قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

ssma

کاربر سایت
Sep 18, 2010
167
منظور ایشون ریفر بوده!
آره آره ریفر بود شرمنده اشتباها گفتم فیک. خلاصه عرض ما رو کسی پاسخ نگفتا سوال من اینه که عرضه تو آسیا (نیمه دسامبر) هم با همون 400 دلاره یا بیشترش می کنن چون من می خوام از دبی بگیرم.

sinanet

کاربر سایت
Jan 8, 2008
174
نام
Sina
بهتره یه نگاه به این قیمت بندازین که مال آمازونه !! جنس نوبرونه س دیگه هرکی هرچقد زورش برسه میده. فقط باید این مساله یادمون باشه که گوجه سبز قرار نیست بخریم که فقط چند ماه بمونه. این دستگاه قراره 7-8 سال جواب بده پس واقعا 5-6 ماه اونورتر خریدن توفیری نداره. من خودم PS3 رو 1 سال و نیم بعد از لانچ خریدم تا الان نزدیک 6 سال دارم باهاش زندگی می کنم بازی های اون 1 سال و نیم رو هم درو کردم.

Amazon.com: Buying Choices: PlayStation 4 Battlefield 4 Launch Day Bundle

Playst@tion

کاربر سایت
Mar 7, 2011
140
نام
!H@D
سلام؛
دوستان ما یه آشنایی داریم تو فنلاند که میخوام از طریق ایشون PS4 رو از اونجا بخرم. منتها ایشون میگه که برای رد شدن از پول گمرک بایستی دستگاه رو بدون جعبه ارسال کنه... میخواستم ببینم شما راهی یا پیشنهادی دارید که من بتونم بازی رو با جعبه دریافت کنم اما درگیر پول گمرک نشم؟
از نحوه محاسبات پول گمرک و پست هم اگر اطلاعاتی داشتید بنده رو راهنمایی کنید. باتشکر...
(اگر یک راه دیگه ای غیر از این هم بلدید من رو از راهنمایی هاتون دریغ نکنید)
منتظرم...

dragonborn1375

کاربر سایت
Oct 26, 2012
123
نام
محمد حسین
دوستان شاید سوالم مبتدیانه باشه.
ولی این قضیه ریفر چیه؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دوستان امروز و فردا شاید یه نمه ارزون بشه و بیاد نزدیک 2 تومن ولی ترس خودشون ـه!
اینا وارد کردن تا قبل از لانچ اروپا به قیمت خون پدرشون بفروشن الان که رو دستشون باد کرده و می‌دونن با لانچ اروپا (پس فردا) کنسول همه جا پر می‌شه و قیمت تازه میاد نزدیک چیزی که باید باشه، دارن مثلا قیمت رو کاهش می‌دن!
یه هفته صبر کنید راحت زیر 1800 گیر میاد بیشتر صبر کنید و دلار هم ثابت بمونه راحت می‌شه 1600 یا حتی پایین تر هم خرید.

dragonborn1375

کاربر سایت
Oct 26, 2012
123
نام
محمد حسین
یعنی عین نو میدن دست طرف؟راهی برای تشخیصش نیست که موقعی که بخوایم بخریم سرمون کلا نره؟

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
سلام؛
دوستان ما یه آشنایی داریم تو فنلاند که میخوام از طریق ایشون PS4 رو از اونجا بخرم. منتها ایشون میگه که برای رد شدن از پول گمرک بایستی دستگاه رو بدون جعبه ارسال کنه... میخواستم ببینم شما راهی یا پیشنهادی دارید که من بتونم بازی رو با جعبه دریافت کنم اما درگیر پول گمرک نشم؟
از نحوه محاسبات پول گمرک و پست هم اگر اطلاعاتی داشتید بنده رو راهنمایی کنید. باتشکر...
(اگر یک راه دیگه ای غیر از این هم بلدید من رو از راهنمایی هاتون دریغ نکنید)
منتظرم...
کاملاً درسته...اگه بخواد برات بفرشته باید بدون جعبه بفرسته و گرنه با جعبه بهش مبلغ گمرک میخوره...بطور بسته بندی اگه باشه هزینه میخوره بهش...باید انباکس شده باشه تا بدون گمرکی وارد بشه.
فقط کنسول نیست
لپ تاپ و اینجور چیزا هم هستش
خوب شد گفتین واقعاً...مرد مؤمن بحث الآن سر کنسوله خو...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر