قیمت PS VITA اعلام شد

anonymous

کاربر سایت
Jan 23, 2010
121
خدا رو شکر که سونی دو دستی چسبیده به PS3. برای اینکه فروش vita تت تاثیر قیمت PS3 قرار نگیره هم مجبور بود قیمت رو پایین بده در غیر این صورت تو ایران می بایست پول یه آی پد بدیم vita بخریم

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
آقا این vita که مشکل شارژ برق psp که رو نداره؟! چند ساعت در حالت گیم کار میکنه وقتی full شارژ هستش؟ گرافیک در چه حدی الان؟

خدا روشکر تو دبی هم میاد و خیلی زود قیمت افت میکنه!
البته قیمتش برای ماها 370$ هست اگه اشتباه نکنم! پس شما قیمت پایه رو 400 بزارین! اون قیمت 250$ برای آمریکاس

یعنی چی !!!؟ الان دبی یعنی نیومده؟!!؟! در ضمن قیمت برای همه جا (به جز کشور های تحت تحریم) یکسان هستش و فرق زیادی نداره شما با قیمت جهانی توی دبی خرید میکنید

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
دوستان الان با یکی از فروشنده ها دوستمه صحبن میکردم گفت دلار چون 1200تومنه 320تومن بدون 3جی به پول ایران میشه که میتونه 400برام جور کنه وای به حال مدل 3جی
انشاا...مثل کینکت میاد پایین میگیریمش!!!

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
یعنی چی !!!؟ الان دبی یعنی نیومده؟!!؟! در ضمن قیمت برای همه جا (به جز کشور های تحت تحریم) یکسان هستش
خیر فقط آمریکا 250 هست و اروپا 250euro هست که خیلی بیشتر از آمریکاس:D
یورو 1700 هست که * 250 میشه 425000 تومان ناقابل! که من اشتباه کردم گفتم 400 میاد ایران:D خیلی خوب بیاد 500 هست(البته وقتی قیمت افت کنه!)

Fashion mankan

کاربر سایت
May 13, 2010
17
نام
مهرداد
باید خیلی خوش خیال باشی که فکر کنی با قیمت 400 تو ایران فروش میره با این فروشنده های راهزن...
PS3 رو یادتون رفته اوایل اومدنش به ایران چند میفروختن نامردا؟

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
دوستان من یه آشنا دارم دبی هستش منتها خودش اینکاره نیست کسی هست که دبی باشه یا آشنا دبی داشته باشه بدونه این ps vita اونجا اومده یا نه اگه اومده کجای دبی هستش من میخواستم بگم 3DS بگیره اما گفتم اینو بگیره بهتره
آقا خیلی فوریه اگه کسی میدونه بگه ممنون میشم چون 2 هفته دیگه میاد ایران احتمالان این هفته برام خرید کنه :d

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
دوستان من یه آشنا دارم دبی هستش منتها خودش اینکاره نیست کسی هست که دبی باشه یا آشنا دبی داشته باشه بدونه این ps vita اونجا اومده یا نه اگه اومده کجای دبی هستش من میخواستم بگم 3DS بگیره اما گفتم اینو بگیره بهتره
آقا خیلی فوریه اگه کسی میدونه بگه ممنون میشم چون 2 هفته دیگه میاد ایران احتمالان این هفته برام خرید کنه :d

آقا جان این کنسول هنوز عرضه نشده... نهایت تا مارچ 2012 باید صبر کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر