قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

iman0013

کاربر سایت
Aug 14, 2012
614
ای کاش ما هم یک شعبه Gameshop یا ... داشتیم که میتونستیم پیش خرید کنیم ... مگه ما چیمون از عرب های سوسمار خور کمتره ؟ یا هندی ها ؟ :((
اگه یکم دقیق تر دوروبرت رو نگاه کنی میفهمی

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
والا مسخره است.یک فروشنده ای که هیچ زحمتی برای کنسول نکشیده،نه بازاریابی کرده ،نه حمایت خاصی کرده و نه حتی جز بازارهای هدف سونی هست روی هر کنسول 300 تومن سود کنه.:-&

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
جدا کسی که روز لانچ کنسول را تو ایران بخره حماقت محض کرده اینو تجربه ثابت کرده .
اگه فرض کنیم کنسول ابان بیاد بهترین موقع برای خریدش اردیبهشت سال بعد هستش حداقل 40 درصد قیمتش نسبت به ابان تو ایران پایین تره شک نکنید.
در ضمن بعضی ها چرا هول می زنند حالا لانچ خاصی نداره watch dogs با اساسین با need for speed که روی کنسول های این نسلم میاد knack هم که ارزش اورجینال خریدن نداره (البته به نظر من ) فقط میمونه کیل زون .
یکم صبر کنید تو مارس 2014 سالار اینفمس بیاد اونوقت بزنید تو رگ:d

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
جدا کسی که روز لانچ کنسول را تو ایران بخره حماقت محض کرده اینو تجربه ثابت کرده .
اگه فرض کنیم کنسول ابان بیاد بهترین موقع برای خریدش اردیبهشت سال بعد هستش حداقل 40 درصد قیمتش نسبت به ابان تو ایران پایین تره شک نکنید.
در ضمن بعضی ها چرا هول می زنند حالا لانچ خاصی نداره watch dogs با اساسین با need for speed که روی کنسول های این نسلم میاد knack هم که ارزش اورجینال خریدن نداره (البته به نظر من ) فقط میمونه کیل زون .
یکم صبر کنید تو مارس 2014 سالار اینفمس بیاد اونوقت بزنید تو رگ:d

اخه فدات شم اصن تصورwatch dogsباps4...حللللللواي من...

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
من خودم دلم نمیخواد روز لانچ بگیرم منتها یه مسئله هست که مجبورم میکنه پیش خرید کنم :
طبق گفته سونی، دیگه بیشتر از این پیش فروش نمیکنن چون نمیرسن تولید کنن. این یعنی اینکه تا 3 ماه بعد ریلیز هم به احتمال زیاد این مسئله وجود خواهد داشت. نتیجه اش میشه این که باز عین روز لانچ کنسول به صورت عمده خرید و فروش نمیشه.
در نتیجه قیمت فروش تکی خیلی فرق نخواهد کرد. یعنی اگر کنسول روز عرضه بشه 2200 تا 3 ماه فکر نکنم از 1800 کمتر بشه.
یه نکته مهم هم هست که دوستان توجه نمیکنن : DC کنسول رو با ارز 3500 تومن گذاشته برا پیش فروش. روال کار اینجوری هستش که یه پولی رو الان به عنوان بیعانه میگیره که درصد کمی هستش و باقی میمونه برا موقع تحویل. اینا الان تخمین زدن که دولار اون موقع 3500 خواهد بود. اگر کمتر بشه کمتر از شما پول میگیرن و اگه بیشتر بشه که بیشتر.
فراموش نکنین که هدست پالس سونی روز اول 650 تومن بود. هنوزم که هنوزه از 600 پایینتر نیومده.
حالا باز فحش بدین :d

2012rld

کاربر سایت
Feb 15, 2013
136
من خودم دلم نمیخواد روز لانچ بگیرم منتها یه مسئله هست که مجبورم میکنه پیش خرید کنم :
طبق گفته سونی، دیگه بیشتر از این پیش فروش نمیکنن چون نمیرسن تولید کنن. این یعنی اینکه تا 3 ماه بعد ریلیز هم به احتمال زیاد این مسئله وجود خواهد داشت. نتیجه اش میشه این که باز عین روز لانچ کنسول به صورت عمده خرید و فروش نمیشه.
در نتیجه قیمت فروش تکی خیلی فرق نخواهد کرد. یعنی اگر کنسول روز عرضه بشه 2200 تا 3 ماه فکر نکنم از 1800 کمتر بشه.
یه نکته مهم هم هست که دوستان توجه نمیکنن : DC کنسول رو با ارز 3500 تومن گذاشته برا پیش فروش. روال کار اینجوری هستش که یه پولی رو الان به عنوان بیعانه میگیره که درصد کمی هستش و باقی میمونه برا موقع تحویل. اینا الان تخمین زدن که دولار اون موقع 3500 خواهد بود. اگر کمتر بشه کمتر از شما پول میگیرن و اگه بیشتر بشه که بیشتر.
فراموش نکنین که هدست پالس سونی روز اول 650 تومن بود. هنوزم که هنوزه از 600 پایینتر نیومده.
حالا باز فحش بدین :d

لطفا لینک مربوط به صفحه ی پیش خرید را بزار:((

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
لطفا لینک مربوط به صفحه ی پیش خرید را بزار:((

با سلام.
هنوز پیش فروشی انجام نگرفته.
تا هفته بعد دارن بررسی میکنن که ببینم میتونن بیارن یا نه. هفته بعد قراره اعلام بکنن.
تعداد هم شاید بیشتر از 20-30 تا نتونن بیارن واسه همین گرون در میاد.
توی صفحه فیس بوووکشون اینا رو اعلام کردن.

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
اگه قیمت کنسول که حدودی اعلام کردن برای روز لانچ رو 2100 بگیریم با دلار 3500 که خودشون گفتن حالا شاید پایین تر هم باشه , اونوقت یعنی قیمت کنسول دقیقا 600 دلار در میاد , خود کنسول که 400 دلاره هیچ ( بعید میدونم روز لانچ حتی عمده به کسی زیر 400 دلار بدن ) , میمونه 200 دلار باقی مانده که باید حساب کنیم ببینیم آیا 200 دلار با هزینه های حمل و ... و سود طرف معقول و منطقیه یا نه ؟؟!!
اگر توی سایت ebay رو ببینید چون پیش فروش کنسول اکثرا کم و تموم شده الان ps4 رو فقط خود کنسول رو از 600 دلار به بالا معامله می کنند . منم دوست دارم قیمت هرچه پایین تر باشه ولی فکر میکنم برای روز لانچ این قیمت شاید یکم بالا باشه ولی قیمت خیلی بدی نیست تا بعدش که فراوون بشه ولی درکل با توجه به قیمت های مشابه کسانی که به امید خرید کنسول زیر 1700 هستند بعد چند ماه بعید میدونم بتونند بگیرند با این وضع دلار .

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
اگه قیمت کنسول که حدودی اعلام کردن برای روز لانچ رو 2100 بگیریم با دلار 3500 که خودشون گفتن حالا شاید پایین تر هم باشه , اونوقت یعنی قیمت کنسول دقیقا 600 دلار در میاد , خود کنسول که 400 دلاره هیچ ( بعید میدونم روز لانچ حتی عمده به کسی زیر 400 دلار بدن ) , میمونه 200 دلار باقی مانده که باید حساب کنیم ببینیم آیا 200 دلار با هزینه های حمل و ... و سود طرف معقول و منطقیه یا نه ؟؟!!
اگر توی سایت ebay رو ببینید چون پیش فروش کنسول اکثرا کم و تموم شده الان ps4 رو فقط خود کنسول رو از 600 دلار به بالا معامله می کنند . منم دوست دارم قیمت هرچه پایین تر باشه ولی فکر میکنم برای روز لانچ این قیمت شاید یکم بالا باشه ولی قیمت خیلی بدی نیست تا بعدش که فراوون بشه ولی درکل با توجه به قیمت های مشابه کسانی که به امید خرید کنسول زیر 1700 هستند بعد چند ماه بعید میدونم بتونند بگیرند با این وضع دلار .

سپهر عزیز کاملا درسته.
الان PS3 که 300 تاست میشه 1200 اینجا. اونم الان که مث نقل و نبات ریخته. یعنی دلاری 4000 تومن.
با همین محاسبه PS4 که 400 تاس میشه 1600. یعنی قیمت کف. که کاملا هم معقول به نظر میاد. البته وقتی که اونم مث نقل و نبات بریزه تو بازار . مسلما تا 3-4 ماه بصورت عمده نخواهد اومد.
خوب الان ارزش نداره کنسول رو برا روز عرضه 2000 تومن بگیریم ؟
البته من فکر میکنم کنسول روز عرضه خریداری میشه و 1 ماه بعد میرسه دستمون. طبق چیزی که از دی سی فهمیدم.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سپهر عزیز کاملا درسته.
الان PS3 که 300 تاست میشه 1200 اینجا. اونم الان که مث نقل و نبات ریخته. یعنی دلاری 4000 تومن.
با همین محاسبه PS4 که 400 تاس میشه 1600. یعنی قیمت کف. که کاملا هم معقول به نظر میاد. البته وقتی که اونم مث نقل و نبات بریزه تو بازار . مسلما تا 3-4 ماه بصورت عمده نخواهد اومد.
خوب الان ارزش نداره کنسول رو برا روز عرضه 2000 تومن بگیریم ؟
البته من فکر میکنم کنسول روز عرضه خریداری میشه و 1 ماه بعد میرسه دستمون. طبق چیزی که از دی سی فهمیدم.
به هیچ وجه خرید روز لانچ رو توصیه نمی‌کنم.
بازی های Cross Gen رو تا قبل از لانچ PS4 روی کنسول های همین نسل بازی کنید و بعد کنسول هاتون رو بفروشید و برای دو رو بر عید PS4 بخرید.
روز لانچ واقعا اشتباه ِ!

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
به هیچ وجه خرید روز لانچ رو توصیه نمی‌کنم.
بازی های Cross Gen رو تا قبل از لانچ PS4 روی کنسول های همین نسل بازی کنید و بعد کنسول هاتون رو بفروشید و برای دو رو بر عید PS4 بخرید.
روز لانچ واقعا اشتباه ِ!

فرمایش شما متین.
منتها هستن کسانی که نمیخوان PS3 رو بفروشن. یعنی شما نمیخوای دوباره شاهکارهای این نسل رو تکرار کنی ؟
در ضمن بالا هم عرض کردم که دور و بر عید کنسول به وفور یافت می نشود. :d
پس توقع افت قیمت محسوس کمی دور از انتظاره. مگر اوشلوق یه تکونی بخوره.
و یه مسئله دیگه. حیف نیست Cross Gen ها رو ، رو PS4 نری؟ قیمت بازی هاشون هم که یکی هستن.
نکته آخر هم این که من توصیه نمیکنم خرید روز لانچ رو.
منتها میخوام بگم ایندفعه قضیه ویتا پیش نخواهد اومد. اون ویتاها ژاپنی بودن و قیمتشون ذاتا بالا بود.
در ضمن بد نیست یه نگاهی هم به قیمتهای Ebay بندازین.

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
اگر کنسول های سری اول مشکل سخت افزاری داشته باشند چی؟

روز عرضه هم بازی تو بازار نیست و باید مجددا از خارج سفارش بدید بیاد.

بازی ها رو هم سه ماه دیرتر بازی کنید چیزی نمیشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
باو مگه چی میشه 2-3 ماه دیرتر بخرید دستگاه رو؟:-/ اینطوری هم دستگاه ارزوتنر میشه هم بازیهایی که روز لانچ اومدن ارزون تر شدن:>:d

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
حتما صبر کنید چون سری های اول هر چیزی حالا گوشی کنسول مشکل سخت افزاری دارن معمولا که بعدا رفع میشه

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
باو مگه چی میشه 2-3 ماه دیرتر بخرید دستگاه رو؟:-/ اینطوری هم دستگاه ارزوتنر میشه هم بازیهایی که روز لانچ اومدن ارزون تر شدن:>:d

اگر کنسول های سری اول مشکل سخت افزاری داشته باشند چی؟

روز عرضه هم بازی تو بازار نیست و باید مجددا از خارج سفارش بدید بیاد.

بازی ها رو هم سه ماه دیرتر بازی کنید چیزی نمیشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk
یه سری ها مایه از پاروشون میره بالا!
یه سری ها هم فن بدون چشمی هستند!چشمشون رو میبندن و خرید میکنن.
یسری ها هم توهم و هایپ لوس انجلس زدشون .
کلا 3 تا 6 ماه تا جا افتادن تغریبیش زمان میربه توی ایرا.ن

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر