قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

abolfazl2015

کاربر سایت
Dec 20, 2010
117
نام
ابوالفضل
امروز 3.300 تومن توبخونه .........روزی 50 تومن داره میره روش که :(:( گفت بارمو گرفتن

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
امروز 3.300 تومن توبخونه .........روزی 50 تومن داره میره روش که :(:( گفت بارمو گرفتن

شما چرا هی جو میدی ؟؟!!! اینهمه هر روز میای میگی داره گرون میشه هزار نفر جوابتو دادن که چند روز دیگه ریلیز اروپاست توی بازار پر میشه و قیمت پایین میاد . حالا فردا بیا بگو شده 4 میلیون . ماشالا هر روز اول صبح هم توپخونه هستی ! ایشالا که خودت فروشنده نیستی و فقط یک مشتری هستی !!!! نترس شهاب سنگ هم که بباره و هرچقدر هم که باروشونو بگیرن حداکثر تا هفته دیگه توی بازار پر میشه و آسیا هم که حدود 2 هفته دیگست و واقعا افت بیشتری میکنه اون موقع .

MK SOLTAN

کاربر سایت
Dec 19, 2011
76
نام
M O H A M M A D
یک ماه دیگه خیالتون راحت میشه 1500.بزارید تو بازار پر بشه....
مقایسه درست نیست.اما من Xperia Z خریدم 2500 الان 1350 :) پس الکی چو ندین.یه کنسوله.فضا پیما نیست که

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي

این فروشنده های توپخونه همچین میگن بارمونو گرفتن کسی ندونه انگار همشون تو کاره واردات هستن .
اینا فقط دلالند ، کلا این جور وسایل رو یکی دو نفر به صورت عمده وارد میکنه و بعد پخش میکنه تو بازار.
چه بسا کل فروشنده های توپخونه از یه نفر دارن تغذیه میشن .

abolfazl2015

کاربر سایت
Dec 20, 2010
117
نام
ابوالفضل
داداش من فروشنده نیستم هر روز صبح هم توبخونه نیستم فقط تماس میگیرم با دو سه تا فروشنده ...

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
داداش من فروشنده نیستم هر روز صبح هم توبخونه نیستم فقط تماس میگیرم با دو سه تا فروشنده ...​

دوست عزیز با تلفن مگه میشه قیمت گرفت؟
اینهمه تو سایت در باره قیمت نظر نده
هر کسی خواست خودش میره توپخونه

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دلار 2930 تومن

- - -ویرایش - - -

من قیمته ps4 و دلارو لحظه به لحظه میذارم
آقا مگه اینجا تالار بورس هستش که لحظه به لحظه می خوای بزاری؟

دیگه قیمت دستگاه که اینجوری نیست تو روز 10 بار بالا پایین بره. همون یه بار کافی هستش. در ضمن اگر از این به بعد پستی فقط به قیمت دلار یا مسائل بی ربط به قیمت PS4 باشه اخطار میگیره پس دقت کنید. هر کی تو این تاپیک میاد یه پست میزنه بعد کسی قیمت بخواد ببینه باید 10 صفحه بچرخه تا 4 تا پست درست و حسابی پیدا کنه. صحبتم هم کلی بود تو این زمینه و دقت کنید.

موفق باشید

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
هر چی پست پاک میکنم بازم فایده نداره
اینجا صرافی و بورس نیست

کسی دیگه حرفی از دلار و قیمتاش و مسادل پیرامون اون بزنه دسترسیش را قطع میکنم

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
مسئولین محترم با کاربرهایی که هدفشون معلومه و هر روز یه قیمت فضایی از خودشون اینجا مینویسن هم برخورد کنید.
با تشکر.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اگه میشد تاپیک قفل شه تا 23 اذر خوب میشد
چون قیمت تا اون موقع زیاد تغییری نمیکنه بعدشم بعضیا میرن قیمت میگیرن تلفنی میان اینجا میذارن اعصاب همه رو خورد میکنن
الان وارد کننده های اصلی وارد نکردن هنوز چون کم و قیمت بالاست تو دبی ولی 23 اذر همه وارد میکنن راحت با قیمت 1.6 1.7 و یا پایینتر میشه گیر اورد

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
دوست عزیز با تلفن مگه میشه قیمت گرفت؟
اینهمه تو سایت در باره قیمت نظر نده
هر کسی خواست خودش میره توپخونه

دمت گرم اینو خوب اومدی

اصلا نیازی نیست شما تماس بگیری ما خودمون می دونیم کی بریم بخریم و مطمین باش به کسی هم باج نمی دیم.

GTGTA

کاربر سایت
Sep 23, 2013
200
یک توضیح هم من در مورد قیمت امارات بدم

قیمت توی امارات 1699 درهم هست ، هزینه ارسالش هم به ایران حدود 40 درهم می شه
در کل کنسول 1739 درهم تموم می شه به طور تقریبی تا برسه ایران ، تقریبا 1400 با نرخ فعلی

فقط می مونه بحث گمرکش ، اگر به عنوان کادو براتون بفرستن احتمال این که گمرک نگیره هست اما در کل گمرک قابل پیش بینی نیست و ممکنه کنسول رو کادوپیچ هم بکنن بفرستن باز هم گمرک کالا رو بلوکه کنه و نیاز به ترخیص داشته باشه

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
بالاخره یه جا پیداااااا کردم قیمت رو 1 میلیون و ششصد میده :d
منصف هم پیدا شد :d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر