266
نام
elena
30-05-2013-09-37-53.jpg

قیمت XBOX ONE در سایت آمازون 599.99 پوند انگلستان کلید خورد و این دستگاه آماده پیش فروش هست.

لیست این هفته ی آمازون قیمت کنسول ماکروسافت را برای آغاز پیش فروش 599 پوند گزاشته است این سایت طرحی مشابه را برای کنسول PS4 نیز با همین قیمت گزاشته است...
منبع

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من فکر کنم قیمت ps4 600 دلار بشه one هم 700 دلار به خاطر کینکتش اما اگه یه قیمت بشن مسلما one فروش بیشتری خواهد داشت و ارزش بیشتری نسبت به پولی که می دیدید داره

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
من فکر کنم قیمت ps4 600 دلار بشه one هم 700 دلار به خاطر کینکتش اما اگه یه قیمت بشن مسلما one فروش بیشتری خواهد داشت و ارزش بیشتری نسبت به پولی که می دیدید داره
امکان نداره PS4 600 و One 700 تا باشه دوست عزیز من اینو به شما قول میدم !

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
آخه ایکس باکس کینکت داره و باس گرو باشه پس ps4 چرا باید همین قیمت رو داشته باشه!!!!سونی هم با این قیمت گزاریش گور خودش رو کند!!!مگه اینکه کلی ip جدید عرضه کنه که بازم بعیده به پایه xbox 1 برسه از نظر فروش!!!

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
نميدونستم اين خبر را کجا بزارم
خبر خوشحال کننده اين هستش که تحريم وسايل کامييوتری و موبايل بر داشته ميشه !!!
:bighug:

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
آخه ایکس باکس کینکت داره و باس گرو باشه پس ps4 چرا باید همین قیمت رو داشته باشه!!!!سونی هم با این قیمت گزاریش گور خودش رو کند!!!مگه اینکه کلی ip جدید عرضه کنه که بازم بعیده به پایه xbox 1 برسه از نظر فروش!!!

همین الانش هم که پی اس 3یکسال از ایکس باکس دیر تر اومده چند هزار تا تو فروش ازش کمتره ...
سونی هم Ps Eyeجدید رو معرفی کرده بذارید خود کنسول معرفی شه بعد در مورد ارزش داشتن یا نداشتنش میحرفیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر