قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
خب بری بالایه1میلیون بدی کنسول300.400تومنی کار درستیه؟؟
دوست من اگر زماني كنسول هاي نسل اينده به قيمت زير ٤٠٠ تومان رسيدند، بنده حاضر مي شم براي شما يك عدد ps4 تهيه كنم
(حد اكثر تا ٣سال ديگه شدني نيست)!
ما داريم تو مملكتي زندگي ميكنيم كه قيمت ارز ساعت به ساعت بالا و پايين مي شه و نرخ ارز مبادلاتيمون ٢/٦ هست
چطور ممكنه دلار بشه ٨٠٠ تومان كه بشما مي خواي؟!
الان قيمت قانونيه كنسولps4 تو هماي جهان به پول ما ١٣٠٠~١٤٠٠ هست و فروشنده ها هم كه از طرف سوني نيومدن اون ها هم بايد وارد كنند و سودشان را ميخواهد
در نهايت ما هم بايد عادل باشيم و قيمتي كه روي ١/٦٠٠~١/٨٠٠ را بپذيريم
اگر دي سي به قولش عمل كنه و طبق گفته ي خودش بعد سه ماه كنسول به دلار مقداري كاهش داشته باشه(حمل و نقل)،قيمت به اون چيزي كه ما مي خواهيم نزديك مي شه
اميوارم ه كسي كه اين كنسول رو مي خواد موفق به خريدش بشه

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
دوست من اگر زماني كنسول هاي نسل اينده به قيمت زير ٤٠٠ تومان رسيدند، بنده حاضر مي شم براي شما يك عدد ps4 تهيه كنم
ما داريم تو مملكتي زندگي ميكنيم كه قيمت ارز ساعت به ساعت بالا و پايين مي شه و نرخ ارز مبادلاتيمون ٢/٦ هست
الان قيمت قانونيه كنسولps4 تو هماي جهان به پول ما ١٣٠٠~١٤٠٠ هست و فروشنده ها هم كه از طرف سوني نيومدن اون ها هم بايد وارد كنند و سودشان را ميخواهد
اگر دي سي به قولش عمل كنه و طبق گفته ي خودش بعد سه ماه كنسول به دلار مقداري كاهش داشته باشه(حمل و نقل)،قيمت به اون چيزي كه ما مي خواهيم نزديك مي شه
مطمینی ساعت تغییر میکنه ارز؟
ثانیه ای

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
عزیز خودم ایران زندگیم یکنم اینارو میدونم
ولی من گفتم منظورم با دلار ارزونتره نه دلار3000تومنی
دلار100درصد پایین میاد
بحث این نیست
مهم نیست دلار هم پایین بیاد فروشندها با همون دلار3تومنی حساب میکنن:D
وقتی شما میری 1.2میلیون میدی کنسول نسل قبل که تا2سال پیش300.400تومن بود به نظرت اینکارت برا فروشنده یعنی چی؟یعنی اینکه مهم نیست چقد گرون باشه شما میایی میخری
واین فروشندهای عزیز هم چند برابر قبل میکشن رو کنسول
یعنی دلار هم ارزون بشه ایناباز گرون میدن چون شما نشون دادی هرچقد گرون باشه باز میایی میخری

بهترین کار نخریدن کنسوله ایناهم دنبال پول دراوردنن وقتی کسی نخره خب مجبور قیمت پایین بیارن

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
یعنی دلار هم ارزون بشه ایناباز گرون میدن
انقدر بکشن روش تا جونشون در بیاد !! وقتی کسی ازشون نخره آدم میشن ، واقعا باید تحریمشون کنیم هیچی نخریم تا بفهمن ! :|:d

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
هر چقدر هم که نخرید باز هم اشخاصی که میخرند بسیار زیاده یکی کسانی که وضعشون خوبه و دسته دیگه کسانی که دسترسی به اینترنت ندارند و ... و اگه دیگه خیلی همه هماهنگ باشند شاید یکم بتونن تاثیر بزارند نه زیاد چون مشتری زیاده . همین الان پیش فروش PS4 با همین وضعیت فکر میکنم حدود 10 نفر ثبت نام کردند تازه خیلیا خبر ندارند و اینترنت نمیان .

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
عزیز خودم ایران زندگیم یکنم اینارو میدونم
ولی من گفتم منظورم با دلار ارزونتره نه دلار3000تومنی
دلار100درصد پایین میاد
بحث این نیست
مهم نیست دلار هم پایین بیاد فروشندها با همون دلار3تومنی حساب میکنن:D
وقتی شما میری 1.2میلیون میدی کنسول نسل قبل که تا2سال پیش300.400تومن بود به نظرت اینکارت برا فروشنده یعنی چی؟یعنی اینکه مهم نیست چقد گرون باشه شما میایی میخری
یعنی دلار هم ارزون بشه ایناباز گرون میدن چون شما نشون دادی هرچقد گرون باشه باز میایی میخری

بهترین کار نخریدن کنسوله ایناهم دنبال پول دراوردنن وقتی کسی نخره خب مجبور قیمت پایین بیارن

من اولش فکر کردم شما داری مزاح میکنی. ولی الان میبینم طرز تفکر شما اینه.
با این طرز تفکر تو این مملکت نباید پراید بخری ، نباید گوشت بخوری و حتی نباید بمیری چون قیمت کفن هم حتی قیمت 2 سال پیش نیست.
بهتره یکم با چشم باز به دور و برتون نگاه کنین. 2 سال پیش با 5000 تومن میشد خفن ترین سیستم دنیا رو بست. الان با 15000 تومن هم نمیشه.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
خیالتون راحت دلار داره ارزون میشه .... فقط یجوری باید جلوی این لاشخورا رو گرفت که دنبال سود میلیونین:|

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
من اولش فکر کردم شما داری مزاح میکنی. ولی الان میبینم طرز تفکر شما اینه.
با این طرز تفکر تو این مملکت نباید پراید بخری ، نباید گوشت بخوری و حتی نباید بمیری چون قیمت کفن هم حتی قیمت 2 سال پیش نیست.
بهتره یکم با چشم باز به دور و برتون نگاه کنین. 2 سال پیش با 5000 تومن میشد خفن ترین سیستم دنیا رو بست. الان با 15000 تومن هم نمیشه.
جدی؟؟نمیدونستم:D
شما کلا نگرفتی فکر کردی من میگم قیمت هیچی نباید تغییر کنه
این طبیعیه قیمت ها هر سال بالاتر بره ولی معقول.الان تو1سال قیمت ها3برابر شده این طبیعیه:D
بهتر قبل پست دادن فکر کنین
ملت درامدشون همون درامد دلار1000تومنیه چطور میشه با دلار3000تومنی زندگی کرد

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
بابا بامزه ها خب طرز فکرتون همینه که بازار بنداز بنداز شده

ارزش کنسول از این بیشتر نیست حالا شما میخوای میلیونی پول کنسول بدی هم خودت ضرر میکنی هم ملت.
البته منظور با دلار1500به پایین.تو این گرونی که کنسول نسل حاضر خریدن دیوانگیه چه برسه نسل بعد اونم زمان عرضه
:biggrin1:
یعنی کسی اینجا هست که بخواد با دلار 3هزار تومنی کنسول و بازی نسل بعد بخره؟؟
شما که میتونی درست فکر کن قیمت ها رو بیار پایین ما هم دعا میکنیم براتون بگو کجا 600 500 میگیری ما هم میگیریم:)
نمیشه مربوط به طرز فکر نیست این چیزیه که دست مردم نیست تنها کاری که ما میتونیم بکنیم صبر وقتی زیاد فروش نباشه مجبورن قیمت کم کنن از سود خودشون کمی بزنن ولی 600 500؟ دلارو قیمتشو که دیگه مغازه دار و مردم تعیین نمیکنه
پ.ن:بعضی از نوع مردم کشور ما هستن که فقط مینالن ای مردم هیچ قلطی نمیکنن ای مردم فلانن ای مردم .....خوب اخه خواهر من برادر من خودتون چی هستین پس؟

آخرین ویرایش:

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,240
نام
فراز
شاید بعضی ها ناراحت بشن از حرفم ولی من اگه همین الان ۲۲۰۰ داشتم پیش خرید میکردم چون عاشق ps4 هستم

ferod

کاربر سایت
Apr 7, 2008
419
اگه صبر کنیم قطعا با قیمت مناسب تری کنسول رو تهیه میکنیم

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
شما که میتونی درست فکر کن قیمت ها رو بیار پایین ما هم دعا میکنیم براتون بگو کجا 600 500 میگیری ما هم میگیریم:)
نمیشه مربوط به طرز فکر نیست این چیزیه که دست مردم نیست تنها کاری که ما میتونیم بکنیم صبر وقتی زیاد فروش نباشه مجبورن قیمت کم کنن از سود خودشون کمی بزنن ولی 600 500؟ دلارو قیمتشو که دیگه مغازه دار و مردم تعیین نمیکنه
پ.ن:بعضی از نوع مردم کشور ما هستن که فقط مینالن ای مردم هیچ قلطی نمیکنن ای مردم فلانن ای مردم .....خوب اخه خواهر من برادر من خودتون چی هستین پس؟

مردم اینقدر Donkey هستن که همون روز اول مث ارتش گاندولف حمله میبرن و میخرن
فروشنده ها هم که میبینن قیمت رو تغییر نمیدن هیچ زیاد تر هم میکنن

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
شرکت سونی با تمام هزینه های جانبی داره کنسولو میده 400 دلار و یک مقدار مشخصی روش سود میکنه .ولی اینجا فروشنده هایی که هیچکاری نکردن خداتومن سود میبرند
پیشنهاد من اینه که یکی از بچه های بازی سنتر که میتونه مستقیم بیاره،با یک سود معقول برای خودش این کارو انجام بده

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
به نظر من هر چقدرم منتظر کنسول نسل بعد بودیم و...واقعا با این وضع اقتصاد ایران و ارز و ارزش پول بسیاررررر افتضاح ایران واقعا اشتباهه الان خرید کنسول

یعنی واقعا شما فک کن انگار که اون پول رو با زحمت در نیاوردی و علنن داری 2 برابر هزینه کنی

من طرف حسابم اون کساییه که واقعا خودشون پول در میارن و میفهمن این کنسولی که اینجا با ارزش عزیز پول ما 1.800 1.900 تومان هست تو اونور براشون مثل 700 800 هزار تومنه واحد پول ماهایه.....یه لحظه فک کنید واقعا
انگار که واقعا داریم دو دستی پولمونو میندازیم تو چی بگم....
هر چقدر هم عاشق کنسول نسل بعد بودیم واقعا با این وضعیت ارز ما و....خوش به حالشون واقعا خوش به حال همونا
وقتی 1 دلار اونا باشه 3500 تومان ما
وقتی یه پوند اونا باشه 5000 تومان ما
حق داریم 2 میلیون ناقابل بدیم به یه کنسول.........

- - -ویرایش - - -

شاید بعضی ها ناراحت بشن از حرفم ولی من اگه همین الان ۲۲۰۰ داشتم پیش خرید میکردم چون عاشق ps4 هستم

داداش شما از اوناییه که برات فرقی نداره ی
بهت هم بگن 5 تومان لانچ ...چون احتمالا با این مدل نظر دادن و...اون پول و با زحمت به دست نیاوردی و هر چقدرم عاشق کنسول باشی میخری
چون علنن آدم احساسی و حاضری... ولی یه خوده فکر که بکنید میفمید چه کلاه گشادی داره سرمون میره تو ایران با این قیمت

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,240
نام
فراز
به نظر من هر چقدرم منتظر کنسول نسل بعد بودیم و...واقعا با این وضع اقتصاد ایران و ارز و ارزش پول بسیاررررر افتضاح ایران واقعا اشتباهه الان خرید کنسول

یعنی واقعا شما فک کن انگار که اون پول رو با زحمت در نیاوردی و علنن داری 2 برابر هزینه کنی

من طرف حسابم اون کساییه که واقعا خودشون پول در میارن و میفهمن این کنسولی که اینجا با ارزش عزیز پول ما 1.800 1.900 تومان هست تو اونور براشون مثل 700 800 هزار تومنه واحد پول ماهایه.....یه لحظه فک کنید واقعا
انگار که واقعا داریم دو دستی پولمونو میندازیم تو چی بگم....
هر چقدر هم عاشق کنسول نسل بعد بودیم واقعا با این وضعیت ارز ما و....خوش به حالشون واقعا خوش به حال همونا
وقتی 1 دلار اونا باشه 3500 تومان ما
وقتی یه پوند اونا باشه 5000 تومان ما
حق داریم 2 میلیون ناقابل بدیم به یه کنسول.........

- - -ویرایش - - -

داداش شما از اوناییه که برات فرقی نداره ی
بهت هم بگن 5 تومان لانچ ...چون احتمالا با این مدل نظر دادن و...اون پول و با زحمت به دست نیاوردی و هر چقدرم عاشق کنسول باشی میخری
چون علنن آدم احساسی و حاضری... ولی یه خوده فکر که بکنید میفمید چه کلاه گشادی داره سرمون میره تو ایران با این قیمت
دوست عزیز میشه به من بگی الان بعد از چندین سال که ps3 اومده قیمتش چنده؟ ما میگیم تا ۲میلیون هم حاضریم بدیم نگفتیم ارزونه قیمتش تو روز اول خیلی بدم نیست وقتی ps3 کلی دارن میدن الان البته انشالله دلار میاد پایین قیمتا درست میشه الانم که روز به روز دلار داره میاد پایین همه دوست دارن ارزون بخرن عزیز

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر