قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

r3min

کاربر سایت
Jan 8, 2009
455
نام
رامین
چه خبره بابا !!! بعضیا مثل اینکه 2 میلیون براشون نباته ;;) این کنسول فوقش 700 800 تومن میارزه ! چرا آخه پول آدم اینقدر بده ! باید امیدوار باشیم دلار بیاد پایین ... مطمین باشین از این دلار بیشتر نمیشه !

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
من که فکر نکنم زیر 2 میلیون اعلام کنه!
من هر جور حساب میکنم میبینم کنسول رو بخرم تا 2 سال فقط باید نگاش کنم و بعد برم براش بازی بخرم:d دیگه وقتی قیمت معمولیش این بوده ......بببین باندلشو میخواد چند بده!:|
روحانی به دادمون برس:d

نیما همون فیفا 14 رو میخریم باهاش و یه 6 ماهی فقط با اون سرگرم میشیم تا بعدش BF4 رو بخریم:d

- - -ویرایش - - -

فرشاد نگران نباش خودم برات از دبی میخرم.
بستگی به قیمت روز دلار داره.
با دلار الان میشه.
400*3200: 1.400.000 تومان.
500*3200: 1.750.000 تومان.

حالا شاید یه مقدار بالا یا پایین تر.
ولی اگر اوضاع اقتصادی بدتر از الان نشه قیمت ها زیر این قیمت ها خواهد بود.
هر کی خواست میتونه با فرشاد هماهنگ کنه تا براشون از دبی بیارم.

پژمان جان داداش ، مرسی از لطفت من خودم قیمتها بالا باشه از ایران نمیخرم و میرم ترکیه یا کردستان عراق که فامیل داریم از اونجا میخرم.بازم مرسی:bighug:

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
ای بابا همین دو صفحه پیش گفتیم پول یا مفت ندین:|
کنسول با یه بازی اورجینال رو باید با این قیمت خرید:
خود کنسول: 1280=3200×400
بازی: 192=3200×60
کلا کنسول با یه بازی رو به هیچ وجه بالای 1500 نخرید.

Heisenberg

کاربر سایت
Aug 9, 2013
63
نام
نیکی لائودا
فعلا کنسولو میخریم بعد راجع به بازی فکر کنیم! چون تا کنسول نباشه بازی وجودش چه اهمیتی داره!

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
ای بابا همین دو صفحه پیش گفتیم پول یا مفت ندین:|
کنسول با یه بازی اورجینال رو باید با این قیمت خرید:
خود کنسول: 1280=3200×400
بازی: 192=3200×60
کلا کنسول با یه بازی رو به هیچ وجه بالای 1500 نخرید.

البته یه 100 الی 150 تومن اضافه کنن رو قیمت حق دارن چون هزینه و دستمزدشون میشه یعنی خود کنسولو تا سقف 1500 بفروشن خوبه اما بیشتر نه.

Heisenberg

کاربر سایت
Aug 9, 2013
63
نام
نیکی لائودا
من PS3 Super Slim خریدم 1 میلیون 660. ببینین به دلار چنده. بعد با قیمت PS4 تناسب ببندین تا بفهمین قیمتش چنده! البته من اوایل تیر خریدم!

آخرین ویرایش:

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
البته یه 100 الی 150 تومن اضافه کنن رو قیمت حق دارن چون هزینه و دستمزدشون میشه یعنی خود کنسولو تا سقف 1500 بفروشن خوبه اما بیشتر نه.
بله این رو یادم نبود!
الان ما بی انصاف و دزد می‌شیم این طوری:D
100 بذارید به عنوان دستمزد و سود و کلا کنسول رو در هیچ تاریخی (چه روز اول و چه آخر نسل بعد) با دلار 3200 تومنی​ بالای 1600 یا نهایتا 1650 نخرید.

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A

ash|aq|ash

کاربر سایت
Aug 9, 2013
19
کسی که می خواد کنسول وارد کنه قیمت خود کنسول و سود خودش رو بزاره کنار، باید پول shipping و گمرگ و مالیات بر ارزش افزوده بده، شما قیمت خود کنسول رو با سود خود طرف حساب می کنید، بقیه فاکتور ها رو در نظر نمی گیرید، البته من نمی گم 2200 قیمت مناسبیه اما خوب نحوه محاسبه شما هم درست نیست

...hadi

کاربر سایت
Jan 27, 2011
132
نام
Hadi
Hope

نظر به دوستانی که میخوان روز
Launch Day

میخوان ps4 بگیرن....
منم میخواستم روز لانچ بگیرم...ولی با اوضاعی که من دیدم تو ایران خیلی وضعیت خرابه...
فقط خدا خدا کنید که دلار بیاد پایین زبون این دلال ها کوتاه بشه...فروشنده ها کم کمش خدا تومن!!!!! میخورن من هرچی حساب میکنم..خیلی گوش برن بابا..:wallbash:

اما نظر من:

هر کی عجله کنه بره بخره رفته تو پاچش مخصوصا تو توپخونه یا فلان فروشگاه:question:......عین روز روشنه...
روز لانچ نگیرین حداقل 1 ماه یا 2 ماه صبر کنید قیمت آرو اوردن پایین بگیرید...آبا از آسیاب افتاد بگیرید...
دلار رو ببینید چطور حساب میکنن آدم شاخ در میاره...خیلی بی انصاف هستن
دوستان یه نصیحت برادرانه عجله نکنید بعد از رلیز بگیرید...
عجله کار شیطونه...
این متن رو نوشتم که دلال ها یا فروشنه های گوش بور ...منتظر ما هستند گولشونو نخورید نگیرید روز لانچ......

قیمت ps4 !!!!
تو کل جهان349.99£ / 399.99$:praying: همه میگن خدا بابا شونو بیامرزه خیلی منصفن...دمشون گرم...
تو ایران قیمت؟؟!!!؟؟:wallbash: قیمت خون باباشون:ranting: حالا تو مردی بیا قیمت نهایی پیدا کن...:o
چندین برابر پول.:eek:..میدی....... هر چند همه میدونن پول ما بی ارزش شده...ولی چاره ای نداریم
حالا خدا کنه دلار بیاد پایین..:whistling:
واقعا چاره چیه:confused:

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
کسی که می خواد کنسول وارد کنه قیمت خود کنسول و سود خودش رو بزاره کنار، باید پول shipping و گمرگ و مالیات بر ارزش افزوده بده، شما قیمت خود کنسول رو با سود خود طرف حساب می کنید، بقیه فاکتور ها رو در نظر نمی گیرید، البته من نمی گم 2200 قیمت مناسبیه اما خوب نحوه محاسبه شما هم درست نیست

دوست گرامی
خب فوقش همه چیزایی که گفتین 300 تومن بیشتر نمیشه.قیمت کنسول 1200 میشه باید بیاد 1500 بفروشه باور کن تا 1700 هم بفروشه میگم نوش جونت اما دیگه بالای دو میلیون تومن حروم خوری هستش.

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
بـــــــــــــــــــــــــــــــــــیـــــخیال!
دو میلیون و دویست؟
همین الان با قیمت همین امروز از اینجا پیش خرید کنید با هزینه پست و.... کمتر از یک میلیون و هشتصد در میاد!
http://www.geekaygames.com

دوستان، من سن شما هم نمیدونم، کار و شغل و وضعیت خانوادگیتون هم نمیدونم، اما دیگه دلار مثل روز اولش نمیشه، فوقش همین قیمت، 100 تومن 200 تومن ارزونتر! روحانی خیلی زحمت بکشه همین رو بتونه ثابت نگه داره کار بزرگی کرده.
به امید ارزون شدن دلار کارتون رو عقب نندازید، شاید بعدا خیلی بد ضرر کنید.

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
وقتی WII U DELUXE EDITION که قیمتش 350 دلاره و با وجود اینکه اینهمه وقته عرضه شده و همچنین مشتری هم زیاد نداره و بازارش کساده قیمتش الان 1.650 هست . حالا خودتون حساب کنید PS4 که 50 دلار گرون تر هست و پر فروش و طرفدار تر هست چقدر میشه !!! جفتشون هم کنسول هستن و از نظر وزن و هزینه حمل اینا تقریبا یکسانند .

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
میخواست بیاد ک تاحالا اومده بود
کسی ک اقتصاد رو دنبال کنه باید این سوال رو بپرسه اگه با دلار 3500 خریدم و دلار شد 4000 تومن مغازه دار چیزی ازم دوباره میگیره؟
از طرفی با یکی از نمایندگی ها صحبت میکردم میگفت وقتی ما جنسی رو با دلار 3200 خریدیم حتی اگه دلار بشه 2000 تومن (که نمیشه ) ما جنس رو ب دلار 2000 تومن نمیفروشیم چون با اون قیمت نخریدیم.میگفت حدااقل 5-6 ماه بعد شاید قیمت ها شکسته بشه.
واقعا همینطوره
تو مدتی که دلار ارزون شد من ندیدم چیزی ارزون شه!
مگر جنسای بدرد نخور که رو دسته صاحباش موندن
البته بر عکس حرفی که زدی هم اتفاق میافته؟
مثلا فروشنده جنسی رو خریده 3000 دلار فرداش که دلار مثلا شده 4000 رو قیمت جنس میکشه!
یعنی تو ایران جنس درست و حسابی گرون میشه اما ارزون شدنش تقریبا محاله!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر