قیمت Killzone 3 Helghast Edition معلوم شد

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا

به تازگی HMV که یکی از محبوب ترین خرده فروشان میباشد قیمت Killzone 3 Helghast Edition اعلام کرد.

اگر شما تا به امروز گمان میکردید که میتوانید این پک را به قیمت ارزانی بخرید باید بگم که در اشتباه بودید.

قیمت این پک 112 یورو میباشد.

قابلیت های این پک عبارتند از:

Killzone 3 soundtrack and PS3 Dynamic Theme

Retro Map Pack featuring two of the most popular multiplayer maps from Killzone 2

Double XP for the first 24 hours of multiplayer gameplay

Full access to all weapons and abilities during the first 24 hours of multiplayer gameplay

منبع:
http://gamingbolt.com/killzone-3-helghast-edition-priced

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
چند نکته

1- متن خبر ناقص هست و کلی از محتویات بازی نام برده نشده و تنها قسمت هایی که به صورت کد هست و از شبکه PSN باید دانلود کنید تو لیست قرار گرفته.

2- علاوه بر چیزهای گفته شده یک ماکت از کلاه مخصوص هلگاست های، یک دفترچه کاملا رنگی مربوط به Artbookهای بازی، یک اکشن فیگور از مدل marksman که به قد تقریبی 17 سانتیمتر موجود است و یک سری ویدئو مخصوص مثل پشت صحنه و .....

3- قیمت پک با توجه به چیزهایی که داره فوق العاده هست و در امریکا هم این پک به قیمت 129.99$ به فروش میرسه که به طبع برای ما به صرفه تر است چون قیمت دلار از یورو کمتر هست. در ضمن این قیمتی که اعلام شده پوند هست نه یورو که دیگه خیلی برای ما گرون میشه:D

4- دوستان سعی کنید متن خبری رو کامل قرار بدید. با تشکر

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
چند نکته

1- متن خبر ناقص هست و کلی از محتویات بازی نام برده نشده و تنها قسمت هایی که به صورت کد هست و از شبکه PSN باید دانلود کنید تو لیست قرار گرفته.

2- علاوه بر چیزهای گفته شده یک ماکت از کلاه مخصوص هلگاست های، یک دفترچه کاملا رنگی مربوط به Artbookهای بازی، یک اکشن فیگور از مدل marksman که به قد تقریبی 17 سانتیمتر موجود است و یک سری ویدئو مخصوص مثل پشت صحنه و .....

3- قیمت پک با توجه به چیزهایی که داره فوق العاده هست و در امریکا هم این پک به قیمت 129.99$ به فروش میرسه که به طبع برای ما به صرفه تر است چون قیمت دلار از یورو کمتر هست. در ضمن این قیمتی که اعلام شده پوند هست نه یورو که دیگه خیلی برای ما گرون میشه:D

4- دوستان سعی کنید متن خبری رو کامل قرار بدید. با تشکر
وای اسمون به زمین اومد:d:dایه جدید نازل شد.توئم به چه چیزایی گیر میدی برهان.حالا حواسم نبود پوند گفتم یورو.اون قسمت هایی که من نگفتمو تو گفتی دیگه.:d:d.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Bayonetta

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
وای اسمون به زمین اومد:d:dایه جدید نازل شد.توئم به چه چیزایی گیر میدی برهان.حالا حواسم نبود پوند گفتم یورو.اون قسمت هایی که من نگفتمو تو گفتی دیگه.:d:d.
خوب خبر رو ناقص گذاشتی. الان یک صفحه است همه دارن بحث می کنند به این قیمت نمیارزه در حالی که نصف چیزایی که قراره تو این پک باشه رو اصلا نگفتی. در مورد دلار و یورو و پوند هم اینجا فرقی نداره و بیارن قیمتش حدود 200 هست.

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922

شما اگه خبری رو سایت میذاری موظفی اونو کامل و درست ترجمه کنی، خبر ناقص مثل این باعث گمراه شدن کاربرا میشه. خیلی ها هم که کلاً عادت ندارن منبع خبر رو باز کنن.

وظیفه دیگران نیست که بیان خبر شما رو تکمیل کنن!

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
خوب خبر رو ناقص گذاشتی. الان یک صفحه است همه دارن بحث می کنند به این قیمت نمیارزه در حالی که نصف چیزایی که قراره تو این پک باشه رو اصلا نگفتی. در مورد دلار و یورو و پوند هم اینجا فرقی نداره و بیارن قیمتش حدود 200 هست.

شما اگه خبری رو سایت میذاری موظفی اونو کامل و درست ترجمه کنی، خبر ناقص مثل این باعث گمراه شدن کاربرا میشه. خیلی ها هم که کلاً عادت ندارن منبع خبر رو باز کنن.

وظیفه دیگران نیست که بیان خبر شما رو تکمیل کنن!
بله.حرف حق جواب نداره.برهان جان و کیوان عزیز من از هر دوی شما عذر میخوام.دیگه تکرار نمیشه.:-s

• Like
Reactions: Hosein M

soroush yakuza

کاربر سایت
Apr 17, 2010
299
نام
سروش
اینم عسکش
ss_preview_killzone3.jpg.jpg

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
ای بابا بعضی دوستان بهترین لحظه زندگیشون باز کردن وکیوم بازی پلی 3 هستش :d

نویدی این تازه اول راهه ، یکی بعد وکیوم دستش به Blu-Ray بازی میخورد ذوق مرگ میشد :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر