قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
اتفاقا من فقط ریجن 1 می گیرم ولاغیر.
چه ريجن ١ چه ريجن ٢ ,چه فرقي داره؟:d مهم اينه كه ريجن ٢ شايد اصلا مشكلات ١ رو نداشته باشه(حالا ميخواد١٠٠٠ تا دستگاه باشه)

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr
امروز قیمت PS4 رو دقیقا پرسیدم بازی هاش بین 200 تا 250 هست و کنسولشم بعضی ها 2.500 میدن بعضی ها 2.700 .تا 7 یا 10 روز دیگه بار های جدیدشونم میرسه و حتی ممکنه قیمت رو بکشونه زیر 2 تومن !
قیمت ها هم از پاساژ نخل اهوازه که دوستم رفته و پرسیده

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
اینایی که وارد ایران شده از اون مشکل داراس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sinanet

کاربر سایت
Jan 8, 2008
174
نام
Sina
خوب داداش ریجن 1 که داغونه ! الان هم قیمت بالاس هم کلی مشکلات داره ! مشکل سازندش بوده ! واسه ریجن 2 وایسا بیاد ! یه 20 روز ! هم قیمت بهتر میشه هم کیفیتش !
عجله که نداری ! بعدا بگیری پشیمون میشی ! این 20 روزم یجوری سر کن !

الانو که نمیگم. من بخوام بگیرم بعد عید می گیرم. ولی در کل کنسول فقط ریجن 1 گرفتم و می گیریم :D

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
قیمتا نیومد پایین؟

نه هنوز ! فعلا منتظرن یکی بیاد بخره ! یه 2 هفته صبر کن میاد پایین ! همیشه هرچی میاد همینطوری ! تجربه دارم به شدت تو این مورد ! یعنی خریدم 2 هفته بعدش 500 تومن ارزون تر شده !
قیمت پیش فروش ها خوبه ! الان اصلا موقع خوبی برای خرید نیست ! مخصوصا که کلی مشکلات داره ! تا ریجن 2 صبر کن ببین چجوریاس ! 19 نوامبر میاد !

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
نه هنوز ! فعلا منتظرن یکی بیاد بخره ! یه 2 هفته صبر کن میاد پایین ! همیشه هرچی میاد همینطوری ! تجربه دارم به شدت تو این مورد ! یعنی خریدم 2 هفته بعدش 500 تومن ارزون تر شده !
قیمت پیش فروش ها خوبه ! الان اصلا موقع خوبی برای خرید نیست ! مخصوصا که کلی مشکلات داره ! تا ریجن 2 صبر کن ببین چجوریاس ! 19 نوامبر میاد !

29 نوامبر تو اروپا لانچ میشه .
قیمت تا سه هفته دیگه میاد پایین تر ولی اون موقع هم گرون هست .

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
نمی تونی بگی حد اقل چقدر :d ؟؟؟؟؟

شما حساب کن ایفون 5 وقتی وارد ایران شد (64 گیگ) حدود 5.100 قیمتش بود ! بعد حدودا 5 6 هفته قیمتش به 3200 رسید ! دیگه خودت حساب کن دیگه !

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,252
تو دبی بیاد قیمت ها تو ایران پایین تر میاد . اگه واقعا یکم انصاف تو وجودشون باشه 1.600 نباید بیشتر بشه . قیمت بازی هاش به نظرم خوبه 200 فعلان . درکل نخرید الان .

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
الان همه ميپرسن چنده چنده اماده به خريدن ايشالا؟؟؟!!! :|
خود كنسول رو خريدين بازيهاش چي؟؟؟دسته ي اضافي چي؟؟
ماشالا همه مايه دار!!
يه ١-٢ماه صبر كنيد ديگه....نه بازي تموم ميشه نه كنسول!تازه بهترم ميشه.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر