قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

tboy2022

کاربر سایت
May 20, 2022
197
نام
محمد
یه سوال عجیب جایی میشه ps5 قسطی خرید؟ وضع مالی خوب نیست :(
اره سرچ کنی چند تا سایت هست با شرایط متفاوت مثلا با چک صیادی و غیره ولی رسما پیاده میشی بابت سودش اخرین باری که دوستان جواب دادن ماهی 5 درصد گفتن به تعداد ماه هایی که شما درخواست قسط میکنی

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,468
نام
نیما
از ایرانی جماعت حروم خور تر و دزدتر جایی پیدا نمیشه. دیروز رفتم پاساژ ارگ جهان نما (اصفهان) یه کنسول بخرم خودتون داستان رو بشنوید قضاوت کنید. اول کار قیمت اسلیم استاندارد گرفتم بعد از نیم ساعت که منو معطل نگه داشته میگه 26500،گفتم خیله خب آقا میخوام همینو. بعد میگه خب با خدمات و گارانتی میخواین یا بدون خدمات؟ بهش میگم هیچی نمیخوام نه گارانتی نه بازی. میگه خب بدون بازی 28700 باید پرداخت کنید :| تمام مغازه های اونجا بلااستثنا یه همچین چیز مزخرفی رو گفتند. (آخه مردک وقتی همچین قیمتی نمیشه ازت خرید برا چی از اول میگی 26؟!!) خلاصه سرتونو درد نیارم مواظب باشید تو دام اینا نیفتید چون یه مشت بازی هکی براتون میریزن که نه از لحاظ اخلاقی کار درستیه و اینکه کنسولتون ممکنه بن بشه تازه یه پول اضافه و مفتم میریزید تو شکم این شارلاتان ها. بعد از یه ساعت اینور اونور رفتن نتیجه گرفتم آنلاین خرید کنم. یه سایت خوب (هامابای) هم از ترب پیدا کردم کنسول اسلیم استاندارد رو 25300 خریدم (با پول پست و مبدل).

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,465
نام
امین
از ایرانی جماعت حروم خور تر و دزدتر جایی پیدا نمیشه. دیروز رفتم پاساژ ارگ جهان نما (اصفهان) یه کنسول بخرم خودتون داستان رو بشنوید قضاوت کنید. اول کار قیمت اسلیم استاندارد گرفتم بعد از نیم ساعت که منو معطل نگه داشته میگه 26500،گفتم خیله خب آقا میخوام همینو. بعد میگه خب با خدمات و گارانتی میخواین یا بدون خدمات؟ بهش میگم هیچی نمیخوام نه گارانتی نه بازی. میگه خب بدون بازی 28700 باید پرداخت کنید :| تمام مغازه های اونجا بلااستثنا یه همچین چیز مزخرفی رو گفتند. (آخه مردک وقتی همچین قیمتی نمیشه ازت خرید برا چی از اول میگی 26؟!!) خلاصه سرتونو درد نیارم مواظب باشید تو دام اینا نیفتید چون یه مشت بازی هکی براتون میریزن که نه از لحاظ اخلاقی کار درستیه و اینکه کنسولتون ممکنه بن بشه تازه یه پول اضافه و مفتم میریزید تو شکم این شارلاتان ها. بعد از یه ساعت اینور اونور رفتن نتیجه گرفتم آنلاین خرید کنم. یه سایت خوب (هامابای) هم از ترب پیدا کردم کنسول اسلیم استاندارد رو 25300 خریدم (با پول پست و مبدل).
کلا من سالهاست خرید اینترنتی میکنم و قید خرید حضوری رو زدم.
کلا سایتهای معروف خیلی مراقب اعتبار و اسمشون هست و من تا حالا نه خودم نه دوستام تجربه بد نداشتیم.
با خیال راحت همیشه از اینا خرید میکنم.
جالبه بیشتر وقتها هم قیمت مناسب تری به نسبت مغازه دارا میدن.

(STALKER)

کاربر سایت
Aug 4, 2011
261
نام
سامان
دوست عزیز اگه کنسول رو با این قیمت تحویلت دادن همین جا بگو تا برای همکارم سفارش بدم

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
423
نام
حامد
با قیمت خیلی خوب خریدی. مبارکت باشه.
من دو روز پیش استاندارد سری 12 ریجن اروپا با یک ماه مهلت تست رو خریدم 26. گرچه من از یه کانال تلگرامی خریدم که سالهاست ازش خرید میکنم. اما اگر میدونستم اسلیم این قیمت میفروشن صد در صد اینترنتی خرید میکردم.
همین الان سایتهایی که میشناسم و معتبرن ، قیمتشون نزدیک به قیمت خرید من هست.حتی مغازه های شهر خودم (شیراز) هم اسلیم استاندارد رو 28 تومن قیمت میدن اونم بدون هیچی.(نه بازی و نه گارانتی خاصی)
اینکه اسلیم استاندارد رو 25 تومن خریدی واقعا عالیه.

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,570
انگار فروش اقساطی هم دارن. شرایطش رو میدونید؟

• Like
Reactions: J. Constantine

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,570
من الان این سایت رو دیدم با فروشگاه هم تماس گرفتم باید بگم درسته کنسول رو با قیمت خوب میده ولی زرنگ بازی داره. اولا گارانتی داره که حدود ۲ و خورده ای میاره رو کنسول. آدم اینجور موقع ها جو روانی تو ذهنش میاد که حالا که دارم میخرم بزار گارانتی هم بکنم. حالا این گارنتی در چه حدی گارانتی هست خوب خدمات میدن یا فقط یه اسم واسه پول بیشتر رو نمیدونم.
بعد وسایل دیگه رو جاش داره گرونتر میده مثل دسته dualsense که حدود ۵۰۰ ۶۰۰ تومن بیشتر از بقیه جاها میگیرن

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,570
من الان این سایت رو دیدم با فروشگاه هم تماس گرفتم باید بگم درسته کنسول رو با قیمت خوب میده ولی زرنگ بازی داره. اولا گارانتی داره که حدود ۲ و خورده ای میاره رو کنسول. آدم اینجور موقع ها جو روانی تو ذهنش میاد که حالا که دارم میخرم بزار گارانتی هم بکنم. حالا این گارنتی در چه حدی گارانتی هست خوب خدمات میدن یا فقط یه اسم واسه پول بیشتر رو نمیدونم.
بعد وسایل دیگه رو جاش داره گرونتر میده مثل دسته dualsense که حدود ۵۰۰ ۶۰۰ تومن بیشتر از بقیه جاها میگیرن
من خودم اصلا نمیفهمم گارانتی اینجور وسایل چقدر خوبه که آدم هزینه بده. مخصوصن این سایت که انگار خودش گارانتی میکنه

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521

دوستان میگن 25300 خریدن.
وگرنه که میگفتن 27300 .
خب بقیه رو گرونتر بده کنسول رو ازش میخرین بقیه لوازمی رو از یجا دیگه

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
برای هزارمین بار کنسول ps5 نیاز به گارانتی نداره فقط مهلت چند روزه تست بگیرید پول الکی ندید
خرید اینترنتی هم مزایا داره هم عیوب خودش رو
مثلا توی خرید حضوری کنسول رو چک میکنید خط و خش نداشته باشه روشنش میکنید دسته و ... رو تست میکنید بعد که همه چی اوکی شد پول رو میدید جای مغازه یارو هم بلدی مشکلی خوردی میری سر وقتش و فاکتور رسمی و با مهر از طرف میگیری که خودش مدرکه که ازش خرید داشتی
اما اینترنتی اگر کنسول مشکل دار بفرسته یا خرابی و خط و خش داشته باشه یا کارکرده باشه شما فقط از طرف یک شماره تماس داری و بس حالا جوابت رو نده دستت به جایی بند نیست یا فاکتور خریدت رو از پیجش پاک کنه ولی از اون طرف قیمتش از فروشگاه های حضوری قطعا کمتره
شهرستان ها رو نظری ندارم ولی تهران هستید حتما حضوری بخرید چون اینجا اینقدر فروشگاه زیاده که بالاخره آدم منصف بینشون پیدا میکنید ... در ضمن دوستان تهرانی علاوه بر توپخونه نیم نگاهی هم به پاساژ پایتخت نزدیک میدون ونک داشته باشه اونجام قیمت خوب پیدا میشه
در کل من شخصا تمام لوازم جانبی تا 10 میلیون تومن رو اینترنتی میخرم اما بالای 10 میلیون رو حتما حضوری میخرم ریسک پذیریم در همین حد هست

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
530
نام
Mehrdad
فروشش اقساطی این سایت (هامابای) از طریق دیجی پی هستش ولی نمیدونم چند درصد روش میکشن یا زمان پرداخت از طریق درگاه چه قدر روی روی هر قسط می یاد این اطلاعات رو میشه از خود سایت دی جی پی گرفت
گارانتیش اجباری نیست
ریختن بازی هم همینطور
ولی زمان خرید به صورت پیش فروش یا همون ارسال بعد از ۵ روز کاری یک وسیله جانبی قالب میکنه به آدم که معمولا همه تبدیل برق هادرون رو میخرن ( خودم که همین تبدیل برق رو برداشتم چون هم نداشتم و هم اینکه کنسول اروپاست و نیاز به یک تبدیل داره و هم این که تعریف این مارکو شنیدم ولی نمیدونم چه قدر خوبه باید بیاد و ببینیم)
در ابتدا که من خریدم کنسول بود ۲۵۱۰۰
به علاوه ۱۵۸ تبدیل برق معمولی (مدل هوشمند هم داره) و ۴۰ هزینه تیپاکس شد در مجموع ۲۵۳۰۰
البته آلان قیمتشو اینجوری کرده گفته ۲۴۹۵۰ کنسول و به جای تبدیل معمولی ۱۵۸ تومنی از این مدل هوشمند ۳۶۴ تومنی بهت میده در نهایت میشه باز هم همون ۲۵۳۵۰ خیلی فرقی با خرید من نداره البته تمام این قیمت ها هر روز بالا پایین میشه
قیمت تبدیل ها رو توی اینترنت گشتم خیلی بالا نمیده ولی چون کلی خریده حتما حاشیه سودش براش بیشتره
در ضمن سایت psbuy و hamabuy جفتش یکی هست میتونید در بخش تماس با ما متوجه این موضوع بشید که خیلی هم مهم نیست و جنبه بازاریابی داره و بیشتر می‌خوان صفحه اول ترب رو اشغال کنن (البته اینطور فکر میکنم)
در مجموع خوب تحقیق کنید و فقط به حرف من اکتفا نکنید و تماس تلفنی با فروشگاه ها داشته باشید به ویژه برای تهرانی ها که میتونن حضوری از این سایتهای اشاره شده خرید کنند که امکان خوبی هست
اما این هزینه ۴۰ تومنی تیپاکس خیلی منطقی نیست من خودم یک PS4 بابل فرستادم تقریبا هم وزن همین دستگاست ازم ۲۰۰ تومن گرفت نمیدونم چطور زده ۴۰ تومن
به احتمال زیاد پس کرایست
امیدوارم همه خرید خوبی داشته باشند

• Like
Reactions: J. Constantine

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
فروشش اقساطی این سایت (هامابای) از طریق دیجی پی هستش ولی نمیدونم چند درصد روش میکشن یا زمان پرداخت از طریق درگاه چه قدر روی روی هر قسط می یاد این اطلاعات رو میشه از خود سایت دی جی پی گرفت
گارانتیش اجباری نیست
ریختن بازی هم همینطور
ولی زمان خرید به صورت پیش فروش یا همون ارسال بعد از ۵ روز کاری یک وسیله جانبی قالب میکنه به آدم که معمولا همه تبدیل برق هادرون رو میخرن ( خودم که همین تبدیل برق رو برداشتم چون هم نداشتم و هم اینکه کنسول اروپاست و نیاز به یک تبدیل داره و هم این که تعریف این مارکو شنیدم ولی نمیدونم چه قدر خوبه باید بیاد و ببینیم)
در ابتدا که من خریدم کنسول بود ۲۵۱۰۰
به علاوه ۱۵۸ تبدیل برق معمولی (مدل هوشمند هم داره) و ۴۰ هزینه تیپاکس شد در مجموع ۲۵۳۰۰
البته آلان قیمتشو اینجوری کرده گفته ۲۴۹۵۰ کنسول و به جای تبدیل معمولی ۱۵۸ تومنی از این مدل هوشمند ۳۶۴ تومنی بهت میده در نهایت میشه باز هم همون ۲۵۳۵۰ خیلی فرقی با خرید من نداره البته تمام این قیمت ها هر روز بالا پایین میشه
قیمت تبدیل ها رو توی اینترنت گشتم خیلی بالا نمیده ولی چون کلی خریده حتما حاشیه سودش براش بیشتره
در ضمن سایت psbuy و hamabuy جفتش یکی هست میتونید در بخش تماس با ما متوجه این موضوع بشید که خیلی هم مهم نیست و جنبه بازاریابی داره و بیشتر می‌خوان صفحه اول ترب رو اشغال کنن (البته اینطور فکر میکنم)
در مجموع خوب تحقیق کنید و فقط به حرف من اکتفا نکنید و تماس تلفنی با فروشگاه ها داشته باشید به ویژه برای تهرانی ها که میتونن حضوری از این سایتهای اشاره شده خرید کنند که امکان خوبی هست
اما این هزینه ۴۰ تومنی تیپاکس خیلی منطقی نیست من خودم یک PS4 بابل فرستادم تقریبا هم وزن همین دستگاست ازم ۲۰۰ تومن گرفت نمیدونم چطور زده ۴۰ تومن
به احتمال زیاد پس کرایست
امیدوارم همه خرید خوبی داشته باشند
تبدیل هوشمند و معمولی چه سوژه جدیدیه باز؟
تبدیل ۳ شاخ به ۲ شاخ ۵۰/۶۰ تومنه جنس خوبش

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
530
نام
Mehrdad
تبدیل هوشمند و معمولی چه سوژه جدیدیه باز؟
تبدیل ۳ شاخ به ۲ شاخ ۵۰/۶۰ تومنه جنس خوبش
این کارشون منو یاد بعضی هایپر مارکت ها میندازه
میخوای روغن بگیری میگه باید یک کیکی یا کلوچه ای هم برداری 😆

Los Galacticos

⚡️Rebel⚡️
Gold User
Feb 4, 2020
1,049
من یک سال پیش از پاساژ چارسو و از یه فروشنده ی معتبر که در واقع پخش کننده ی کنسول توی پاساژ بود یه فت سری 12 خریدم 25/200 که البته قیمت کنسول 24 بود و من 1/200 پول گارانتی دادم که البته به هیچ دردی هم نخورد :D ولی کنسول خوبی بهم داد و تا امروز ازش راضی ام. من قبل از این یه سری 10 داشتم که بچه ی خواهرم موقع نصب بازی کنسول رو تکون داد و درایوش به مشکل خورد و دیسک فیفا 23 هم توش گیر کرد و دیگه در نیومد و خلاصه با یه قیمت خیلی پایینی دادیمش به این بُزخر های توی دیوار :D

در کل گارانتی کنسول توی ایران معنای خاصی نداره و فقط اگر بتونین موقع خرید 10 روز حداقل مهلت تست بگیرین کافیه و تمام ایرادات کنسول توی همون 10 روز اول مشخص میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر