قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
واقعا خنده داره تنها فقط توی این کشور باید بگیم خرید کنسول روز لانچ اشتباهه ، مردم کشورها دیگه از 6 ماه قبلش اوقت پیش خرید میکنن ! :-<
چی میشه گفت واقعا حق ما خیلی خیلی بیشتر از اینهاست ..
مردم کشورهای دیگه اسمشون با خودشونه دیگه;) آخه ما چه چیزمون مثل اوناست که کنسول خریدنمون باشه:|
من یکی فعلا بیخیال خرید PS4 شدم تا ارزون بشه تنها بازی که میخوام بازی کنم BF4 هستش که اونم میشینم با خیال راحت با PC بازیش میکنم:)

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
مردم کشورهای دیگه اسمشون با خودشونه دیگه;) آخه ما چه چیزمون مثل اوناست که کنسول خریدنمون باشه:|
من یکی فعلا بیخیال خرید PS4 شدم تا ارزون بشه تنها بازی که میخوام بازی کنم BF4 هستش که اونم میشینم با خیال راحت با PC بازیش میکنم:)
خب شما PC خفن (:d) داری میتونی راحت بازی کنی کسی که نداره مثل من چیکار باید کنه تازه حیف نیست انحصاری ها رو رها کنی بری فقط BF4 بازی کنی !

Pitbull

کاربر سایت
May 12, 2011
174
نام
مهرزاد
من یکی از اقوام نزدیکم اقامت دبی داره و البته بعد از چند ماه مثلا 6 یا 7 ماه بعد عرضه کنسول میگم برام از اونجا بگیره وبعد که میخواد بیاد برام بیاره

میگم اگه بخوام باندل مثلا کیل زون بگیرم بهتر نیست؟

اونوقت چند در میاد؟

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
خب شما PC خفن (:d) داری میتونی راحت بازی کنی کسی که نداره مثل من چیکار باید کنه تازه حیف نیست انحصاری ها رو رها کنی بری فقط BF4 بازی کنی !
کدوم انحصاری مثلا؟ فعلا که من انحصاری چندان جالبی نمیبینم(نظر شخصی):d
اصلا هم حیف نیست چون اولا من دیگه مثل قبل فرصت بازی کردن آنچنانی ندارم و در ثانی BF4 به عنوان یه گیم آنلاین به اندازه کافی میتونه واسم سرگرم کننده باشه:) کلا تا وقتی که چند تا بازیه درست و حسابی واسش نیاد و مخصوصا ND واسه PS4 بازی نزنه من اصلا فکر خریدشم نمیکنم اون انحصاریها هم نمیگم بد هستن ولی در حدی نیستن که منو مجاب به خرید PS4 کنن:d

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
من خبلب دوست دارم که کنسول رو روز اول بخرم ولی اگه مشکل سخت افزاری داشته باشه چی ؟؟؟؟:(
اگه دو سال بعدش مدل اسلیم معرفی بشه چه خاکی توسرم بکنم:((

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,240
نام
فراز
من خبلب دوست دارم که کنسول رو روز اول بخرم ولی اگه مشکل سخت افزاری داشته باشه چی ؟؟؟؟:(
اگه دو سال بعدش مدل اسلیم معرفی بشه چه خاکی توسرم بکنم:((
داداش بخیال بعیده مشکل سخت افزاری داشته باشه نفوذ بد نزن فوقش نرم افزاری که اونم با اپدیت حل میشه

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
من بیشتر از500تا600پول کنسول نمیدم چون ارزشش همینه.

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
متاسفانه قیمتها تو ایران هیچ اعتباری نداره شب میخوابی صبح پا میشی یک دفعه چندین برابر میشه وضع $هم ناپایداره و روبه افزایش هست به نظر من اگه پولتون جور هست سریع بخرید اگر هم جور نیست که باید منتظر ماند اما به امید اینکه وایسید سال بعدش ارزونتر بشه با شرایط فعلی بازار نباشید :|

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
بابا بامزه ها خب طرز فکرتون همینه که بازار بنداز بنداز شده
ارزش کنسول از این بیشتر نیست حالا شما میخوای میلیونی پول کنسول بدی هم خودت ضرر میکنی هم ملت.
البته منظور با دلار1500به پایین.تو این گرونی که کنسول نسل حاضر خریدن دیوانگیه چه برسه نسل بعد اونم زمان عرضه:D
یعنی کسی اینجا هست که بخواد با دلار 3هزار تومنی کنسول و بازی نسل بعد بخره؟؟

bazzigoosh

کاربر سایت
Jan 25, 2011
155
بابا بامزه ها خب طرز فکرتون همینه که بازار بنداز بنداز شده
ارزش کنسول از این بیشتر نیست حالا شما میخوای میلیونی پول کنسول بدی هم خودت ضرر میکنی هم ملت.
البته منظور با دلار1500به پایین.تو این گرونی که کنسول نسل حاضر خریدن دیوانگیه چه برسه نسل بعد اونم زمان عرضه:D
یعنی کسی اینجا هست که بخواد با دلار 3هزار تومنی کنسول و بازی نسل بعد بخره؟؟

خود من یکی از همین بامزه ها و دیوانگانی هستم که شما فرمودید )x

فکر میکنم اگر کمی در بکاربردن کلمات دقت بیشتری نمایید بهتر است

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
خود من یکی از همین بامزه ها و دیوانگانی هستم که شما فرمودید )x

فکر میکنم اگر کمی در بکاربردن کلمات دقت بیشتری نمایید بهتر است
حرف بدی نزدم دوست عزیز چرا انقد حساس؟؟:D الان گفتم بامزه به شما توهین شد:D عجب
خب بری بالایه1میلیون بدی کنسول300.400تومنی کار درستیه؟؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر