قیمت Wii U در فروشگاه های مختلف

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
اصلا بازی گیر نمیاد فکر کن شده 1 تومن کنسول بدون بازی به چه درد میخوره
اصلا تو ایران پشتیبانی نمیکنن
متاسفانه فکر کنم بازی هاش رو دی سی نمیاره و وقتیم دی سی نیاره گیر نمیاد جای دیگه.
بازی ویی یو فقط رو باندل خودش گیر میاد الان.
فعلا هم فکر نکنم تو ایران تعداد دارنده هاش به اندازه تعداد انگشتای یه دست برسه...

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل
متاسفانه فکر کنم بازی هاش رو دی سی نمیاره و وقتیم دی سی نیاره گیر نمیاد جای دیگه.
بازی ویی یو فقط رو باندل خودش گیر میاد الان.
فعلا هم فکر نکنم تو ایران تعداد دارنده هاش به اندازه تعداد انگشتای یه دست برسه...

من خیلی ها رو میشناسم که دارن اینجا
همشونو دور خودم جمع کردم یک هر تصمیمی برای این کنسول گرفتیم بهشون اطلاع بدم
اما DC از عمد نمیاره که قیمت بازی هاش فعلا بالا بمونه تا بتونه پول های تپلی به جیب بزنه
بازی هاش الان داره 265 میده آخه مگه ارزش داره این قیمت

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
من خیلی ها رو میشناسم که دارن اینجا
همشونو دور خودم جمع کردم یک هر تصمیمی برای این کنسول گرفتیم بهشون اطلاع بدم
اما DC از عمد نمیاره که قیمت بازی هاش فعلا بالا بمونه تا بتونه پول های تپلی به جیب بزنه
بازی هاش الان داره 265 میده آخه مگه ارزش داره این قیمت
کسایی که تو سایت Wii U دارند ده نفر می شن؟ قصدم تیکه انداختن و... نیست واقعا می خوام بدونم چند نفر تو سایت دارند.
در مورد قیمتشم 265 حالا خوبه، بازی های جدید 3DS رو هم بالای 200 می ده مثل اینکه.
اگه خارج بودم در خریدنش شک نمی کردم:( حیف که باید پول برای خرید PS4 جمع کنم...

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل
جدا مهدي جان چند نفر تو سايت wii u دارن؟؟

الان توی سایت رو میدونم بالای 10 نفرن که بعضی هاشون خارج از کشورن
من و مهدی و محمد امین و محمد رفیقم و اشکان و مجتبی و شایان و چند نفر دیگه که الان اسماشون یادم نیست wiiu تو سایت دارن اصلا صداشون هم در نمیاد جز من ومهدی :d
تو ایران و خارج از سایت هم حدود 5 نر میشناسم که wiiu دارن که بیشتر از 10 نفره تازه اینا فقط آماری هست که من دارم مطمئناً بیشتر از ایناست

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل
اگه بشه اکانت فروخت مثل psn مشکل wii u حل می شه توی ایران
دوستان یک تحقیقی کنند ببینند می شه یا نه
من تست کردم البته با کسی نه اما مثل این که میشه دو تا کاربر ساخت و به هر کدوم ID مختلف داد
فقط دانلود بازی رو تست نکردم اما رفتم تو eshop دیدم که بازی رو میزنه که خریداری شده قبلا
پس فک کنم بشه

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,349
نام
امیر
من یه جایی خونده بودم بازی که میخرین برای Wii U از e Shop برای دستگاه ثبت مشه. یعنی اگه این دستگاه بعدا فروخته بشه میشه بازیهایی که خریداری شده باهاش رو دوباره دانلود کرد. البته فک کنم الان نباشه چون اونوقع هم میگفتن شاید با یه اپدیتی بره!

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
الان توی سایت رو میدونم بالای 10 نفرن که بعضی هاشون خارج از کشورن
من و مهدی و محمد امین و محمد رفیقم و اشکان و مجتبی و شایان و چند نفر دیگه که الان اسماشون یادم نیست wiiu تو سایت دارن اصلا صداشون هم در نمیاد جز من ومهدی :d
تو ایران و خارج از سایت هم حدود 5 نر میشناسم که wiiu دارن که بیشتر از 10 نفره تازه اینا فقط آماری هست که من دارم مطمئناً بیشتر از ایناست
مهدی جان ملاک داخل ایران هست نه خارج. هر کس خارج باشه اراده کنه می ره هر چی دلش بخواد می خره.
بعد در مورد کسایی که تو نت می گن دارن زیاد باور نکن. یه آمار باید بگیری هر کس ادعا می کنه داره یه عکس با نام کاربری بگیره از کنسولش و آنلاین هم از طریق Wii U باهاش چت کن اونوقت ببین واقعا چند نفر دارند. وگرنه گذاشتن عکس Wii U جزو پلتفرم های زیر آواتار هیچ کاری نداره.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل
مهدی جان ملاک داخل ایران هست نه خارج. هر کس خارج باشه اراده کنه می ره هر چی دلش بخواد می خره.
بعد در مورد کسایی که تو نت می گن دارن زیاد باور نکن. یه آمار باید بگیری هر کس ادعا می کنه داره یه عکس با نام کاربری بگیره از کنسولش و آنلاین هم از طریق Wii U باهاش چت کن اونوقت ببین واقعا چند نفر دارند. وگرنه گذاشتن عکس Wii U جزو پلتفرم های زیر آواتار هیچ کاری نداره.

حرفت درست اما اینایی که میگم دارن رو اکثرا دیدم
مثلا مهدی شایان یا محمد اینا رو دیدم که دارن
حتی از یکیشون بازی خریدم :d

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل
والا من یه کم رفتم تواین فکر بگیرم، حتا رفتم gamestop که بگیرم ولی‌ پشیمون شدم. در حال حاضر اصلا ارزش نداره خریدنش

به نظرم کار خوبی کردی بزار بعد E3 بگیر چون احتمال کاهش قیمت هم هست
پک بیسک رو 250 دلار و دیلاکس رو 299 دلار میکنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر