قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,802
نام
شیخ صدرا
در مورد گارانتى ها من شخصا سه مورد دور و برم بوده كه pspro براشون كنسول رو بدون اذيت و معطلى تعويض كرد.
كلا فروشگاه خيلى خوبين حالا قيمتاشون كف بازار نيست ولى خب خيلى هم سقف و پرت نيست.
هر ماه حداقل ٢ بار هم آفر و تخفيفاى خوبى ميزنن.

به نظرم يكى از بهترين گزينه هاست تو بازار هم واسه خريد حضورى هم اينترنتى.

arthur97

کاربر سایت
Oct 21, 2017
293
در مورد گارانتى ها من شخصا سه مورد دور و برم بوده كه pspro براشون كنسول رو بدون اذيت و معطلى تعويض كرد.
كلا فروشگاه خيلى خوبين حالا قيمتاشون كف بازار نيست ولى خب خيلى هم سقف و پرت نيست.

واقعا قبول دارم کمی بیشتر هزینه میکنید ولی خیالتون از بابت مهلت تست و اگه گارانتی هم داشت از بابت گارانتی راحته

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603

یکی از دوستان میگفت درسته که PSPRO گارانتیش خوبه ولی چرا آمار خرابیش اینقدر بالاست این فروشگاه

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
530
نام
Mehrdad
منم از همین سایت هامابای ۲۵۳۰۰ خرید زدم ولی نمیدونم چرا تحویل بعد از ۵ روز دارند
البته تحویل فوری هم دارن ولی گرونتر در می یاد حالا اگر رسید دستم نتیجه رو اعلام میکنم
در نهایت دستگاه رسید
زمانبندیشون عالی بود بدون تاخیر بعد از ۵ روز ارسال کردند
بسته بندیشون که خیلی خوب بود برای کسانی که خارج از تهران هستند و می‌خوان براشون ارسال بشه، میتونن از بابت بسته بندی اطمینان داشته باشند تقریبا ۲۰ دقیقه طول کشید تا بسته بندی رو باز کنم
دستگاه با توجه به چیزی که من دیدم واقعا پلمپ اصلی بود
به طور مثال من در مشهد فروشگاه‌های زیادی دیدم که پلمپ خود بسته بندی رو میکنن و آرم فروشگاه رو جاش میزنن که من شخصا خودم خیلی حال نمیکنم با اینکار حالا شاید به دستگاه دست نزنن ولی کار اشتباهی هست
جعبه رویی و داخلی دستگاه کاملا سالم بود
همه چیز متعلق بود به خود دستگاه و...
در مجموع تجربه خوبی بود
در نهایت بگم این تجربیاتی که توصیف کردم از خرید خود من بود ممکنه برای بقیه متفاوت باشه و یا در آینده به خوبی الان فروشگاه کار نکنه (این اتفاق زیاد در ایران میفته، برای مدتی خیلی خوب کار میکنن ولی در ادامه متاسفانه نه)
در نهایت توصیه میشه و اینکه سعی کنید از حالت پیش خرید استفاده کنید که قیمت پایین تر میفته

rahmanshahi

کاربر سایت
Aug 28, 2010
262
یکی از دوستان میگفت درسته که PSPRO گارانتیش خوبه ولی چرا آمار خرابیش اینقدر بالاست این فروشگاه
توی استوریشون میگن بخاطر فروش بالا هست که خب خرابی بیشتر هم زیاد میشه و اینکه بقیه فروشگاه ها خرابی هاشون رو استوری نمیکنن

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
خرابی ها رو بولد میکنن که خریدار ها ترغیب به خرید گارانتی چند میلیونی بشن
شما هر وقت اون فروشگاه بری میبینی چند تا ps5 و vr2 اون جلو گزاشتن نوشتن خراب است تعویض گردد و اگر واسه تبلیغ گارانتی نبود هیچ دلیلی نداشت جلوی چشم بزارن
اون فروشگاه اگر خرید حضوری ازش داشته باشی مشکل خاصی نداره و میشه اطمینان کرد بهش

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
سلام میخواستم بگم من کنسولم رسید با همون قیمت و بدون مشکل، اگر میخواید میتونید از اون سایت خرید کنید.

در نهایت دستگاه رسید
زمانبندیشون عالی بود بدون تاخیر بعد از ۵ روز ارسال کردند
بسته بندیشون که خیلی خوب بود برای کسانی که خارج از تهران هستند و می‌خوان براشون ارسال بشه، میتونن از بابت بسته بندی اطمینان داشته باشند تقریبا ۲۰ دقیقه طول کشید تا بسته بندی رو باز کنم
دستگاه با توجه به چیزی که من دیدم واقعا پلمپ اصلی بود
به طور مثال من در مشهد فروشگاه‌های زیادی دیدم که پلمپ خود بسته بندی رو میکنن و آرم فروشگاه رو جاش میزنن که من شخصا خودم خیلی حال نمیکنم با اینکار حالا شاید به دستگاه دست نزنن ولی کار اشتباهی هست
جعبه رویی و داخلی دستگاه کاملا سالم بود
همه چیز متعلق بود به خود دستگاه و...
در مجموع تجربه خوبی بود
در نهایت بگم این تجربیاتی که توصیف کردم از خرید خود من بود ممکنه برای بقیه متفاوت باشه و یا در آینده به خوبی الان فروشگاه کار نکنه (این اتفاق زیاد در ایران میفته، برای مدتی خیلی خوب کار میکنن ولی در ادامه متاسفانه نه)
در نهایت توصیه میشه و اینکه سعی کنید از حالت پیش خرید استفاده کنید که قیمت پایین تر میفته
ریجنی که بهتون تحویل دادن چی بود دوستان ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر