قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,240
نام
فراز
اخه سری اول یه حال دیگه ای میده یه سوال بچه ها اطلاع دارید فیفا ۱۴ ps4 و ps3 دقیقا چه فرق هایی دارن؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
فرمایش شما متین.
منتها هستن کسانی که نمیخوان PS3 رو بفروشن. یعنی شما نمیخوای دوباره شاهکارهای این نسل رو تکرار کنی ؟
در ضمن بالا هم عرض کردم که دور و بر عید کنسول به وفور یافت می نشود. :d
پس توقع افت قیمت محسوس کمی دور از انتظاره. مگر اوشلوق یه تکونی بخوره.
و یه مسئله دیگه. حیف نیست Cross Gen ها رو ، رو PS4 نری؟ قیمت بازی هاشون هم که یکی هستن.
نکته آخر هم این که من توصیه نمیکنم خرید روز لانچ رو.
منتها میخوام بگم ایندفعه قضیه ویتا پیش نخواهد اومد. اون ویتاها ژاپنی بودن و قیمتشون ذاتا بالا بود.
در ضمن بد نیست یه نگاهی هم به قیمتهای Ebay بندازین.
عزیز شما مثل این که با Infinitive Power of Cloud آشنایی نداری:D
سونی این همه پول داد Gaitai رو خرید که بتونه بازی های PS3 و PS2 و PS1 رو از طریق اون برای PS4 قرار بده!
مطمئنا نسل بعد Uncharted Collection و... هم داریم.
اگر کنسول های سری اول مشکل سخت افزاری داشته باشند چی؟

روز عرضه هم بازی تو بازار نیست و باید مجددا از خارج سفارش بدید بیاد.

بازی ها رو هم سه ماه دیرتر بازی کنید چیزی نمیشه.
The Fu*king Name on The Console Is Sony, So Make Belive :D

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
The Fu*king Name on The Console Is
Sony, So Make Belive
ادم باید واقع بین باشه بعضی اشکالات تا قطعه بصورت عمده توی بازار نیاد و خوب تست نشه معلوم نمیشه حالا هر شرکتی باشه که به مرور زمان رفع میشن این مشکلات اگه نداشته باشه مشکلی که چه بهتر ولی اگه داشته باشه ما که ایرانی هستیم دستمون به جایی بند نیست هر چی پول دادیم پر اونم پولی که چند برابر ارزشه کنسوله

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
سونی این همه پول داد Gaitai رو خرید که بتونه بازی های PS3 و PS2 و PS1 رو از طریق اون برای PS4 قرار بده!

مث YLOD پی اس 3
کی میدونست؟
یکی هم مث شما میگفت
SONY SO MAKE BELIVE:d

- - -ویرایش - - -

یکی داخل سایت همسایه تاپیک پیش فروش PS4 زده

کاربر سایت همسایه که اینو نوشته احیانا بالا خونه رو اجاره نداده؟:-/:d

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
باو مگه چی میشه 2-3 ماه دیرتر بخرید دستگاه رو؟:-/ اینطوری هم دستگاه ارزوتنر میشه هم بازیهایی که روز لانچ اومدن ارزون تر شدن:>:d

ارزونتر که میشه. ولی توقع آنچنانی نباید داشت. ولی بازیهاش ارزونتر نخواهند شد. فوقش 20-30 تومن.

حتما صبر کنید چون سری های اول هر چیزی حالا گوشی کنسول مشکل سخت افزاری دارن معمولا که بعدا رفع میشه

فکر نکنم این سری مث سری قبل باشه. اسلیم از روزی که اومد مشکلی نداشته.

من دیسک رو ترجیح میدم. در ضمن کلاود برا اونوری ها است نه ما. تازه من فقط از نظر سرعت گفتم. ممکنه فولترش هم بکنن.

ادم باید واقع بین باشه بعضی اشکالات تا قطعه بصورت عمده توی بازار نیاد و خوب تست نشه معلوم نمیشه حالا هر شرکتی باشه که به مرور زمان رفع میشن این مشکلات اگه نداشته باشه مشکلی که چه بهتر ولی اگه داشته باشه ما که ایرانی هستیم دستمون به جایی بند نیست هر چی پول دادیم پر اونم پولی که چند برابر ارزشه کنسوله

شما دقیقا به اندازه ارزش کنسول پول میدی. مشکل از جای دیگه است.

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
ارزونتر که میشه. ولی توقع آنچنانی نباید داشت. ولی بازیهاش ارزونتر نخواهند شد. فوقش 20-30 تومن.

فکر نکنم این سری مث سری قبل باشه. اسلیم از روزی که اومد مشکلی نداشته.

من دیسک رو ترجیح میدم. در ضمن کلاود برا اونوری ها است نه ما. تازه من فقط از نظر سرعت گفتم. ممکنه فولترش هم بکنن.

شما دقیقا به اندازه ارزش کنسول پول میدی. مشکل از جای دیگه است.
بحرحال میل خودتونه احتیاط شرط عقله
منظورم از همون جای دیگست ما دقیقا داریم چند برابر ارزش کنسول پول میدم که400تومن بیشتر نمی ارزه

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
خوشبختانه یا بدبختانه dc که دید قیمتا گرون در میاد منصرف شد دیگه فعلا وارد نمیکنه:d
اگر روز عرضه می اورد مجبور میشد 3-4 ماه بعد تخفیف بزنه اما حالا میگه نمیاره حداکثر تا 3 ماه بعدش:|

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
خوشبختانه یا بدبختانه dc که دید قیمتا گرون در میاد منصرف شد دیگه فعلا وارد نمیکنه:d
اگر روز عرضه می اورد مجبور میشد 3-4 ماه بعد تخفیف بزنه اما حالا میگه نمیاره حداکثر تا 3 ماه بعدش:|

تو صفحه فیس دوغشون که چیزی نیست.

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
خوب بالاخره قیمت نهایی هم معلوم شد برای پیش فروش . از اونی هم که فکر می کردیم گرون تر میشه . 1680 هزار تومان به اضافه 200 دلار . تازه تحویل هم حداکثر 45 روز یعنی ممکنه روز اول نباشه . دلاری 3 تومن هم برای اون موقع باشه میشه 600 هزار + 1680 میشه 2280 در بهترین حالت .

آخرین ویرایش:

iman0013

کاربر سایت
Aug 14, 2012
614
سلام بچه ها.
من میخوام تابستون سال بعد بخرم.به نظرتون درسته؟

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,116
نام
آرمان
خوب بالاخره قیمت نهایی هم معلوم شد برای پیش فروش . از اونی هم که فکر می کردیم گرون تر میشه . 1680 هزار تومان به اضافه 200 دلار . تازه تحویل هم حداکثر 45 روز یعنی ممکنه روز اول نباشه . دلاری 3 تومن هم برای اون موقع باشه میشه 600 هزار + 1680 میشه 2280 در بهترین حالت .

2280 ؟

Really ؟

به درد خودشون میخوره

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
یعنی قیمت از این عالی تر نمیشه:)) لامصب چقدر انصاف خرج کرد تا این قیمتو داد:|

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر