قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
کلا این داستان کوروش کمپانی و صدها مورد که قبلش بوده برای ما ایرانی ها درس نشده که اگر پول رو دادی و جنس رو قرار شد بعدا تحویل بگیری و بهت ندادن یا کالا مشکلی داشت اون وقت دیگه هیچ راهی برای پس گرفتن پولت نداری
توی پرشین تولز و همین سایت قبلا هم به همین نحو کلاه برداری شده و قدیمی ها یادشونه ( دیگه کلاسیک ترین و پرتکرارترین نوع کلاه برداریه )
مثلا داستان همین فروشگاه برام غیر منطقیه چرا باید بخاطر 5 روز 3 میلیون مثلا ارزون تر بده خوب همون جنس رو 100 تومن از بازار ارزون تر بده که دم در مغازش صف میکشن نیازی به این کارها نداره بعد هم تو همین 5 روز چه کار اقتصادی با اون مبلغ میتونه بکنه که بیشتر از 3 میلیون براش سود داشته باشه منطقی پشتش نمیبینم
من همیشه میگم توی این مملکت جنس رو باید ببینی و تست کنی بعد پولش رو بدی جور دیگه بخری آماده ی هر اتفاقی باید باشی
توی زندگیتون اگر دنبال ارزونی غیر منطقی غیر عقلانی باشید قطعا یک جا سرتون کلاه میره

این قیمت کنسول برای اسلیم توی دبی
https://www.amazon.ae/Sony-PlayStation-SLIM-Disc-Model/dp/B0CKYM15RJ?th=1
قیمت درهم هم 15,780
قیمت نهایی 27560
حالا سود فروشنده و هزینه حمل و نقل و مالیات و گارانتی چند روزه و ... رو هم حساب کنید بهش اضافه کنید ببینید قیمت منطقی چند میشه زیر اون قیمت بهش بیشتر فکر کنید...توی بازار 1 تومن گرون تر از هزینه نهایی هست که قابل قبوله

آخرین ویرایش:

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,468
نام
نیما
آقا من یه نکته بگم، من خودم یکم ریسک پذیرم و یه تحقیق جزئی کردم دیدم اوکی بود و سفارش دادم (خداییشم با این قیمت هیچ جا نیست واسه همین هرکس حق داره شک کنه). در مجموع من نمیدونم در آینده چجوری میشه ، شاید تو مقیاس کوچک تر کاری مثل کوروش کمپانی بکنه. در مجموع من ۱۰۰ درصد رد یا تایید نمیکنم، فقط تجربه ی خودم از خرید عالی بود. اگر اهل ریسک نیستید یا استرس بهتون وارد میشه به نظرم ارزششو نداره، ۲ ۳ میلیون بیشتر بذارید از همونجایی که تحویل فوری داره بخرید. اینو خواستم بگم که من نه واسه تبلیغ اسمشون رو آوردم نه نمایندشونم صرفا تجربه ی خریدم از اول تا آخرش رو باهاتون به اشتراک گذاشتم و اگر یک درصد در آینده کسی مشکلی با خریدش داشت من رو مقصر ندونید. :D ممنون.

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,804
نام
شیخ صدرا
کلا این داستان کوروش کمپانی و صدها مورد که قبلش بوده برای ما ایرانی ها درس نشده که اگر پول رو دادی و جنس رو قرار شد بعدا تحویل بگیری و بهت ندادن یا کالا مشکلی داشت اون وقت دیگه هیچ راهی برای پس گرفتن پولت نداری
توی پرشین تولز و همین سایت قبلا هم به همین نحو کلاه برداری شده و قدیمی ها یادشونه ( دیگه کلاسیک ترین و پرتکرارترین نوع کلاه برداریه )
مثلا داستان همین فروشگاه برام غیر منطقیه چرا باید بخاطر 5 روز 3 میلیون مثلا ارزون تر بده خوب همون جنس رو 100 تومن از بازار ارزون تر بده که دم در مغازش صف میکشن نیازی به این کارها نداره بعد هم تو همین 5 روز چه کار اقتصادی با اون مبلغ میتونه بکنه که بیشتر از 3 میلیون براش سود داشته باشه منطقی پشتش نمیبینم
من همیشه میگم توی این مملکت جنس رو باید ببینی و تست کنی بعد پولش رو بدی جور دیگه بخری آمده ی هر اتفاقی باید باشی
توی زندگیتون اگر دنبال ارزونی غیر منطقی غیر عقلانی باشید قطعا یک جا سرتون کلاه میره

این قیمت کنسول برای اسلیم توی دبی
Amazon.ae
قیمت درهم هم 15,780
قیمت نهایی 27560
حالا سود فروشنده و هزینه حمل و نقل و مالیات و گارانتی چند روزه و ... رو هم حساب کنید بهش اضافه کنید ببینید قیمت منطقی چند میشه زیر اون قیمت بهش بیشتر فکر کنید...توی بازار 1 تومن گرون تر از هزینه نهایی هست که قابل قبوله

قيمت عمده تو بازار آزاد كمتره.

asgharian

کاربر سایت
Dec 14, 2019
45
سال قبلم همین موقع دلار 60 تمون شد بعد عید شد 48 تومن البته باید امیدوار باشیم بازم بعد از عید قیمت پایین بره
باتوجه به چشم‌ عن‌داز روش‌عنی که مملکت در پیشه رو داره حتما دلار میاد پایین، خیلی تابلوئه اصلا 😏

اینم واسه اینکه آف تاپیک نباشه

اسلیم 29
اسلیم دیجیتال 28
استاندارد 27600

godofwar4

کاربر سایت
Sep 13, 2014
190
نام
Arash
سال قبلم همین موقع دلار 60 تمون شد بعد عید شد 48 تومن البته باید امیدوار باشیم بازم بعد از عید قیمت پایین بره
اینجا بحث دلار نیست ولی لطفا توهم های خودتون برای بقیه تعریف نکنید ..این چه تحلیل اب دوخیاری میکنی آخه
هر وقت کسی ریال داره و هدفش خرید ps5 هستش حتما باید بخره و منتظر پایین اومدن قیمت نمونه .

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,811
اینجا بحث دلار نیست ولی لطفا توهم های خودتون برای بقیه تعریف نکنید ..این چه تحلیل اب دوخیاری میکنی آخه
هر وقت کسی ریال داره و هدفش خرید ps5 هستش حتما باید بخره و منتظر پایین اومدن قیمت نمونه .

آفرین این دقیقا حرف فروشنده های توپ خونه هم هست همشون همین رو میگن :) مثلا دو سال پیش که قیمت کنسول به 40 ملیون رسید میگفتن هر کی پولش امادس بخره که قیمت 50 نشه

اینکه عید پارسال دلار 60 تومن بود و سه ماه بعد 48 تومن شد توهمه ؟ دیگه چیزی که همه دیدن بحث نداره

آخرین ویرایش:

godofwar4

کاربر سایت
Sep 13, 2014
190
نام
Arash
آفرین این دقیقا حرف فروشنده های توپ خونه هم هست همشون همین رو میگن :) مثلا دو سال پیش که قیمت کنسول به 40 ملیون رسید میگفتن هر کی پولش امادس بخره که قیمت 50 نشه

اینکه عید پارسال دلار 60 تومن بود و سه ماه بعد 48 تومن شد توحمه ؟ دیگه چیزی که همه دیدن بحث نداره
من نه توپخونه هستم نه فروشنده ولی اینو میدونم که شما هیچی از اقتصاد نمیدونی سنت خیلی کمه ..
برای همین بهتره بری بازی تو بکنی .برو جونم
راستی من این دو تا کامنت سال دیگه دلار شد 70 تومن برات میفرستم متوجه بشی که اقتصاد یعنی چی ..
البته از گرون شدن دلار خوشحال نمیشیم ولی واقعیت که داره اتفاق میوفته

آخرین ویرایش:

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,811
من نه توپخونه هستم نه فروشنده ولی اینو میدونم که شما هیچی از اقتصاد نمیدونی سنت خیلی کمه ..
برای همین بهتره بری بازی تو بکنی .برو جونم
راستی من این دو تا کامنت سال دیگه دلار شد 70 تومن برات میفرستم متوجه بشی که اقتصاد یعنی چی ..
البته از گرون شدن دلار خوشحال نمیشیم ولی واقعیت که داره اتفاق میوفته
باید 60 سالت باشه به 36 ساله بگی بچه 8->
خرداد سال بعد برام این کامنت رو فوروارد کن

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521

دوست عزیز تو اینجا همیشه همینجور بوده .
به مرگ میگیرن به تب راضی بشیم .
واقعا خدا کنه همینجور بشه که میگی اما اینم هست که قبل عید به 70 برسه و بعد عید رو 60 فیکس بشه .

تو مشهد
مدل 1216 دیجیتال 27 تومن و با گارانتی یکسال تعویض 28/500
مدل 1216 درایودار 28 تومن و با اون یکسال 29/500
مدل 2000 دیجیتال 28 و 15 روز تعویض و یکسال تعمیر 29/500

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
940
نام
Ahmad
احتمالا يكم به زور بكشنش پايين ولى ١٤٠٣ احتمالا دلار بالاى ٧٠ هم بينيم.
تنها چیزی که پایین کشیدن،شلوار ما ملت مظلومه.

نسخه لیمیتد اسپایدرمن قیمتش بهتر شده به نسبت قبل(با در نظر گرفتن افزایش قیمت دلار).از 30 قیمت میدن تا 32.

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,413
سال قبل موند سال قبل این 60 تومن آرامش قبل از طوفان ترامپ هستش سال قبل دلار از 38 جهش پیدا کرد به 60 تومن بعد آوردن به 48 حدود یه هفته موند بعد روی 51 52 تومن فیکس شد حدودا 10 ماه
الان قضیه افزایش حقوق هستش کالا برگ و این چرت و پرتا همش از جیب خودمون در میاد دوباره میره تو جیبمون دلار رو عمرا بتونن دیگه زیر 60 تومن ثابت نگه دارن
البته اینجا جای بحث دلار نیست ولی تینو مطمین باشین دلار سال بعد بین 62 الی 65 تومن ثابت میشه
از طرفی هم خیلی از اقلام و خوراکی ها قبلا با دلار 80 تومنی حساب میشه همین گوشت قرمز که کیلویی 600 تومنه حساب کنی با دلار 80 تومنیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر